بین المللی ژیمناستیک فدراسیون خواست به نگاه به ورزش سمی مربیگری فرهنگ

وجود دارد در حال رشد است فشار بین المللی فدراسیون ژیمناستیک (FIG) برای نگاه به ورزش سمی مربیگری فرهنگ ملی هلند بدن حاکم خواستار آنها را برای رسیدگی به این موضوع را “در اسرع وقت”.

در دو هفته گذشته شده است وجود دارد یک سیل از سوء استفاده عاطفی و جسمی اتهامات ساخته شده توسط ژیمناست ها در سراسر جهان از جمله بریتانیا, هلند, استرالیا و ایرلند. ورزش بریتانیا و انگلستان را پس از co-راه اندازی یک بررسی مستقل به گزارش علیه, بریتیش, ژیمناستیک, در حالی که تحقیقات مشابه نیز اتفاق می افتد در سوئیس و هلند.

در کنار خود را مستقل بررسی هلندی رویال, ژیمناستیک, اتحادیه (KNGU) نیز با انتشار نامه سرگشاده ای به شکل. آن را توصیف منفی ورزشی فرهنگ به تصویر کشیده شده در Netflix بکشد مستند یک ورزشکار به عنوان “جدا شده” به ما, ژیمناستیک, اما به عنوان در حال حاضر در کشور خود و “یک خطر برای کل جهان ژیمناستیک”.

در نامه ای آدرس به شکل دبیر Nicolas Buompane این KNGU التماس او برای کمک به پرورش تغییر: “ما می خواهیم به استفاده از بحث جهانی بوجود آمده است که برای ورود به یک گفت و گو با انجیر و دیگر فدراسیون […] مورد نیاز برای رسیدگی به این چالش در سطح بین المللی سیستماتیک و فرهنگی. ما معتقدیم که این یک وظیفه مشترک برای ژیمناست ها ما را به عمل در این زمینه هر دو در حال حاضر و در آینده است.

“ما با مهربانی پیشنهاد می کنیم که شکل سازماندهی بین المللی گفت و گو از طریق یک سمپوزیوم بین المللی فدراسیون با توجه به ضرورت این موضوع در مورد امن ورزشی محیط زیست در سراسر جهان در این لحظه… انجیر احتمالا می تواند سازماندهی این را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای حفظ شتاب.”

انجیر گفت: تلگراف ورزشی است که آن را “استقبال” هلندی پیشنهاد و برجسته خود را حفظ و واحد, ژیمناستیک, اخلاق پایه و اساس که قرار بود به ارائه یک محیط امن ساز و گزارش سوء استفاده از هر نوع.

“انجیر از هر گونه ایده و یا پیشنهاد از هر یک از آن ملی فدراسیون به ویژه هنگامی که آن را مربوط به های عمل خوب در مورد ورزشکاران ایمنی و رفاه” این بیانیه را بخوانید. “انجیر است که در حال حاضر مشغول به کار در زمینه های مختلف به منظور بالا بردن آگاهی در مورد چه چیزی است و نه قابل تحمل در شیوه های مربیگری و در این راه به کمک گام به گام برای ترویج فرهنگ احترام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im