جمهوری خواهان در آیووا و نیوهمشایر در حال تعهد به برگزاری یک جلسه و اولیه در سال آینده حتی به عنوان رهبران حزب در یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر را لغو مسابقات خود را برای کمک به صاف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه برای انتخاب مجدد.

“تحت هیچ شرایطی خواهد مقدماتی نیوهمپشایر همیشه لغو می شود, آیا وجود دارد نشانه مخالفت یا جدی مسابقه” استیو Duprey, New Hampshire ملی جمهوری committeeman گفت: در یک مصاحبه.

“هرگز حتی برای بحث” تکرار آیووا توافق ملی Committeeman استیو Scheffler در یک مصاحبه جداگانه. “ما در حال رفتن به درب در هر کسی و بگو: شما در حال خوش آمدید.'”

هر ایالت دارای یک داستان بیشتر

بیشتر در هر ایالت دارای یک داستان

حداقل سه جمهوری خواهان را به شدت به چالش آقای تهمت ادعای حزب 2020 نامزدی ریاست جمهوری سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش سابق کارولینای جنوبی, فرماندار و کنگره مارک سنفورد و سابق ایلینوی کنگره جو والش. هیچ یک از آنها انتظار می رود تولید از حمایت کافی برای شکست و یا حتی شرمسار – رئيس جمهور وقت در ماه منتهی به نوامبر سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

هنوز هم تهمت متحدان بر روی زمین در کارولینای جنوبی نوادا و آریزونا و کانزاس نقل مکان کرد و در روزهای اخیر به خود را لغو 2020 اولیه مسابقات در مجموع از بین بردن امکان مشکل است.

حزب جمهوریخواه در کارولینای جنوبی و نوادا روز شنبه اعلام کرد که آنها نمی تواند نگه داشتن خود را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقات در سال 2020 و همه نمایندگان جمهوری خواه خواهد بود و متعهد به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها با پیوستن به حزب جمهوری خواه کانزاس که در روز جمعه تایید کرد که آن را نمی خواهد نگه داشتن آن در قفقاز در سال 2020 است.

متحده باید تا اکتبر برای ارسال خود را نماینده انتخاب قوانین به کمیته ملی حزب جمهوری خواه و چندین دولت جمهوری خواه احزاب می تواند رای به انصراف خود را از نامزدی مسابقات قبل از مهلت.

لغو مقدماتی است و نه بی سابقه ای است مشترک. جمهوری خواهان و دموکرات ها لغو ریاست جمهوری نامزد رقابت برای محافظت از امتیازهای سراسر 10 یا کمتر متحده در سال 1992 1996 و 2004 و 2012.

در بسیاری از موارد دولت به پرداخت خود را به نگه دارید مقدماتی یا قفقاز. بنابراین اگر یک وقت با حمایت قابل توجهی پس از آن حزب است که تمایل به متحمل شدن هزینه دادن در گران قیمت اولیه است. با توجه به نوادا ایران, سخنگوی دولت می خواهد صرفه جویی در حدود $150,000 اگر آن را لغو قفقاز برای سال 2020 چرخه.

رئیس Ronna McDaniel گفت: CBS اخبار هفته گذشته که کمیته ملی حزب جمهوری خواه نمی کند و تعیین می کند که آیا احزاب دولت باید نگه نامزدی مسابقات. که تصمیم چپ به ایالات متحده. آقای ترامپ مجدد انتخابات اعزام آن نماینده کارکنان برای بسیاری از دولت ایران کنوانسیون که در آن آنها را مشاهده صندلی انتخابات و توصیه بر نماینده انتخاب قوانین.

دیرین جمهوری خواه آیوا عمل David Kochel مکرر تهمت منتقد گفت: او نمی نسبت “شوم انگیزه” به تازگی اعلام کرد لغو شد. آن است که اغلب یک حزب سیاسی را به کمک امتیازهای برنده انتخاب مجدد او گفت:.

“آن قرض خود را به تمام شوم ضد دموکراتیک چیز” Kochel اضافه شده است. “من فکر نمی کنم آن را کاملا ساده است.”

در حالی که نظرسنجی ها نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان جمهوری خواه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از کهنه مذاکرات مقامات مشکل شد با تصمیم به انصراف از انتخابات یکسره رد هزینه-برش انگیزه به عنوان چرخش.

“این یک سایه پشت درهای بسته معامله که در آن یک گروه کوچک از حزب خودی ساخته شده یک تصمیم بزرگ است که متوقف می شود صدها هزار نفر از رای دهندگان از شرکت در این روند گفت:” کارولینای جنوبی جمهوری خواه عمل راب گادفری که قبلا برای دولت اوباما و سابق رژیم صهیونیستی. نیکی هیلی.

تراشه Felkel دیگر کهنه کار جمهوریخواه کارولینای جنوبی عمل گریه ناپاک نیز هست.

“چه RNC و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ترس پرسید:” Felkel که مشغول به کار برای جب بوش را به ریاست جمهوری 2016 را پیشنهاد داد. “این برای من مهم نیست که چگونه آنها آن را به چرخش نشان می دهد وجود دارد ضعف آنها نمی خواهید به فاش کردن.”

حداقل یک جمهوریخواه نیوهمپشایر رسمی بیشتر رفت.

فرگوس کالن سابق دولت اوباما: رئیس جمهور گفت, فشار برای انصراف از مقدماتی نمایندگی “چکه چکه چکه از گرایش های استبدادی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

“این نوع از چیزی که اتفاق می افتد در استبدادی ملت به رهبری دیکتاتورها,” کالن گفت. “یک راه برای اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور روسیه می شود 98 درصد آرا است که به شما اجازه نمی دهد هر کس دیگری در انتخابات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات اساسا نادیده گرفته و چشم انداز های جدی و چالش اصلی که خواسته. رئيس جمهور وقت است که انتظار نمی رود به قبول دعوت نامه به صورت سنتی اولیه فعالیت خود را از قبیل بحث.

کمپین سخنگوی تیم Murtaugh فقط می گویند که “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است و در نوامبر سال 2020 است.”

آقای ترامپ خود را, اما در حال حاضر با توجه به سه نفر از رقبای موهن نام مستعار. “The Three Stooges, همه بد شکست خورده نامزدها را به آن بروید!” رئيس جمهور توییتی بیش از آخر هفته پس از والش و سانفورد به طور رسمی به پیوست جوش در جمهوریخواه زمینه است.

هر دو والش و سنفورد را آغاز کرده اند که رسیدن به پتانسیل هواداران در نیوهمپشایر دولت است که پدید آمده است به عنوان غیر رسمی مرحله بندی زمین از روحانی “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” جنبش است. دولت سابق حزب صندلی جنیفر شاخ تبدیل شده شدید تهمت منتقد به عنوان چندین سابق جمهوری خواه officeholders در دولت است.

کالن گفت که اصلی مسابقه لغو جاهای دیگر به این معنی است که “New Hampshire است که تنها بازی در شهر” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به چالش بکشد.

“اگر هر چیزی این به این معنی است که به جای ارسال یک پیام نیوهمشایر” کالن گفت. “آن را در حال حاضر بود اما در حال حاضر وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ گزینه های دیگر.”

حتی در گرانیت دولت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به راحتی ضرب و شتم به عقب اولیه رقبا. و این بار ممکن است بالا حتی برای آن دسته از جمهوریخواهان به امید شرمسار آقای ترامپ با انکار او بخش قابل توجهی از رای دادن.

رئیس جمهور, باراک اوباما, برای مثال, برنده, نیوهمشایر, 2012 ریاست جمهوری اولیه با تنها حدود 81 درصد آرا.

هنوز نیوهمشایر خواهان را حداقل فرصتی برای شنیده می شود. اول-در-این-ملت اولیه تنها می تواند لغو شد با تغییر دولت قانون است.

نیوهمپشایر اوباما رئیس Stephen, استپانک که زد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیوهمپشایر تلاش در سال 2016 گفت: او می تواند “هرگز تصور مقدماتی نیوهمپشایر همیشه می شود به هر دلیلی.”

این سطح از شور و شوق برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان نیوهمپشایر جمهوری خواهان “فقط قریب به اتفاق,” او گفت:. او همچنین پیش بینی کرد که برنده خواهد شد “به خوبی به 90s” در دولت 2020 توافق اولیه است.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به بسیار هیجان زده به او رای فقط برای نشان دادن حمایت خود را برای او,”, استپانک گفت.

النور واتسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im