• دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

زمانی که Cheltenham Festival شروع می شود در روز سه شنبه آن را بسیار متفاوت احساس زارا Tindall ملکه نوه قهرمان سابق جهان رویداد سوار و BBC Sports Personality از سال است.

برای 20 سال گذشته او شده است حضور به عنوان یک به طور منظم racegoer به عنوان به طور منظم آن را به عنوان ممکن است به عنوان یک عضو از خانواده سلطنتی است. اما تا کنون تنها ظرفیت رسمی بوده و به عنوان رئیس جمهور چلتنهام Junior اعضای باشگاه.

اما در شروع سال Tindall استخدام شد به هیئت مدیره از دور مسابقه به عنوان یک غیر-مدیر اجرایی و ورودی او در حال حاضر می رود بسیار عمیق تر از استخدام درایو برای 18-28 سال racegoers چلتنهام نسل بعدی از طرفداران هر چند که همچنان شور و شوق از او.

ظاهر این مسابقه روز نقش یک مدیر ممکن است به نظر می رسد چیزی از اجتماعی تفرج برنده و ناهار خوری حامیان مالی به دنبال پس از آنها را در حصار حضور در جایزه دادن و گرفتن برنده شدن اتصالات برای جشن نوشیدنی به سازمان دیده بان تکرار از مسابقه.

اما هیئت مدیره به ریاست مارتین سنت Quinton, ملاقات نیم دوجین بار در سال به بحث در مورد هر جنبه ای از چلتنهام از مواد غذایی به نرده ها به مدت پنج روز جشنواره است. ایده این است که هر عضو دارای یک منطقه مورد علاقه یا تخصص و منجر ایده در این جنبه.

به عنوان شما ممکن است انتظار چنین انجام های انجام Tindall, که همچنین یک “آماتور” مادر از جامپر و آموزش دیده خود نقطه-به-اشاره گر به دانش از ریشه های چمن است در آینده نقش جدید او بسیار از اسب جانبی.
این خواهد بود Tindall, سوم دهه به عنوان یک جشنواره منظم


اعتبار: Geoff Pugh برای تلگراف

“بحث می کنیم چه خوب بود در مورد چیزی و یا چه بد بود و هدف این است که برای حفظ چلتنهام به عنوان جذاب یک محل به محل آمده که ممکن است برای اسب, برای مربیان, صاحبان, سوارکاران, پایدار, کارکنان و,” او توضیح می دهد. “امیدوارم من را می توانید چیزی به آن را.

“رفاه یک مسئله بزرگ این روز و در eventing ما خیلی خوب در مراقبت سمت اسب. مسابقه و سواری احتمالا آموخته زیادی از هر یک از دیگر. امیدوارم من کاملا خوب در آن منطقه است. این تغییرات در همه زمان ها است. این تغییر از زمانی که مادر من [شاهزاده خانم سلطنتی] به پایان رسید و مسابقه و حتی از زمانی که من شروع به سواری.

“هر سال آن تغییرات کمی سریعتر. رفاه اطلاعات ما به عقب بر گردیم زمانی که یک اسب اجرا شده است, بهبود, نرخ و آموزش تکنیک های. در eventing شما همیشه به حال برای اطمینان از اسب خود را در شکل خوب برای رفتن به نشان می دهد پریدن یک روز پس از اتمام یک صلیب کشور ،

“پس از آنها به پایان رسید, شما باید آنها را سرد, دوره نقاهت بعد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است آنها را به جایی که آنها راحت هستند به دنبال پس از عضلات – تا جایی که ما در eventing زیرا آنها را مجبور به انجام کاری روز بعد.”

داشتن شده است در اروپا و قهرمان جهان زده در بازی های المپیک لندن و با حضور راگبی جام جهانی, Tindall, 38, همچنین به ارمغان می آورد تجربه از بزرگترین رویدادهای ورزشی به شهرستان جدول. “چلتنهام است سمت راست وجود دارد با همه آنها,” او می گوید. “ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که آن را به عنوان خوب به عنوان هر مناسبت ورزشی وجود دارد.”

این جشنواره برای اولین بار او به یاد می آورد حضور داشت در سال 2000 زمانی که او فقط بازگشت از سفر بعد از مدرسه و به نظر می رسد مشکل برنده جام طلا.

نه هر کس را دوست دارد Ryanair اما او در حالی که قهرمان تعقیب است همه چیز در مورد سرعت و جام طلا است همه چیز در مورد استقامت او استدلال می کند که نیاز به ترکیبی کامل از هر دو.

او زده در چلتنهام دو بار اگر چه نه در یک روز مسابقه. یک بار در یک نسیم تا فروش برای یک دوست و بار دیگر در سال 2012 در Toytown اسب که در آن او موفق به کسب اروپایی 2005 و 2006 قهرمانی جهان, حمل مشعل المپیک در مقابل grandstands.

“وجود دارد یک جمعیت مشعل تحویل کردم و بعد و بعد و نگه داشتن Toytown در انتظار بود و کاملا کار سخت” او به یاد می آورد. “آن مرد در پا قبل از من تا به حال به touch my مشعل به نور آن و نبود او بسیار وابسته به اسبدوانی.

“مشعل به حال کمی کپسول های گاز در آنها ساخته شده است که صدای خش خش سر و صدا و زمانی که پناهگاه های آن را شنیده او شروع به پریدن کرد 10ft وری و من آن کاهش یافته است. ما وجود دارد در پایان.”

خلاصه بعد از یک وقفه به دو دختر میا (شش) و لنا (یک) Tindall را سواری حرفه ای نیز در مسیر بازگشت و در ترور Hemmings متعلق به کلاس امر او یک اسب است که او تخمین می زند در دو سال زمان می تواند به اندازه کافی خوب را به سطح قهرمانی. در مه, او را به بازگشت به بدمینتون برای اولین بار پس از سال 2016 که در آن او اذعان می کند او تا به برخی از کسب و کار ناتمام داشتن هرگز آن را به دست آورد.

“این یک رویداد محلی برای من و پدر و برنده آن چهار بار در” او اشاره می کند. “برای برنده شدن در آن شگفت انگیز خواهد بود. کلاس امر بسیار هیجان انگیز است. او کاملا روی حیله و تزویر در مغز – این همه وجود دارد اما شما باید مراقب باشید. او کمی مطمئن نیستید از مردم و مسائل پس از آن جالب خواهد بود و او را به بزرگترین رویداد!

“او از دست رفته از یک سال و زمانی که من باردار بود, او در حال حاضر 11 و هنوز هم یادگیری. من می خواهم فکر می کنم بازی های المپیک خواهد بود بیش از حد به زودی در این سال — شما می خواهید با تجربه ترکیب با بسیاری از نتایج خوبی که وجود دارد و بسیاری از آنها در این کشور در حال حاضر است. بعدی بازی های المپیک ممکن است ممکن است.

“او می خواهم که تجربه آن و امیدوارم آنها می توان فکر کردن در مورد او.”

هر چند او در توضیح ملی شکار پرورش برداری – تک broodmare به نام چیزی در مورد Molly – به عنوان, اولین بار سه foals همه برنده و چهارم به آمار دور مسابقه نشان داده پتانسیل خوب در یک سپر.

“من عاشق تدریس اسب جوان,” او می گوید. “این بسیار آسان تر از آموزش یک کورس از یک بلوز چرا که آنها لازم نیست که برای یادگیری سه فاز [dressage نشان دادن پریدن و عبور کشور]. من عاشق تدریس اسب را به چهار نعل رفتن و پرش و آنها را به یک شروع خوب در زندگی است. اگر آنها خوب عضلات و خوب بالا خط آنها آماده برای گام بعدی اما اگر آنها شروع به با هیچ چیز آن را می توانید باز کردن بسیار سریع است.”

امروزه سواری و چلتنهام نیز به حول فرزندان او و خانواده اش است. “من بیشتر انتخابی در مورد آنچه که من سوار در حال حاضر” او منعکس کننده. “زمانی که جوان بودم, من می خواهم نشستن در هر چیزی, اما من حدس می زنم آن هم در یک سن چیزی که در آن پس از یک در حالی که شما کشف کردن نوع اسب شما می خواهم به سوار شدن.

“من اسب کمتر اما با کیفیت بهتر. رقابت و زرنگ من هم بیشتر انتخابی – آن را به تناسب با زندگی خانوادگی بنابراین من سفر نیست خیلی. اما من هنوز هم همان لذت بردن از آن و به هر سوارکار اسب دوانی شدن را به شما بگویم در هفته آینده اگر شما نشستن در یک اسب خوب وجود دارد هیچ چیز هیجان انگیز تر است.

“مانند بیابان و lasses گرفتن اسب به چلتنهام در این هفته تیم من پس از من اسب خود را و اجازه می دهد تا کودکان را متناسب با.

“زندگی با اسب است که برای کودکان; آن را می آموزد و آنها را نظم و انضباط و احترام به حیوانات, کار سخت, بودن, نوع, چگونه از همه چیز نگاه – شما می توانید مقدار زیادی برای زندگی از کار با اسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im