این نامزد روند دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری آغاز و در روز شنبه زمانی که آیووا دارای اول آن-در-این-ملت قفقاز. پس از یک کمپین طولانی چرخه آغاز شده است که در ماه جولای سال 2017 دموکراتیک نامزدها در حال حاضر خود را برای اولین بار فرصتی برای اثبات آنها می توانید برنده بیش از رای دهندگان.

چرا از آن مهم

مدرن روز آیووا قفقاز تاریخ به سال 1972 اما آن را تا زمانی که جیمی کارتر در سال 1976 برنده است که دموکرات ها شروع به پرداخت هر گونه توجه واقعی به Hawkeye دولت به عنوان یک کلید توقف در جاده ها به کاخ سفید است. از سال 1972 هفت از 10 نامزد که برنده دموکرات آیوا قفقاز رفته اند به حزب نامزد.

روند اخبار

در حالی که برنده آیووا دموکرات قفقاز اغلب تبدیل شدن به حزب نامزد تنها دو نفر از کسانی که برندگان رفته اند برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری: آقای کارتر در سال 1976 و باراک اوباما در سال 2008.

آیووا ارائه می دهد نامزدهای فقط 41 از 3,979 متعهد ملی نمایندگان موجود در فرایند اولیه. یک نامزد نیازهای 1,991 متعهد نمایندگان به نفع نامزدی.

در حالی که آیووا است که تا حدودی بی اهمیت در ریاضیات از نامزدی روند و موقعیت خود را به عنوان اولین مسابقه می تواند به نامزدهای یک شات از حرکت آنها کمک می کند که در آینده متحده برای رای دادن.

نامزدها

برنی ساندرز

ساندرز شوکه سیاسی جهانی چهار سال پیش زمانی که او تقریبا ناراحت هیلاری کلینتون در آیوا قفقاز. ساندرز وارد 2020 چرخه با یک پایگاه قوی از پشتیبانی خود را از سال 2016 اجرا و دیده می شود افزایش حمایت در ماه ژانویه قرار داده است که او را در بالای بسیاری از نظرسنجی آیووا. معاون ایالتی آیووا مدیر لایحه Neidhardt می گوید اگر مبارزات انتخاباتی برنده, آیووا, از آن خواهد شد به طور مستقیم مربوط به کمپین های قوی در زمینه سازماندهی در آیووا.

ساندرز متمرکز بر مسائل مهم که به طبقه کارگر رای دهندگان در هفته های پایانی این, آیووا, کمپین از جمله امنیت اجتماعی و بهداشت و درمان و او معتقد است که آنها می توانند به خوبی در حال کار در سطح شهر. این کمپین همچنین پیش بینی عملکرد قوی با رای دهندگان و Latinos یک رشد جمعیتی در آیووا. کمپین است که به شدت وابسته به میزان مشارکت بالا برای موفقیت در آیووا ،

“اگر برای برخی از دلایل مشارکت پایین است به هر دلیل این است که من فکر می کنم که کاملا این مسائل است که ما را نگه می دارد تا در شب” Neidhardt گفت.

جو بایدن

بایدن ارائه شده خود را به عنوان نامزدی که بهترین راه حل برای شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحد کردن کشور با بازگرداندن ارزش او می گوید از دست داده اند در دوران آقای تهمت ریاست جمهوری است.

ارشد بایدن گفت: این کمپین با هدف قرار دادن unffiliated رای دهندگان و جمهوری خواهان که ممکن است خاموش توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. ارشد کمپین گفت: افزایش مشارکت مردم در کوچک و جوامع روستایی است که “رفتن به طور بالقوه بازی به نفع ما است.”

بایدن led ترین آیووا سنجی از لحظه ای که وارد مسابقه تا اواخر تابستان و اوایل پاییز که نامزدهای دیگر شروع به سبقت گرفتن از او. پس از روز شکرگزاری او تجدید تمرکز خود را در, آیووا صرف زمان بیشتری را در دولت از او تا به حال تمام چرخه. او برگزار شد بیش از نیمی از مبارزات انتخاباتی خود را متوقف می شود در ماه دسامبر و ژانویه در آیووا برگزار شد و بسیاری از حوادث در جوامع روستایی و متوسط شهرهای.

پیت Buttigieg

Buttigieg می گوید رای دهندگان او را مجموعه ای متفاوت از تجارب و میانه تربیت به کاخ سفید است. Buttigieg استدلال می کند که او می تواند برنده بیش از جمهوری خواهان که در حال نا امید با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و صرف برخی از روزهای آخر خود را در آیووا بازبینی شهرستان که چرخش از اوباما برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آیووا مدیر ارتباطات بن هلی گفته رادیو فردا که مبارزات انتخاباتی انتظار به انجام خوبی در حومه جوامع بلکه در روستایی که چرخد و به آقای ترامپ در سال 2016. هاله گفت: موفقیت در آیووا ارسال خواهد رای دهندگان یک پیام مهم در مورد electability. “این باعث می شود بیانیه ای قادر به انجام به خوبی در آن مکان برای گفت:” من نامزد است که می تواند کشور با هم ” و “من نامزد است که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن'” هلی اضافه شده است.

Buttigieg را رای دهی سرد کمی طول تابستان و پس از او بر روی صحنه ملی اما او پس از بازگشت باقی مانده در ردیف بالا برای چند ماه. تیم خود را به طور پیوسته ساخته شده عملیات خود در یمن را به تلاش برای گرفتن شور و شوق از این همواره جمعیت زیادی. هاله گفت: سازمان دهندگان و داوطلبان باید تعبیه شده در درون جوامع و در دست خواهد شد دوشنبه شب از لحظه های پارلمانی را برانگیخت گام به گام از اتومبیل های خود را.

الیزابت وارن

وارن شروع به پریدن کرد به اوایل سرب در سازماندهی قدرت در آیووا. او تعجب برخی از ساختمان خارج به عملیات قبل از ماه از قفقاز. اما بسیاری از آیووا دموکرات ها می گویند که این کمک سوق ظهور او را در پای صندوق های رای در اواخر تابستان و اوایل پاییز است.

مبارزات انتخاباتی او نظریه مورد بوده است, سازماندهی, سازماندهی, سازماندهی. حتی به عنوان وارن تضعیف شده از قله بالای, نظر سنجی, برخی, آیووا, رهبران دموکرات می گویند او میدان عمل می تواند منجر به یک پایان قوی در جلسه شب.

بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان کشیده شد به او شناخته شده به عنوان نامزد با برنامه – حتی اگر آنها نمی خواهم همه چیز را که او ارائه شد. در آخرین رویدادها در آیووا او تاکید کرد که او معتقد است که بهترین راه حل مناسب را در مغلوب ساختن پیشی جستن و این که او را در مسابقه “مبارزه با عقب.”

Ctq

Klobuchar به تمرکز توجه خود را در همه جا در آیووا. در حالی که این استراتژی بوده و مانع استیضاح دادگاه در واشنگتن Klobuchar بود و هنوز هم قادر به دریافت پیام خود را به هر گوشه ای از کشور. او به طور پیوسته صعود سنجی شروع در پاییز و لذت می برد یک دست انداز در جمع آوری کمک های مردمی پس از نوامبر بحث است. یک کمپین رسمی رادیو فردا می گوید که در ژانویه بود که بهترین آن آنلاین جمع آوری کمک های مردمی در ماه چرخه.

Klobuchar کمپین مقامات بر این باورند آنها فرصت برای انتخاب کردن هواداران از بایدن وارن و تام Steyer در جلسه شب که در آن کسانی که نامزد ممکن است رسیدن به زنده ماندن آستانه. مقامات بگویید ایسنا که آنها بر این باورند Klobuchar انجام خواهد داد و در شمال و شمال غرب و بخشی از دولت که نزدیک به خانه اش در ایالت مینه سوتا است. آنها همچنین فکر می کنم که او را به انجام خوبی در شهرستان که در آن جلسه را برانگیخت را تنها دیده و یا شنیده از Klobuchar در فرد یک استراتژی است که می تواند پرداخت سود سهام.

اندرو یانگ

اندرو یانگ شوخی است که مبارزات انتخاباتی خود را رشد کرده است از خود GMail لیست تماس به عمل قادر به بالا بردن $16.5 میلیون در یک چهارم. او ساخته شده و نه نادر بازدیدکننده داشته است به آیووا در طول تابستان و پاییز اما صرف نهایی 17 روز قبل از قفقاز متقاطع دولت در حالی که برخی از رقبای خود را که در آن برگزار شد تا در واشنگتن برای استیضاح محاکمه در تلاش برای برنده شدن بیش از افرادی که هنوز نهایی تصمیم خود را در هفته های آخر.

یانگ به نام آیووا یک “مکان جادویی” قادر به ارسال پیام به بقیه جهان است که وجود دارد حمایت واقعی پشت طرح خود را به بزرگسالان آمریکایی $1000 در ماه و چشم انداز خود را “بازنویسی قوانین قرن 21 اقتصاد است.”

تام Steyer

تاجر تام Steyer وارد مسابقه بسیار دیرتر از رقبای خود و به حال خود را در شلوغ ترین ماه مبارزات انتخاباتی در آیوا در ماه ژانویه است. در دنباله Steyer شده است چکش صفحه اصلی پیام که او را “غیر متعارف” سیاستمدار کسی است که می تواند بر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

او به یاد حزبی را برانگیخت که پس از آن نامزد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن کسی او را توصیف به عنوان “آماده ترین نامزد در تاریخ” در آمریکا پس از خورد طریق 16 رقبای جمهوری خواه در انتخابات مقدماتی حزب. Steyer می گوید او می تواند بر روی رئیس جمهور تهمت وقتی که می آید به اقتصاد و اغلب به یاد مردم آیووا نمایندگان شان که به عنوان رئیس جمهور او را از پرداختن به تغییرات آب و هوایی خود را در “شماره یک اولویت است.”

جمهوریخواهان

در حالی که بخش عمده ای از توجه شده است در حزب دموکرات نامزد حزب جمهوری خواه نیز برگزاری قفقاز در شب دوشنبه. رئیس جمهور تهمت بازدید Des Moines در پنج شنبه شب برای اولین کمپین تجمع در آیووا این سال است. صدها نفر از مردم در سرریز جمعیت را تماشا آقای ترامپ صحبت می کنند در یک صفحه نمایش بزرگ در خارج از محل.

او برنده آیووا نزدیک به 10 امتیاز در سال 2016 و در اخیر نیویورک تایمز نظرسنجی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد همه بالا-5 دموکراتیک نامزدها در انتخابات سر-به-سر matchups. او انتظار می رود به راحتی شکست خود را دو رقیب سابق ایلینوی نماینده جو والش و سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش.

نهایی آخر هفته رای گیری

وجود دارد و تاب نهایی در آیووا انجمن کمپین در شنبه شب هنگامی که اعلام شد که بسیار پیش بینی Des Moines ثبت نام/نظرسنجی سی ان ان نخواهد بود منتشر شد کسی که پس از گزارش موضوع را با راه بررسی انجام شد. ثبت نام اجرایی ویرایشگر کارول شکارچی در بیانیه ای گفت که آن را “به نظر می رسد نامزد نام حذف شد و در یکی از مصاحبه است که در آن پاسخ دهنده خواسته شد تا نام مورد نظر خود را نامزد.”

سی ان ان معاون رئیس جمهور از پوشش سیاسی و سیاسی دیوید Chalian گفت: این نظرسنجی را انتشار لغو شد “از فراوانی از احتیاط.”

نهایی CBS News میدان نبرد ردیاب منتشر شده صبح روز یکشنبه نشان می دهد که یک مسابقه در بالا. بایدن و ساندرز هر دو تا به حال 25% به دنبال Buttigieg با 21 درصد وارن در 16 ٪ و Klobuchar در 5 درصد است. هر کس دیگری بود رای گیری زیر 5 درصد است. بررسی یک حاشیه خطا از +/- 3 امتیاز.

قوانین

در قفقاز شروع در 7:00بعد از ظهر مرکزی زمان. مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری خواهد شد در یکی از 1,678 حوزه در سراسر کشور در مراکز و مدارس و سالن های شهر و کلیساها. تنها ثبت نام دموکرات ها می توانید با شرکت در حزب دموکرات قفقاز اما مردم می توانند خود را تغییر دهید وابستگی حزب در جلسه شب.

در آن اتاق مردم نخواهد بود خصوصی, مصاحبه, رای به یک نامزد. آنها را به ایستادگی در مقابل دوستان و همسایگان خود را به عموم نشان می دهد که نامزد آنها پشتیبانی می کند. به جای مستقیم به آرای مردم در این حوزه خواهد بود انتخاب نمایندگان است که نشان دهنده هر نامزد.

در این انجمن قوانین در میان پیچیده ترین در سیاست آمریکا است. در بسیاری از حوزه نامزدها باید حداقل 15% حمایت از این اتاق به منظور پیروزی نمایندگان. که شناخته شده به عنوان زنده ماندن آستانه.

فرایند آغاز می شود و با مردم به ایستادن با طرفداران همکار در منطقه تعیین شده برای هر کدام نامزد خود را انتخاب. که فرایند شناخته شده به عنوان اولین محور باشد. پس از آن هواداران که پشت یک نامزد که آمار زنده ماندن آستانه خواهد شد قفل شده است.

هر کس دیگری دارای چند گزینه در یک فرایند شناخته شده به عنوان واقعیت: پیوستن به یک نامزد مناسب را امتحان کنید را به نفع خود بیش از دیگر حامیان غیر عملی نامزدها به آمار آستانه پیوستن به نامزد دیگری در آستانه زنده ماندن و یا رفتن به خانه.

زمانی که قفقاز بیش از دولت محاسبه چه کسانی نمایندگان از همه 1,678 حوزه برابر به نمایندگان ارسال به شهرستان, کنگره منطقه ای و ایالتی می پردازند. تعدادی از دولت های عضو کنوانسیون نمایندگان از یک کاندیدا خواهد شد در جلسه شب به عنوان “هيئت دولت معادل.”

نتایج:

در جلسه شب آیووا حزب دموکرات را انتشار سه مجموعه نتایج: به رای مردم از اول هم ترازی رای مردمی پس از تجدید و تعداد هيئت دولت معادل یک نامزد برنده. کسی که برنده ترین نماینده دولت معادل این است که از لحاظ فنی برنده آیووا قفقاز دلیل است که تعیین چگونه بسیاری از نمایندگان یک نامزد برنده ملی کنوانسیون.

بسته به اندازه از حوزه این روند می تواند در یک زن و شوهر از ساعت اما برخی از نتایج انتظار می رود برای شروع در آینده حدود 9:00 p. m. ET. بخش عمده ای از نتایج به احتمال زیاد خواهد شد در چند ساعت بعد.

CBS News خواهد شد که نتایج در هوا و O’DONNELL خواهد بود, پخش زنده از آیووا…نتایج نیز در CBSNews.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im