تحقیقات پلیس ناظر به نیروی بیش از حد باید sped تا افسر ارشد می گوید نمایندگان مجلس

تحقیقات ادعا می کند از نیروی بیش از حد باید با سرعت بالا توسط پلیس دیده بان برای کمک به ارائه یک متعادل تر نسخه از برنامه به یک افسر ارشد پیشنهاد کرده است.

ایان هاپکینز رئیس پاسبان از Greater Manchester پلیس گفت که کلیپ های کوتاه از برخوردهای بین افسران و اقلیت های قومی می تواند یک طرفه و همیشه منعکس کننده تمامیت این وضعیت است.

به منظور دوباره تعادل “روایت” آقای هاپکینز گفته نمایندگان مجلس که توسط پروب مستقل از پلیس انجام (IOPC) باید انجام شود بیشتر به سرعت برای تعیین اینکه آیا ماموران انجام شد متناسب قبل از اعتماد عمومی تضعیف است.

او گفت که او “آشفته” توسط کثیرالانتشار فیلم از دزموند Ziggy Mombeyarara, 34, که به ضرب گلوله کشته شد با یک تفنگ بی حس کردن توسط پلیس در مقابل او پنج سال در یک پمپ بنزین در سترتفرد منچستر در ماه مه.

پس از او به شدت انتقاد در رسانه های اجتماعی, Greater Manchester, شهردار اندی برنهام به نام برای یک “فوری و مستقل” نظر به این که آیا استفاده از سلاح توجیه بود.

اما صحبت کردن به امور انتخاب کمیته در روز چهارشنبه آقای هاپکینز نشان داد این تحقیقات توسط IOPC می تواند تا 6 ماه به صورت کامل.

او گفت: “در این مورد خاص من دیدم که فیلم بسیار اوایل صبح روز بعد پس از آن ساخته شده بود و من بلافاصله با اشاره به مستقل اداره پلیس انجام به دلیل آن است که بسیار نگران کننده برای دیدن آن چند ثانیه وجود دارد به خصوص با فرزند جوان و همه چیز در اطراف آن است.”

“اما آن است که تنها کسانی که چند ثانیه که همه ما دیده می شود به همین دلیل است که وجود دارد بررسی است. یکی از مسائل واقعی است که من در طول زمان هنوز که برخی از این تحقیقات را. تنها روایت است که در خارج وجود دارد این است که کلیپ کوتاه در رسانه های اجتماعی.”

“بنابراین من فکر می کنم ما باید برای انجام کاری متفاوت در شرایط قادر به انجام این کارها خیلی بیشتر به سرعت در حال قادر به گرفتن یک مقدار متعادل تر روایت.”

آقای هاپکینز اضافه شده است که هر افسر به رفتار اشتباه باید منظم “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.
تعدادی از افسران حمل اسلحه تیزر افزایش یافته است


اعتبار: بن Birchall/PA

استفاده از تفنگ بی حس کردن که تحویل یک ولتاژ بالا شوک الکتریکی افزایش 39 درصد در سال گذشته با سلاح استفاده می شود در برابر مردم سیاه و سفید در انگلستان و ولز در یک نرخ تقریبا هشت برابر بیشتر در برابر مردم سفید بین 2018 و 19.

از 22,059 موارد بی حس کردن اسلحه استفاده شد در طول دوره 4,381 تعرض مردم سیاه و سفید با ترشحات در 443 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de