روز بین المللی زنان است پس ما را; یک روز جشن همه دستاوردهای زنان هر دو در انگلستان و در سراسر جهان است.

موضوع این کمپین #EachforEqual – و هیچ جایی بهتر برای شروع با تضمین برابری جنسیتی در محل کار.

تلگراف زنان چیست کسب و کار, مبارزات انتخاباتی می درخشد نور را در به چالش های پیش روی زنان در محیط کار با هدف تشویق به توسعه سیاست های طراحی شده برای کمک به کارآفرینان زن. اما در حالی که زنان در چشم انداز حرفه ای بسیار بهبود یافته است از آنجا که اولین روز بین المللی زنان جشن در اوایل 1900s هنوز هم وجود دارد برخی از نگران کننده اسطوره است که باقی بماند.

به عنوان سوفی واکر مدیر عامل شرکت زنان جوان اعتماد آن را قرار می دهد در حالی که “آمار و ارقام جدید نشان می دهد که بیشتر زنان در اشتغال از همیشه قبل از” وجود “واقعیت سخت” نهفته است که در زیر.

“زنان بیشتر به احتمال زیاد در وقت کم-کار پرداخت می شود بیشتر به احتمال زیاد به پرداخت کمتر از حداقل دستمزد و به احتمال زیاد در ساعت صفر قرارداد می گوید:” واکر. “آنها هنوز هم به دور از مساوی در محل کار.”

در گرامی داشت روز بین المللی زنان ما گرفته ام برخی از رایج ترین و بررسی آنها را با واقعیت های پشت کار زنان در سال 2020 زیر.

اسطوره #1: مسابقۀ دیگر وجود ندارد

واقعیت: با وجود رشد آگاهی در میان کارفرمایان در تکان دهنده اختلاف بین مرد و زن پرداخت در محل کار مسابقۀ خوبی و واقعا وجود دارد. با توجه به آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس در 2019 در مسابقۀ میان کارکنان تمام وقت می ایستد در 8.9 pc. این تغییر کرده است کمی از آمار و ارقام در سال 2018 (8.6 درصد) و تنها با کاهش 0.6 کامپیوتر از سال 2012.

در حالی که شکاف دستمزد جنسیت وجود است که خوشبختانه به طور گسترده ای پذیرفته شده و در حال حاضر هنوز هم وجود دارد یک نگرانی اقلیت دیدگاه در میان برخی از راست فکر می کنم مخازن و مردان فعالان حقوق آن است که یک اسطوره تداوم توسط فمینیست.

با توجه به سام Smethers رئیس اجرایی از فاوست جامعه “تداوم نر تسلط بالای کسب و کار است که یک شاخص از اتلاف زن استعداد و تجربه است.”

“در علاوه بر این به گزارش جنسيت پرداخت شکاف کارفرمایان باید ملزم به انتشار برنامه اقدام و نیز انتشار مسابقۀ توسط قومیت داده,” او می گوید. “ما نیاز به نوسازی دستمزد برابر قانون به زنان حق به دانستن آنچه که یک مرد از همکاران است که درآمد اگر آنها مشکوک پرداخت تبعیض است.”

وجود دارد نقطه عطفی موارد, هموار کردن راه برای تغییر است. در ژانویه روزنامه نگار سمیرا احمد او برنده اشتغال دادگاه علیه بی بی سی به صورت مساوی پرداخت اگر چه شرکت آشکار نشده حل و فصل ، احمد ادعا کرده او underpaid توسط £700,000 برای میزبانی Newswatch در مقایسه با جرمی تاک حقوق و دستمزد به صورت نقطه نظر.

اسطوره #2: زنان فقیر هستند مذاکره کنندگان

واقعیت: اغلب این اسطوره استفاده می شود برای توجیه وجود مسابقۀ. این رو نگه دارید تا. این بررسی کسب و کار هاروارد دریافتند که زنان فقط به عنوان ماهر در استدلال برای افزایش پرداخت به عنوان مردان – هنگامی که با توجه به منابع.

تحقیقات انجام شده توسط هانا رایلی بولز و کاتلین McGinn نشان داد که هنگامی که زنان دانستن جزئیات بیشتر در رفتن به مذاکره حقوق و دستمزد — مانند پرداخت و یا محدوده و دستمزد به طور متوسط برای نمونه آنها مذاکره می تواند فقط به عنوان با موفقیت به عنوان مردان.

به نظر می رسد این افسانه نیز به راه زنان ناعادلانه تنبیه کنید وقتی که می آید به مذاکره. این مطالعه نشان داد که هر دو مرد و زن شرکت کنندگان در مطالعه کمتر علاقه مند به کار با زنانی که اقدام به مذاکره حقوق و دستمزد بهتر از آنها با مردانی که سعی به مذاکره حقوق و دستمزد بالاتر.

بنابراین زنان می توانند مذاکره کنند به همان اندازه به عنوان به خوبی به عنوان مردان, اما قرار دارد با توجه به موانع اجتماعی. یک مطالعه انجام شده توسط پول خوب هفته در سال 2019 یافت که بیش از یک چهارم از زنان هرگز درخواست افزایش دستمزد و زنان به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن روند انجام این کار “بی دست و پا”.

شارلین مخفیگاه مبارزات مدیر در پول خوب در هفته می گوید: “بزرگتر وجود دارد مسائل ساختاری در بازی برای چرا زنان اغلب پرداخت می شود کمتر از مردان است اما قطعا چیزی است که به توان گفت برای ‘نپرسید نمی کنید. مردان هنوز هم socialised به ‘برنده’ و ‘فراهم می کند تا احساس قدرت و هیجان زده در مورد درخواست برای پرداخت افزایش است.”

اسطوره #3: زن-رهبری کسب و کار کمتر از سود نر led آنهایی که

حقیقت: این افسانه را می توان خشم برای بسیاری از کارآفرینان زن. یک 2019 گزارش توسط محققان در کردیت سوئیس نشان داد که سهام شرکت های با زنان بیشتر مدیران ارائه بازده بالاتر در حالی که تعداد بیشتری از زنان مدیران نیز در ارتباط با قوی تر رشد درآمد و حاشیه سود بالاتر.

در حالی که این خبر خوبی برای هر دو زنان و شرکت ها به طور یکسان واقعیت فعلی شرکت آب و هوای کاملا متفاوت است. با توجه به خبر افزایش یافت بررسی کارآفرینی زنان تا £250 میلیارد دلار از ارزش های جدید می تواند اضافه شده به اقتصاد انگلیس اگر زنان آغاز شده و مقیاس کسب و کار جدید در همان نرخ به عنوان انگلستان مردان است.

اما در سال 2019 تنها یک سوم انگلستان کارآفرینان زن بودند در انگلستان; یک شکاف جنسیتی معادل 1.1 میلیون از دست رفته کسب و کار.

و وجود را اثبات زن led کسب و کار کمتر سود آور; همان نسبت (73 درصد) از مردان و زنان کارآفرین در نظر سنجی ما تا به حال اجرا یک کسب و کار برای 3.5 سال یا بیشتر نشان می دهد که زنان متعلق به کسب و کار حداقل به عنوان با ثبات و انعطاف پذیر به عنوان کسانی که توسط مردان اجرا.

اسطوره #4: نسبت مردان و زنان در برتر انگلستان شرکت تخته برابر است با

واقعیت: این نادرست است. اما خبر خوب این است که این شماره ها به آرامی به شب. 30 درصد باشگاه یک گروه چند ملیتی است که به ترویج بیشتر زنان در تابلوهای گفت که زنان در حال حاضر نگه دارید و 903 از 3,008 مدیره موقعیت در 350 بزرگترین شرکت بازار capitalisation پذيرفته شده در بورس سهام لندن.

این یک بهبود بزرگ از زمانی که این باشگاه در سال 2010 تاسیس شد. سهم در ایستاده بود تنها 9.5 درصد است.

با وجود این هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. از همتون الکساندر بررسی نشان داد که در سال 2019 شد و تنها 25 زنان در صندلی نقش در FTSE 350.

اسطوره #5: آزار و اذیت جنسی در محل کار در حال کاهش است

واقعیت: این تصور غلط است به خصوص ترسناک برای زنان در محل کار در سراسر انگلستان است. یک گزارش منتشر شده در ماه فوریه توسط کنگره اتحادیه های کارگری (TUC) نشان داد که دو سوم از زنان در سن بین 18 و 24 را تجربه آزار و اذیت جنسی در محل کار. این TUC به نام این ارقام را “نگران کننده بالا” در #MeToo دوره سنی است که به ظاهر تشویق زنان به صحبت می کنند آشکارا بیشتر در مورد سوء رفتار جنسی.

نگران کننده این ارقام کردم بدتر در چهار سال گذشته. این TUC 2016 را گزارش ‘هنوز هم فقط یک بیت از گفتگوی بورسی” نشان داد که بیش از نیمی (52 درصد) از زنان نظرسنجی تا به حال تجربه نوعی از آزار و اذیت جنسی در محل کار. چهار نفر از پنج آیا گزارش آزار و اذیت جنسی به کارفرمای خود.

برای مبارزه با این تکان دهنده ای بالا و چهره های TUC خواستار اجباری راهنمایی مانند آموزش اجباری برای توضیح آنچه کارفرمایان باید انجام دهید برای جلوگیری از آزار و اذیت جنسی اتفاق می افتد و راه را برای کارکنان به گزارش رفتارهای ناشناس.

اسطوره #6: زنان دیده می شود دیگر به عنوان مراقب اولیه برای خانواده

حقیقت: بله وجود داشته است و پیشرفت در این زمینه است. رفته اند روز از سال 1960 کار آگهی که در آن یک زن در انتظار شوهرش بازگشت از محل کار با یک, پای مرغ.

در طول دهه گذشته تعداد اقامت در خانه پدر به طور پیوسته افزایش یافت آزاد کردن فرصت های بیشتر برای زنان به دنبال یک حرفه ای در خارج از خانه. و البته این کاملا OK برای زنان برای انتخاب به زنان خانه دار بیش از حد.

با این حال در سال 2017 آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس در بر داشت 232,000 مردان امید بستن به خارج از محل کار – کمترین تعداد از سال 2014 و یک افت شدید در برابر یک الگوی است که تا به حال شده است به طور پیوسته افزایش از سال 1993. بیشتر چه, تحقیقات توسط EMW قانون در سال 2019 یافت که کمتر از یک در سه پدران به مرخصی.

“زنان تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق آنها – چه به عنوان مزد مراقبین در منزل یا 84 درصد از underpaid و بیروحیه اجتماعی مراقبت از نیروی کار که در آن به طور متوسط حقوق و دستمزد £17,000 می گوید:” سوفی واکر مدیر عامل شرکت زنان جوان اعتماد. “زنان نامتناسب مراقبت از مسئولیتهای ناشی از یک سیستم آموزش و پرورش که قیف آنها را از شغل بهتر پرداخت می شود اختصاص داده شده برای مردان; ضعیف در محل کار پدر و مادر سیاست است که محدود کردن مرخصی و پرداخت; و سال پی در پی دولت های مارک زیرساخت های اجتماعی (مراقبت از کودکان, مراقبت اجتماعی, بهداشت و درمان) به عنوان یک هزینه در حالی که زیرساخت های فیزیکی سرمایه گذاری است.”

افسانه شماره 7: زنان بیش از حد احساسی هستند برای موفقیت در محل کار

واقعیت: بقای این اسطوره بستگی به مجموعه ای از شدت کلیشه های منسوخ شده; که زنان هیستریک و حساس در حالی که مردان سخت هستند و به خوبی متناسب با جهان کار می کنند.

در واقعیت این نمی تواند بیشتر از حقیقت. یک نظرسنجی از 2,250 انگلستان کارگران و مدیران توسط Totaljobs یافت که مردان دو برابر احتمال دریافت عاطفی از آنجا که خود را “ایده نیست شنیده می شود” یا اینکه “شد و مورد انتقاد قرار گرفت.” آنها نیز تقریبا سه بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان زنان برای تجربه یک رویداد عاطفی به دلیل یک پروژه رفت و بیش از بودجه از دست رفته مهلت یا لغو کردم.

نه این که نشان دادن احساسات باعث می شود هر گونه تفاوت یا جنسیتی در محل کار. تحقیقات اخیر ذکر شده در فوربس یافت که مدیران همواره به رای مردم با حساسیت بالاتر به عنوان بهترین نوازندگان در سازمان خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de