پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

هرج و مرج در آیووا دموکرات قفقاز که در آن مسابقه نتایج به تعویق افتاده اند با مشکلات فنی شده اند کشف و ضبط بر توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پیروزی است.

نتیجه مرحله اول در حزب دموکرات مسابقه برای انتخاب یک نامزد برای ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده بود بی قراری صبح روز سه شنبه.

دموکراتیک مقامات اذعان کرد که یک “برنامه نویسی خطا” در برنامه استفاده می شود به گزارش نتایج به سرزنش.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده جمهوریخواه مسابقه.

افتضاح در طرف دموکرات از سوی دیگر بود “یک فاجعه کامل” او هنوز توییتی. “تنها کسی است که می تواند بسیار بزرگ پیروزی در آیوا شب گذشته است ‘تهمت'”.

رای برای حزب دموکرات مسابقه خواهد شد در جدول با دست و گزارش مقامات گفت.

اما نامشخص نتیجه در شب ایجاد شک و تردید در این جلسه روند و پرسیده سوال که آیا آیووا – روستایی سفید دولت نه نماینده ما رای دهندگان به عنوان یک کل باید همچنان به عنوان محل برگزاری این اولیه مسابقه.

آقای ترامپ رد پیشنهاد. “تا زمانی که من رئیس جمهور آیووا خواهد ماند که در آن است. مهم سنت!” او در توئیتر خود نوشت.

دموکرات ها به امید او را در انتخابات امسال باید تنظیم مناظر خود را به جلو.

در حال حاضر بسیاری فرود آمد در نیوهمپشایر که در آن بعد اصلی مسابقه است که به علت برگزار می شود در روز سه شنبه 11 فوریه.

چه اتفاقی افتاده است در قفقاز?

روز دوشنبه رای دهندگان flocked به بیش از 1600 مدارس و کتابخانه ها و کلیساها در آیووا به خود می گویند که باید در انتخابات در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده جمهوریخواه مسابقه با 97 درصد آرا اما یک برنده شد اعلام کرد در دموکراتیک مسابقه.

با وجود عدم وجود نتایج چند نامزد مدعی پیروزی است.

ورمونت سناتور برنی ساندرز صحبت از برنده شدن در آیووا قفقاز به نقل داخلی مبارزات انتخاباتی داده قرار داده شده است که او پیش از پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

قبلا آقای Buttigieg گفت: حامیان که “با همه موارد” مبارزات انتخاباتی خود بود “رفتن به نیوهمپشایر پیروز”.

  • داستان چگونه یک هرج و مرج شب گشوده
  • یک راهنمای ساده به ما مقدماتی و قفقاز

رای گیری در آیووا بود حزبی – که شامل حضور در یک جلسه قبل از رای گیری یک نامزد شاید از طریق یک سر تعداد و یا نشان می دهد از دست.

رای دهندگان در انتخابات مقدماتی حزب مانند رای گیری در نیوهمپشایر – فقط می توانید به نوبه خود در یک غرفه رای گیری و رای دادن در راز.

آیا برگزارکنندگان گفت: در مورد آیووا وضعیت ؟

آیووا حزب دموکرات (IDP) در ابتدا گزارش را رد کرده است که این برنامه تا به حال مشکلات.

مندی مک کلور, حزب, سخنگوی, گفت, وجود دارد “تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” است که به سادگی یک “گزارش موضوع”.

“داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج,” او گفت:.

اما در روز سه شنبه تام قیمت IDP رئیس اعتراف کرد که یک خطا در برنامه باعث شده بود تا هرج و مرج.

یک تحقیق نشان داد که “زمینه ای اطلاعات جمع آوری شده از طریق نرم افزار صدا بود” اما تنها بخشی از داده ها که نمایش داده شده در گزارش, آقای, قیمت گفت.

“ما باید مشخص شد که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش,” او گفت:. “این موضوع مشخص شد و ثابت شده است.”

او انتظار می رود نتایج کامل اعلام می شود در روز سه شنبه اضافه کرد: “در حالی که طرح ما این است که انتشار نتایج در اسرع وقت امروز هدف نهایی ما این است که اطمینان حاصل شود که صداقت و دقت از روند همچنان حفظ شود.”

قوانین در گزارش تغییر شد برای این سال با آیووا دموکرات ها نیاز به گزارش سه شماره به دفتر مرکزی حزب به جای فقط نهایی نماینده بالغ.

چه مشکلی دارید ؟

محلی مقامات حزب شد و در حال حاضر گزارش اشکالات در شب دوشنبه.

آنها گفت که این برنامه تا به حال malfunctioned ترک حوزه کاپیتان به تماس با دولت مرکزی حزب که خطوط تلفن به سرعت تبدیل شد ماجرا.

تماس به آیووا حزب دموکرات hotline اواخر روز دوشنبه تا به حال همان پیام ضبط شده: “همه اپراتورهای ما در حال حاضر مشغول است.”

یک مبهم ظروف سرباز یا مسافر

حزب دموکرات استقرار صرف چند روز گذشته wringing دست بیش از آنچه که آنها ممکن است مشاهده به عنوان یک سناریو روز قیامت که در آن برنی ساندرز ارسال شده جامد پیروزی در آیوا قفقاز. به نظر می رسد آنها در حال رفتن به سمت یک نتیجه بسیار بدتر از آن است.

سه سال پس از حزب خود سرور هک شده توسط روس ها در تلاش برای اخلال در انتخابات 2016 یک “کنترل کیفیت موضوع” خط خارج گزارش از نتایج آیووا.

این یک نگاه خوبی برای حزب دموکرات – و یا برای دموکراسی آمریکایی.

از آن خواهد شد یک snafu که راه اندازی 1,000 تئوری های توطئه و برگ یک مسابقه است که ممکن است دریافت برخی از وضوح پس از یک سال مبارزه یک مبهم ظروف سرباز یا مسافر به عنوان اصلی فصل می شود در جریان است.

چه در خطر است ؟

نامزدها در حال رقابت برای برنده شدن در این افتتاحیه مسابقه از سال 2020 کمپین کاخ سفید و دموکرات نامزد خواهد شد که چالش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در 3 نوامبر انتخابات.

تا حد زیادی سفید, روستایی کم جمعیت آیووا جوایز فقط 41 از 1,991 نمایندگان نیاز به پرچ حزب نامزدی تحت امریکا دمدمی نظام سیاسی.

اما دولت می تواند ارائه دهد حرکت بسیار مهم – آخرین چهار نامزد دموکرات باید همه برنده آیووا قفقاز.

از جلو دونده در میان 11 باقی مانده رقیب سناتور سندرز و سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, ماساچوست, سناتور الیزابت وارن و مینه سوتا سناتور ctq نیز مبارزه کرد و شور و نشاط در دولت است.

  • فریاد و پرتاب سکه… چگونه قفقاز کار

چگونه کمپین پاسخ ؟

در میان تاخیر مقامات حزب برگزار تماس با رقیب مبارزات.

وکلا برای بایدن کمپین نامه ای به آیووا حزب دموکرات برای ثبت نام نگرانی در مورد “قابل توجه نقص” و “حاد شکست” در سیستم گزارش دهی.

“برنامه ای که در نظر گرفته شده بود به رله حزبی نتایج به حزب شکست خورده; حزب پشتیبان تلفنی سیستم گزارش دهی نیز شکست خورده است” گفت: این نامه است.

یک منبع در Mr Buttigieg انتخاباتی گفته خبرگزاری رویترز تاخیر شد “قطعا رفتن به د-مبنای مشروعیت هر کس که برنده”.

  • هر نامزد راز سلاح در برابر تهمت

آیووا حزب دموکرات بود که با توجه به برگزاری یک تماس با مبارزات انتخاباتی در صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد شب گذشته رخ ما در رسانه ها گزارش شده است.

چگونه تهمت کمپین پاسخ ؟

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین gloated بیش افتضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر براد Parscale گفت: دموکرات ها بودند “کله پاچه در یک جلسه ظروف سرباز یا مسافر خود را با ایجاد sloppiest خراب قطار در تاریخ” و اضافه کرد که از آن خواهد بود “طبیعی است که برای مردم به شک انصاف از روند”.

اما جمهوری خواهان داشته اند مشکلات خود را در آیووا قبلا. در سال 2012 میت رامنی برنده اعلام شد از قفقاز تنها برای حزب می گویند دو هفته بعد که ریک سانتوروم تا به حال در واقع به دست آورد.

رئیس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr, توییتی که دموکراتیک نتایج هرج و مرج بود یک “ثابت”.

اما وجود دارد هیچ نشانه ای که باعث شده بود هر چیزی غیر از انسان و یا خطای فنی است.

جمهوری خواهان نیز برگزار شد آیووا قفقاز روز دوشنبه و پیش بینی آقای ترامپ – که حدود 90 درصد حمایت در حزب خود را – ر را دو چندان شناخته شده رقبا.

چه می آید بعدی ؟

مسابقه را در حرکت بعدی به سه تن دیگر از اوایل رای گیری متحده, New Hampshire در هفته آینده پس از آن نوادا و کارولینای جنوبی بعد در ماه فوریه است.

در سه شنبه, 3 مارس 15 متحده و سرزمین های رای خواهد داد.

زمینه را محدودتر هم پایین تا زمانی که یک نامزد نهایی است تاج در کنوانسیون حزب در میلواکی ویسکانسین در ماه جولای.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im