واشنگتن — واشنگتن فرماندار جی Inslee گسله رئیس جمهور تهمت برای عدم اصرار آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک در میان خروش در coronavirus عفونت در بیش از دو دوجین متحده تشبیه آقای تهمت مقاومت به ماسک به آلاباما فرماندار و segregationist جورج والاس مخالفت با ادغام.

“در حال حاضر ما در یک فوری ملی ماموریت یا باید برای ماسک کردن” Inslee یک دموکرات گفت: “چهره ملت است.” “و این واقعیت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای پوشش مانند جورج والاس بود برای یکپارچه سازی.”

Inslee جهانی گفت: پوشش بسیار مهم است برای بازگشایی متحده’ اقتصاد و افزود که “همه ما باید در آن ارابه موسیقی در حال حاضر.”

بیش از 20 متحده در حال تجربه موج در coronavirus عفونت بعد از شل کردن دستورالعمل در کسب و کار و ساکنان در محل قرار داده و در سراسر ماه های مارس و آوریل به کاهش گسترش ویروس. به عنوان یک نتیجه, برخی از فرمانداران آغاز شده است توقف خود را مرحله به مرحله reopenings.

در ایالت واشنگتن بود که یکی از اولین فاصله از شیوع کروناویروس در آمریکا و عفونت را آغاز کرده اند به افزایش است. در پاسخ به سنبله یک ایالت سفارش اثر در زمان جمعه, نیاز به افراد به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی.

“اگر ما مردم پوشانده و پس از آن ما می تواند بازگشایی اقتصاد ما” Inslee گفت که با پوشیدن یک ماسک بسیار مهم است از هر دو سلامت و درزمینه.

واشنگتن فرماندار با انتقاد از رئیس جمهور برای تویت های اخیر و تمرکز بر مسائل دیگر از کروناویروس گفت: “پیام سلامت” از آقای ترامپ مفید خواهد بود برای گرفتن کنترل این بیماری همه گیر.

“به جای tweeting روز دیگر در مورد اهمیت ماسک او توییتی در مورد آثار” Inslee گفت. “در حال حاضر ما نیاز به یک رئیس جمهور خواهد شد که مراقبت بیشتر در مورد زندگی آمریکایی و کمتر در مورد مرده Confederates. این تاثیر زیادی. و اگر ما می توانید همه پوشیدن MAGA کلاه به پوشیدن ماسک, ما قصد داریم برای رام کردن این ویروس به دلیل این پوشش بسیار موثر است.”

Inslee همچنین با انتقاد معاون رئیس جمهور مایک پنس که گفت: در مصاحبه زودتر در “چهره ملت” که افزایش coronavirus موارد می توان به تست های بیشتر و شکست جوان آمریکایی ها به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی.

“هنگامی که من شنیده ام که معاون رئیس جمهور بحث در مورد چگونه همه چیز فقط رضایت مندانه آن را فقط دیوانه کننده,” او گفت:. “وضعیت بحرانی در بسیاری از مکان ها در سراسر ایالات متحده و همه خوشحال بحث و واهی در جهان است که قصد ندارم به شستن آن دور است.”

Inslee گفت که این کشور “می تواند استفاده از برخی از رهبری” از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“از او به عنوان و تحریف شده و غیر فعال توانایی ما برای مبارزه با این جنگ به دلیل اطلاعات مانند ناوهای هواپیمابر جنگ جهانی دوم,” او گفت:. “آن چه ما در مبارزه با این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im