مراقبت های ویژه کارکنان مثل من نیاز به کمک برای مقابله با تروما Covid

در اوایل ماه مارس, من رفت و در یک تعطیلات اسکی به فرانسه و در حالی که من وجود دارد, واقعیت آنچه در مورد آشکار شدن شروع به فرو رفتن در. من خواندن اخبار در مورد بدتر شدن coronavirus وضعیت در سراسر جهان, اما مردم در اطراف من به نظر نمی رسد مصرف آن را به طور جدی به آنها فکر همه بود که ملودرام. با پایان تعطیلات من احساس ضعف با غم و اندوه به خاطر من می دانستم که زندگی من در بازگشت به خواهد بود بسیار متفاوت است.

به عنوان یک کارآموز در بخش مراقبت ویژه یک بیمارستان در شمال غرب من مشغول به کار در خط مقدم رسیدگی به Covid بیماران. زمانی که تعداد آنها هنوز هم در حال افزایش است و ما تا به حال مرخص هر کسی از مراقبت ويژه ما احساس ما غرق شد. آن بوده است فوق العاده دشوار است.

از یک نقطه نظر فیزیکی کار در PPE فرسوده است. آن را بسیار گرم و من به فریاد طوری که همکاران من می توانید به من گوش. در سمت عاطفی ما در حال برخورد با یک مقدار بالاتر از معمول تعداد بسیار بیمار, بیماران, در حالی که مطمئن شوید که بستگان خود را در حال نگه داشته و به روز رسانی در شرایط خود را. من نمی توانم تصور کنید آنچه در آن مانند به انتظار در صفحه اصلی از جان گذشته برای اخبار یک دوست.

وقتی کسی را بسیار بد و دروغ گفتن در تخت بیمارستان می توان آن را آسان به آنها فکر می کنم فقط به عنوان ‘بیمار’ اما من همیشه سعی کنید به خاطر داشته باشید این است که یک فرد است. آن می تواند کسی را دوست دارد که خواندن آن می تواند یک مهندس… آن کسی که خود را دوست داشتن و دوست نداشتن و شخصیت خود را – که به فرد ما در حال تلاش برای بازگشت به سلامت.

تحت شرایط عادی شاید یک پنجم از بيماران بستری می میرد اما با Covid آن گاهی اوقات بیشتر شبیه به یک در دو. زمانی که در پایان می آید, آن را یکی از ما مراقبت بحرانی کارکنان که با بیمار است. ما هرگز اجازه یک بیمار مرگ به تنهایی آن را عوارض عاطفی به ویژه هنگامی که آن اتفاق می افتد به طوری که اغلب.

در کنار آن ما باید همه ما معمول مراقبت های ویژه بیماران پس از نگاه مردم را متوقف نشده داشتن حملات قلبی و سکته مغزی است. تعداد مطلق از بیماران ما شاهد همراه با ساعت های طولانی و تلفات و شاهد این بسیار رنج می برد به این معنی است که خطر ابتلا به فرسودگی شغلی است بسیار واقعی است. من از خواب بیدار در شب و رسیدن به سکوت خیالی بیمار آلارم. من از شنیدن آنها را در سوپر مارکت و در حالی که رانندگی آن را غیر ممکن است برای خاموش کردن.

همین دلیل است که من بسیار سپاسگزار برای مراقبت ويژه جامعه در مبارزات انتخاباتی به حمایت روانی در محل برای تمام کارکنان ما. آن را به ما کمک خواهد کرد نگه داشتن رفتن و مقابله با ضربه ای از آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان های ما. ما نیاز به مطمئن شوید که هر کسی که با این نسخهها کار در بخش مراقبت – نه فقط پزشکان و پرستاران – می توانید کمک اگر آنها در حال مبارزه.

مراقبت های ویژه جذب یک نوع خاصی از دکتر – ما را دوست ندارند و نمی توانند برای ‘تعمیر’ مردم و به همین دلیل همه گیر است به خصوص به چالش کشیدن. وجود دارد یک سطح غیر قابل پیش بینی; شما می توانید تمام مراحل شما به طور معمول خواهد بود اما گاهی اوقات آن فرقی نمی کند. در آن روز دشوار است من برای کسی به من بگویید که آن را تمام می شود. من زنده توسط خودم, بنابراین من نمی توانم صبر به آغوش پدر و مادر من و دیدار با دوستان من است.

با وجود این همه فشار و مشکلات در حقیقت هیچ کار دیگر من می توانید تصور کنید خودم انجام می دهند. من خسته و خشک اما این چیزی است که من آموزش دیده را انجام دهند و در کار من دوست دارم.

همانطور که به فیونا Cowood.

برای کمک به بخش مراقبت های جامعه در مبارزات انتخاباتی به ارائه پشتیبانی برای مراقبت ويژه کارکنان بازدید easydonate.org/ICUHELP. برای اطلاعات بیشتر برو به ics.ac.انگلستان


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im