معرفی ‘کارت پستال’ – سفر پادکست که از طریق کاهش کلیشه

We نمی تواند سفر جهان در حال حاضر. اما ما می توانید یک تعطیلات از تخیل.

در ‘کارت پستال’ یک نام تجاری جدید سفر پادکست توسط گرگ دیکنسون از تلگراف سفر میز ما صحبت می کنند و به برخی از جهان پیشرو مسافران ماجراجویان و گوهای خود را در مورد شکل گیری تجربیات سفر.

“به محض این کشور رفت و به مستند من تا به حال فکر می گوید:” گرگ Dickinson. “آن معمولا درد در پشت تلاش برای دریافت نگه دارید از جهان ترین های جالب مسافران به دلیل, خوب احتمال این است که آنها در حال سفر کردن.

“اما در حال حاضر برای اولین بار آنها تقریبا همه گیر در خانه. بنابراین من ساخته شده آن را ماموریت من برای دریافت شماره های خود را و آنها را به یک تماس. من می خواستم به شنیدن خود را wildest داستان سفر است که آنها هرگز قبل گفته. ما همه آنها را.

“اما مهمتر از همه, من می خواستم به شنیدن این داستان های فیلتر نشده, untampered-با untweaked توسط مدبر سردبیران و بدون کلیشه ما گاهی اوقات به معاشرت با نوشتن سفر.”

در هر قسمت مهمان سهام سه عکس با گرگ. این عکس از لحظات مخاطره آمیز در دریا, بیماری, توصیه, دانش آموز, ماجراهای تلخ لحظه به دنبال از پنجره تاکسی در هند, یک داستان متصل شده و در دسترس همه به نمایش در اینجا در تلگراف.co.انگلستان/کارت پستال.

در قسمت یک گرگ صحبت می کند با طبیعت, تلویزیون, مجری مستندساز و نویسنده کیت هامبل. عکس های خود ما را در یک تور جهانی به صحرای بزرگ آفریقا در دنباله از نمک معامله گران; به اعماق کنگو ردیابی گوریل وحشی و عجیب و غریب, جشنواره, در جزایر Scilly برگزار شد در وسط دریا.

در قسمت یک گرگ جلب با تلویزیون طبیعت گوینده و نویسنده سفر کیت هامبل

“کیت حمل و نقل من در جایی دیگر ساخت خارش پا قابل توجهی itchier از قبل از آنها می گوید:” گرگ Dickinson. “اما او همچنین به یک سری از انگیزش های من هرگز می دانستم که من تا به حال. تمایل به ترک لندن زندگی می کنند و در یک مزرعه ، برای رفتن به جنگل آمده و چهره به چهره با یک لبخند گوریل – که او شرح داده شده در جزئیات حرکت.

“اما بیش از هر چیز دیگری او ساخته شده من فکر می کنم این امر می تواند یک ایده خوب برای نوار کردن و پرش به رودخانه…”

در قسمت دو (16 ژوئن) گرگ صحبت می کند با کمدین تلویزیون و سفر مستندساز, Griff Rhys Jones.

اگر شما به دنبال برخی از مقدار مورد نیاز فرار از واقعیات, شما می توانید گوش دادن به ‘کارت پستال’ در اپل پادکست Spotify در, Pocket Casts و یا شما می توانید جریان هر قسمت به صورت رایگان در تلگراف.co.انگلستان/کارت پستال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im