A woman wearing a protective mask walking in front of Olympic rings at the Olympics Museum in Tokyo

کمیته بین المللی المپیک با توجه به تعویق افتادن توکیو 2020 و داده است به خودی خود یک مهلت چهار هفته برای تصمیم گیری.

کمیته بین المللی المپیک را به هیات اجرایی روز یکشنبه در میان فشار از ورزشکاران و کمیته ملی المپیک برای بازی به تعویق افتاد به دلیل coronavirus بحران است.

“در سراسر جهان رو به وخامت وضعیت… هیئت اجرایی امروز آغاز گام بعدی در IOC را سناریو-برنامه ریزی” آن را در بیانیه ای گفت.

“این حالات مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در 24 جولای سال 2020 و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی است.”

لغو است “و نه در دستور کار” گفت: کمیته بین المللی المپیک, اما یک “scaled-down” بازی ها نیز در نظر گرفته شود.

اما به تعویق افتادن – یا چند ماه یا شاید یک سال تمام – که تصور می شود در نتیجه به احتمال زیاد.

توسعه نشانه یک تغییر قابل توجهی توسط IOC که به تازگی به عنوان پنج روز پیش گفت که “کاملا متعهد” به توکیو 2020 بازی.

انگلیسی, المپیک انجمن (بوا) رئیس اقا هیو رابرتسون گفت: “ما خوش آمدید هیئت اجرایی IOC تصمیم به بررسی گزینه های موجود در رابطه با به تعویق افتادن توکیو 2020 المپیک.

“اما ما می خواهیم سریع تصمیم گیری برای خاطر ورزشکاران که هنوز قابل اطمینان.

“محدودیت در حال حاضر در محل را حذف کرده و توانایی ورزشکاران را برای رقابت در یک سطح میدان بازی و آن را به سادگی به نظر نمی رسد مناسب برای ادامه در این دوره در حال حاضر نسبت به بازی های المپیک در محیط فعلی است.”

بین المللی پارالمپیک, کمیته گفت: آن را “به طور کامل پشتیبانی” این تصمیم به “بررسی حالات بالقوه”.

خانم کاترین Grainger, صندلی, بریتانیا, ورزش, گفت, اخبار “اجتناب ناپذیر” و آن را “تصمیم درست برای ایمنی از ورزشکاران و کارکنان و طرفداران”.

  • جهانی ورزشکار گروه تماس برای توکیو 2020 به تعویق افتادن
  • توکیو 2020 تاریخ ‘در حال حاضر به خطاب’ – بریتانیا دو و میدانی صندلی

در روز سه شنبه بوا انگلیسی پارالمپیک و فدراسیون ورزش بریتانیا میزبان یک کنفرانس تلفنی با مدیران ارشد و عملکرد مدیران تابستانی المپیک و پارالمپیک ورزشی.

نماینده ورزشی بدن نیز خواهد شد دعوت به پیوستن به تماس است که در درجه اول استفاده می شود به بحث در مورد تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در انگلستان مانند بسته شدن نخبگان آموزش امکانات.

کمیته بین المللی المپیک افزود: “وجود یک افزایش چشمگیر در موارد جدید شیوع Covid-19 در کشورهای مختلف در قاره های مختلف. این چراغ اجرایی هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که کمیته بین المللی المپیک نیاز به برداشتن قدم بعدی در سناریو خود را برنامه ریزی.

“کمیته بین المللی المپیک را در هماهنگی کامل و همکاری با توکیو 2020 سازماندهی کمیته مقامات ژاپنی و توکیو متروپولیتن دولت شروع بحث های مفصل برای تکمیل ارزیابی خود از توسعه سریع در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله سناریو از به تعویق افتادن.

“هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک تاکید کرد که لغو بازی های المپیک توکیو 2020 نمی خواهد حل هر گونه مشکلات و یا کمک به هر کسی.”

در نامه ای به ورزشکاران منتشر شده در یکشنبه, رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت که “ما در معضل” و “تصمیم نهایی در مورد تاریخ بازی های المپیک توکیو 2020 در حال حاضر هنوز هم می تواند زودرس”.

او اضافه کرد که برای به تعویق انداختن بازی “بسیار پیچیده و چالش” و لغو خواهد بود “نابود المپیک رویای 11,000 ورزشکاران”.

از نظر تعویق باخ هشدار داد: “تعدادی از مهم مکانهای مورد نیاز برای این بازی ها به طور بالقوه می تواند در دسترس باشد دیگر.

“این موقعیت با میلیون ها نفر از شب در حال حاضر رزرو در هتل ها بسیار دشوار است که مسئولیت رسیدگی به و بین المللی تقویم ورزشی برای حداقل 33 المپیک ورزشی را باید اقتباس شده است. اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از بسیاری از چالش است.”

بریتانیا دو و میدانی آن ایالات متحده آمریکا و چندین ملی المپیک نظارتی خواسته اند که کمیته بین المللی المپیک در روزهای اخیر برای به تاخیر انداختن بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im