نتایج آیووا قفقاز اولین رای در مسابقه برای انتخاب یک دموکرات کاخ سفید نامزد به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرو شده است به هرج و مرج با ظاهری مسائل مربوط به فن آوری.

دولت حزب دموکرات گفت: آن را پیدا کرده بود “تناقضات”.

اما آنها تاکید بی سابقه holdup بود “گزارش موضوع” نه “هک یا نفوذ”.

رای دهندگان flocked به بیش از 1600 مدارس و کتابخانه ها و کلیساها در سراسر 99 شهرستانهای استان در روز دوشنبه به انتخاب نامزدها.

نامزدها در حال رقابت برای برنده شدن در این افتتاحیه مسابقه از سال 2020 کمپین کاخ سفید و دموکرات نامزد خواهد شد که چالش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در 3 نوامبر انتخابات.

  • همه آخرین از آیووا

از جلو دونده در میان 11 باقی مانده مدعی هستند ورمونت سناتور برنی ساندرز سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, ماساچوست, سناتور الیزابت وارن و مینه سوتا سناتور ctq.

در میان تاخیر مقامات حزب برگزار تماس با رقیب مبارزات.

آیووا حزب دموکرات سخنگوی مندی مک کلور گفت: “ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج. در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش.

“این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ. داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

یک مبهم ظروف سرباز یا مسافر

حزب دموکرات استقرار صرف چند روز گذشته wringing دست بیش از آنچه که آنها ممکن است مشاهده به عنوان یک سناریو روز قیامت که در آن خارجی برنی ساندرز ارسال شده جامد پیروزی در آیوا قفقاز. به نظر می رسد آنها در حال رفتن به سمت یک نتیجه بسیار بدتر از آن است.

سه سال پس از حزب خود سرور هک شده توسط روس ها در تلاش برای اخلال در انتخابات 2016 یک “کنترل کیفیت موضوع” خط خارج گزارش از نتایج آیووا.

این یک نگاه خوبی برای حزب دموکرات – و یا برای دموکراسی آمریکایی.

از آن خواهد شد یک snafu که راه اندازی 1,000 تئوری های توطئه و برگ یک مسابقه است که ممکن است دریافت برخی از وضوح پس از یک سال مبارزه یک مبهم ظروف سرباز یا مسافر به عنوان اصلی فصل می شود در جریان است.

چه مشکلی پیش آمد ؟

اما او در بیانیه به صراحت در تضاد با مقامات حزب در سطح شهرستان که مقصر مسائل مربوط به فن آوری برای به تاخیر بیاندازد.

آنها گفتند: یک برنامه ایجاد شده برای انجمن برگزارکنندگان به گزارش نتایج خود را تا به حال malfunctioned ترک حوزه مقامات به تماس در نتیجه به دولت مرکزی حزب که خطوط تلفن به سرعت مسدود شد.

Elesha Gayman, رئیس دموکراتیک Scott county, Iowa سومین گفت: بسیاری از حوزه کاپیتان داشتن مسائل گزارش نتایج.

او گفت که آنها تا به حال شده است در انتظار برای یک مدت زمان طولانی و او می دانست که تنها یک حوزه کاپیتان که قادر بوده است به گزارش از طریق نرم افزار.

Dallas County رئیس برایس اسمیت نیز گفت: برنامه سقوط کرده بود.

Nate گروبر دموکراتیک معاون رئیس Black Hawk county, بخشی از دولت با بزرگترین غلظت از آمریکایی های آفریقایی تبار گفت که او تا به حال شده است قادر به استفاده از برنامه یا.

“این واقعا کار می کنند,” او گفت: “هیچ کس نمی تواند رسیدن به دولت به گزارش.”

وکلا برای بایدن کمپین نامه ای به آیووا حزب دموکرات برای ثبت نام نگرانی در مورد “قابل توجه نقص” و “حاد شکست” در سیستم گزارش دهی.

“برنامه ای که در نظر گرفته شده بود به رله حزبی نتایج به حزب شکست خورده; حزب پشتیبان تلفنی سیستم گزارش دهی نیز شکست خورده است” گفت: این نامه است.

چگونه تهمت کمپین پاسخ ؟

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بلافاصله به دنبال سرمایه گذاری بر روی این افتضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر براد Parscale در بیانیه ای گفت: “دموکرات ها کله پاچه در یک جلسه ظروف سرباز یا مسافر خود را با ایجاد sloppiest خراب قطار در تاریخ است.

“این امر می تواند طبیعی برای مردم به شک انصاف روند,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr, توییتی که در آن همه چیز از یک “ثابت”.

اما وجود دارد هیچ نشانه ای از تاخیر در دموکراتیک نتایج ناشی از هر چیزی غیر از انسان و یا خطای فنی است.

جمهوری خواهان نیز برگزار شد آیووا قفقاز روز دوشنبه و به عنوان پیش بینی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن که حدود 90 درصد حمایت خود را از حزب نورد بیش از دو کمتر شناخته شده رقبا.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im