این رئیس کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) نامیده می شود برای بررسی از مجموع رای در مسابقه برای انتخاب یک نامزد ریاست جمهوری در آیووا پس از آرایه ای از مشکلات.

نتایج نهایی حزبی برگزار شد, سه روز پیش هنوز در دسترس نیست با شمارش احاطه مشکلات فنی و تاخیر در گزارش.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است گفت:” تام پرز. او گفت که او می خواست برای اطمینان از دقت و صحت.

آیووا حزب دموکرات گفت: آن را به حال هیچ برنامه ای برای انجام ممیزی.

حدود 97 درصد از دولت در حوزه گزارش داده اند که نتایج خود را تا کنون. آسوشیتد پرس خبرگزاری گفته است که قادر به اعلام برنده.

  • در آخرین نتایج آیووا. پس چه کسی برنده و از دست داده ؟
  • یک راهنمای ساده به ما مقدماتی و قفقاز

در ضمن برنی ساندرز که در حال حاضر در گردن و گردن با پیت Buttigieg اعلام “بسیار قوی و پیروزی”.

از نتایج حاصل شده اند که تا کنون منتشر آقای Buttigieg است منجر 0.1% در تعداد نمایندگان انتخاب شده پیش از آقای ساندرز اگر چه آقای ساندرز است سهم بیشتری از رای مردم.

صحبت کردن در نیوهمپشایر جایی که او در حال مبارزه برای آینده اولیه روز سه شنبه آقای ساندرز گفت: “زمانی که بیش از 6000 بیشتر مردم می آیند را برای شما در یک انتخابات از نزدیکترین حریف ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی است.”

آقای Buttigieg در حال حاضر اعلام پیروزی برای خود در روز دوشنبه قبل از هر گونه از نتایج منتشر شد.

حزب مقصر تاخیر در نتایج بر روی یک خطا در برنامه نویسی در یک نرم افزار به نام سایه است که استفاده می شود برای اولین بار به گزارش آرا.

در توییتر آقای پرز گفت: یک recanvass نخواهد شامل بازشماری تمام آرا اما یک “بررسی برگه از هر حزبی سایت برای اطمینان از دقت و صحت”.

در حالی که آقای پرز دارای نوسان درون حزب ملی سازمان تنها آیووا حزب دموکرات (IDP) دارای قدرت برای یک recanvass آرا.

در یک بیانیه IDP صندلی Troy قیمت گفت: او اذعان کرد که “گزارش شرایط دوشنبه شب بودند غیر قابل قبول است”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما آقاي قیمت به نظر می رسید برای فشار به رئیس اظهارات گفت: “ما آن را مدیون به هزاران آیووا دموکراتیک داوطلبان و caucusgoers را به تمرکز بر روی جمع آوری و بررسی نتایج ورودی”.

او افزود که IDP آماده شد برای یک recanvass باید هر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری درخواست یکی. به IDP گفت: نقص در برنامه نیست تاثیر دقت و صحت داده های رای گیری و وجود دارد هیچ نشانه ای از نرم.

چرا آیووا مهم است ؟

آیووا است که اولین مسابقه در یک رشته از سراسر کشور دولت توسط دولت رای, شناخته شده به عنوان مقدماتی و قفقاز که به اوج رسیدن در اوج از یک نامزد دموکرات در کنوانسیون حزب در میلواکی ویسکانسین در ماه جولای.

یازده نامزد باقی می ماند در یک جامعه زمینه است که در حال حاضر محدودتر هم شده است از بیش از دو ده.

یک حزبی شامل افرادی حضور در یک جلسه – معمولا در مدارس و جامعه و مراکز دیگر تعیین ساختمان – و رای گیری در مورد نظر خود را نامزد از طریق یک سر تعداد و یا نشان می دهد از دست.

هر نامزد است و سپس با توجه به مجموعه ای از تعداد نمایندگان متناسب با تعداد رای دریافت کردند. نمایندگان خواهد شد و سپس رفتن به رای دادن به آنها در حزب کنوانسیون در ویسکانسین که در آن نهایی کاندیدای ریاست جمهوری انتخاب شده است.

  • هر نامزد راز سلاح در برابر تهمت

آیووا جوایز تنها 41 از 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای تبدیل شدن به حزب دموکرات کاخ سفید نامزد.

که در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im