محققان انتشار 911 تماس ساخته شده پس از “Glee” بازیگر’ پسر داشت در قایق

مقامات منتشر 911 تماس ساخته شده پس از از دست رفته “Glee” بازیگر Naya Rivera پسر داشت در اجاره قایق در دریاچه ای در کالیفرنیا.

“اورژانس است: ما یک فرد از دست رفته” یک کارمند اجاره قایق کسب و کار گفت. “ما در بر داشت یک دختر بچه در یکی از این قایق ها توسط خودش و مامان را هیچ جا یافت می شود.”

تماس گیرنده در ابتدا فرض ریورا را به کودک 4 ساله پسر با یک دختر به دلیل, مو بلند, CBS Los Angeles, گزارش.

شهرستان ونتورا کلانتر نیز منتشر امنیتی تصویری از 33 سال ریورا و فرزند خود را از وارد شدن به قایق و با هم در دریاچه Piru در لس پادرس جنگل ملی در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

“آنها قادر به نتیجه گیری کرد که آنها تنها دو قایق هنگامی که قایق به سمت چپ حوض” گروهبان. کوین _tenor گفت.

"Glee" Actress Naya Rivera Reported Missing
یک قایق لنگر انداخت و طناب با پلیس نوار در دریاچه Piru که در آن بازیگر Naya Rivera گزارش شد گم شده روز شنبه. با توجه به Ventura County Sheriff بخش این است که اعتقاد به قایق بود که اجاره ای ریورا. گتی ایماژ

_tenor گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه که ریورا و پسرش اجاره قایق در حدود 1 بعد از ظهر به وقت محلی روز شنبه. اجاره قرار بود به مدت سه ساعت و زمانی که این جفت ارز نمی بازگشت 4:30 بعد از ظهر کارگران رفت و به جستجو برای آنها.

پسر گفت: مقامات او و مادرش شده بود شنا در دریاچه و گفت: او در قایق اما مادر خود را نمی, با توجه به یک گزارش از Ventura County Sheriff ،

ریورا پسر پیدا شد بعد از ظهر چهارشنبه در قایق و با پوشیدن یک ژاکت زندگی. بزرگسالان به اندازه lifejacket نیز داشت در قایق.

“ما تا به حال هیچ نشانه ای پس از صحبت با پسرش که خانم ریورا ساخته شده آن را به ساحل” _tenor گفت.

Women's Guild Cedars-Sinai Annual Luncheon
Naya Rivera, حضور زنان در انجمن صنفی Cedars-Sinai سالانه ناهار در رجنت Beverly Wilshire هتل در نوامبر 06, 2019 در بورلی هیلز کالیفرنیا. گتی ایماژ

نمایندگان گفت ریورا تا به حال تجربه مرور دریاچه Piru اما حتی با تجربه ترین شناگران می تواند تسلیم به دریاچه خطرناک تبدیل جریان و یا درهم باقی مانده است.

“زیر آب خیلی با احساس گفت:” حداکثر اوبراین یکی از غواصان در جستجوی ریورا. “در بسیاری از بوته زار و چوب است که ما باید از طریق شکستن به عنوان ما در حال رفتن را از طریق بنابراین این نوع از خط بریل جستجو” است.

مقامات روز شنبه گفت: جستجو و نجات در تلاش تبدیل شده بود به جستجو و بازیابی تلاش با ریورا دیشب. به جستجو ادامه می داشت صبح روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de