Ctq آدرس حامیان جلوتر از نتایج آیووا

Ctq شد اولین نامزد به مرحله در آیووا ستاد در Des Moines برای تشکر از حامیان و داوطلبان.

“ما می دانیم وجود دارد تاخیر اما ما می دانیم که یک چیز: ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما,” Klobuchar گفت. “قلب من پر است امشب.”

Klobuchar مشخص خودش را به عنوان یک وحدت نامزدی که می تواند به جذب حمایت از نه تنها دموکرات ها بلکه مستقل و متوسط رای دهندگان به شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین کابوس است که مردم در وسط افرادی که تا به حال به اندازه کافی از نام و mudslinging یک نامزد را برای رای دادن در ماه نوامبر” Klobuchar گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین کابوس است که ما از کار اخراج شدند تا دموکرات ها را در ماه مارس به پیروزی در کنار یک ائتلاف مستقل و متوسط که خواهان دیدن این انتخابات فقط به عنوان کار می کنیم.”

Amy Klobuchar
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq آدرس هواداران به عنوان شوهر او جان Bessler (L) به نظر می رسد در در جلسه شب دیده بان حزب قبل از نتایج در آمده در فوریه 3 سال 2020 در Des Moines, Iowa. گتی

مینه سوتا سناتور تقابل خودش با رئیس جمهور که او با استفاده از یک راهکار است که به دنبال “تقسیم و تضعیف روحیه” در حالی که او با هدف “متحد کردن و رهبری.”

“اگر شما می خواهید یک دموکرات نامزد که می تواند ما چادر بزرگتر و ما ائتلاف گسترده تر و ما coattails دیگر, اگر می خواهید که من می دانم که من و شما مبارزه خواهد کرد برای شما” Klobuchar گفت. “اگر شما مریض و خسته از افراط و تفریط در سیاست و سر و صدا و بی معنی شما باید یک خانه با من است.”

Klobuchar گفت: او تغییر او تمرکز به نیوهمشایر که نگه اولیه آن در 11 فوریه و در نظر دارد برای سفر به این دولت بلافاصله.

“به نحوی برخی از راه من در هواپیما امشب به New Hampshire,” او گفت:. “و ما در حال آوردن این بلیط به New Hampshire.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im