امروز روز جهانی زن (8 مارس سال 2020)—یک روز به جشن دستاوردهای زنان در سراسر جهان است.

برای الهام بخشیدن به زنان آمریکایی و فراتر از دویچه وله انتخاب شده است به نقل از برخی از معروف ترین زنان شناخته شده به کشور ما است.

Getty Michelle Obama Oprah
میشل اوباما و اپرا وینفری در طول اپرا 2020 Vision: زندگی خود را در تمرکز تور ارائه شده توسط WW (مراقب وزن Reimagined) در مرکز بارکلیز در فوریه 08, 2020 در New York, New York. اوباما و وینفری موفق هستند زنان از امریکا است.
تئو Wargo/گتی ایماژ

1. “فکر می کنم مثل یک ملکه. یک ملکه است ترس به شکست است. شکست یکی دیگر از پله سنگ به عظمت است.”—اپرا وینفری, رسانه های آمریکایی, اجرایی, بازیگر, بحث میزبان نشان می دهد, تلویزیون, تهیه کننده و نیکوکار.

2. “اگر وجود دارد یک پیام است که پژواک چهارم از این کنفرانس این بود که حقوق بشر حقوق زنان زنان و حقوق بشر است یک بار و برای همه است.”— هیلاری کلینتون در سخنرانی خود در سازمان ملل و 4 کنفرانس جهانی زنان جلسه عمومی سپتامبر 1995.

3. “I don’t mind زندگی در دنیای یک مرد تا زمانی که من می تواند یک زن در آن است.”—مرلین مونرو بازیگر آمریکایی است.

4. “هنگامی که آنها به پایین; ما بالا است.”—میشل اوباما, آمریکا, وکیل و بانوی اول سابق ایالات متحده از سال 2009 تا سال 2017.

5. “من یک انسان است و من در عشق سقوط و گاهی اوقات من ندارد کنترل از هر وضعیت.”— بیانسه آمریکا, R&B خواننده و بازیگر.

6. “بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در زندگی می تواند خوب به مردم است. خوب بودن به مردم است یک میراث فوق العاده را پشت سر بگذارید.”— تیلور سویفت خواننده آمریکایی.

7. “تنیس فقط یک بازی است برای همیشه.”— سرنا ویلیامز آمریکایی حرفه ای تنیس و قهرمان سابق جهان شماره 1 در زنان مجرد تنیس.

8. “من نمی خواهم من چین و چروک دور گرفته شده – من نمی خواهم به مانند هر کس دیگری.”— جین فوندا بازیگر آمریکایی و فعال سیاسی.

9. گاهی اوقات شما نمی توانید خودتان را به وضوح تا زمانی که شما خودتان را ببینید از طریق چشم دیگران است.“—Ellen DeGeneres آمریکا کمدین و مجری تلویزیونی.

10. “اگر آن زن آن را سوزاننده; اگر آن مرد آن معتبر باشد.”— باربارا والترز
آمریکا پخش.

11. “ادغام آنچه فکر می کنید در هر منطقه از زندگی خود را. را در قلب خود را به کار و درخواست بیشتر و بهتر از هر کس دیگری،”—مریل استریپ بازیگر آمریکایی است.

12. “بدون یک روشنفکر ذهن شما هرگز نمی تواند یک موفقیت بزرگ است.”—مارتا استوارت آمریکایی بازرگان است.

13. “مردم فکر می کنند چون ما جوان ما نیست اما این درست نیست. ما در برخورد با زندگی و عشق و قلب شکسته در راه همان, یک زن چند سال بزرگتر ممکن است.”—ریحانا خواننده.

14. “بسیاری از مردم می ترسند به آنچه آنها می خواهند. به همین دلیل آنها نمی آنچه آنها می خواهند.”—مدونا خواننده و بازیگر.

15. “من سقوط در عشق در هر زمان. و من واقعا نمی سقوط در عشق اما زمانی که من سقوط،”— کتی پری خواننده آمریکایی.

16. “این بسیار عجیب و غریب است که سال ها به ما آموزش صبر – که کمتر به بیشتر, ظرفیت ما برای انتظار.” — الیزابت تیلور بازیگر

17. “چه تغذیه من نیز از بین می برد من.”— آنجلینا جولی بازیگر فیلمساز و انسان دوستانه.

18. “رهایی زنان ساخته شده است که آنها از دست دادن رمز و راز خود را.”— گریس کلی بازیگر و شاهزاده موناکو.

19. “یک بازیگر می تواند تنها یک زن است. من یک بازیگر من می تواند هر چیزی.”— گلدبرگ Whoopi آمریکایی کمدین و بازیگر.

20. “وجود دارد هیچ پشیمانی در زندگی فقط درس.”— جنیفر آنیستون بازیگر آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im