آیووا قفقاز: مسابقه برای تصمیم گیری های نامزدهای انتخابات آغاز می شود


این رویداد برای اولین بار است که کمک خواهد کرد که تصمیم گیری نامزدها برای رئيس جمهور ایالات متحده است به محل با روز دوشنبه آیووا قفقاز.

دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان را انتخاب کنید مورد نظر خود را نامزد برای کاخ سفید.

در حالی که پیروزی در آیوا را تضمین نمی کند هر کسی که نامزدی را می تواند کمک به آنها را به حرکت بسیار مهم.

این راه به نظر می رسد روشن برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نامزد جمهوری خواه وجود دارد اما هنوز 11 نفر در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات.

بسیاری از آنها صرف چند هفته گذشته با شور و نشاط انتخاباتی در غرب دولت است که همیشه اولین برای رای دادن. مقدماتی مسابقه می رود تا اوایل ماه ژوئن و در حرکت به نیوهمپشایر روز سه شنبه.

در اینجا داستان از آنچه انتظار می رود در آیووا شکسته.

یک نفر برای تماشای

نظرسنجی ها نشان می دهد که برنی ساندرز افزایش یافته است به مورد علاقه در آیووا (یا بسته به جایی که شما نگاه – مشترک-مورد علاقه با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن).

او یکی از چهار سناتور در حال اجرا برای رئیس جمهور که تا به حال به ماندن پشت در واشنگتن به حضور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه اما حامیان او از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز شده اند و با جدیت مبارزه از طرف او در آیووا.

  • چگونه قفقاز و مقدماتی کار می کند ؟
  • این شروع یک برنی رونق ؟

چهار سال پس از از دست دادن به هیلاری کلینتون می تواند این بود که 78 ساله است ؟ او با حمایت یک قابلمه بزرگ از کمک های مالی و یک تیم از صدها. اما اگر او موفق به کسب نامزدی خواهد وزش دموکرات واقعا تجمع در اطراف یک نامزد برای کاخ سفید است که شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک?

برخی از دیگر نام های بزرگ از جمله Elizabeth Warren, ctq و پیت Buttigieg خواهد بود به امید آقای ساندرز ندارد آن را تمام راه خود در آیووا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نیز وجود دارد که جمهوری قفقاز روز دوشنبه و دو نفر در حال اجرا در برابر آقای ترامپ اما رئیس جمهور محبوبیت در حزب خود او به گونه ای است که نامزدی خود را تمام شده است اما یک تشریفات.

یک قطعه از متن

آیووا را تا حدی فراهم می کند یک نگاه اجمالی از آنچه رفت را اشتباه برای دموکرات ها در سال 2016.

در انتخابات گذشته بیش از 200 شهرستانهای ما حرف از حمایت از رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 به پشتوانه آقای ترامپ – و 31 از این شهرستان در آیووا.

دموکرات ها خواهد بود به امید فریب پشت آن شناور رای دهندگان در سال 2020 است. و در حالی که ما نمی دانیم تا نوامبر که آیا آنها موفق شده اند ممکن است ما یک نگاه اجمالی از آن زمین نهفته در روز دوشنبه.

هوارد کانتی در شمال آیووا بدبختانه 41 درصد در سال 2016 بزرگترین تغییر در ایالات متحده است. BBC Angélica Casas و ماریانا بردی رفت و در آنجا به مردم بپرسید که آیا آنها را برای رای دادن به یک حزب دموکرات در سال 2020 است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک سوال کلیدی

می کند, Iowa در واقع مهم است ؟ این بستگی دارد که چگونه شما را در آن نگاه کنید.

به عنوان اصلی فصل پرده بیدار کننده آیووا می تواند کمک به شکل دادن به ادراک در میان رای دهندگان. پیروزی در اینجا می تواند کمک به یک نامزد حرکت اولیه در مسابقه (به عنوان آن را در سال 1976 با جیمی کارتر) و پاک کردن هر گونه شک و تردید در مورد زنده ماندن خود را.

  • نامزدهای’ راز سلاح در برابر تهمت
  • نه چیزهای عجیب و غریب در مورد آیووا قفقاز

در حالی که مردم آیووا نمایندگان شان اند یک رکورد خوب در چیدن احتمالی دموکرات نامزد خود رکورد وقتی که می آید به کاندیدای جمهوری خواه تر است مخلوط می شوند. هنگامی که آن را باز جمهوریخواه مسابقه (بر خلاف این سال به عنوان مثال) هیچ یک از برندگان آیووا تبدیل شده است این نامزد جمهوری خواه پس از سال 2000 است.

آن را به ارزش اشاره به این که آیووا نیست متنوع ترین کشورها یا – بقیه امریکا رای خواهد داد بسیار متفاوت در آینده مقدماتی و قفقاز.

یکی نقل قول

Caucus captains gather around a mock official

گتی ایماژ

مردم در کشورهای دیگر ممکن است درک نیست که چرا شما می خواهم ایستاده در حدود دو ساعت برای یک انجمن

بنابراین می گوید: ان آنهالت در کشور از دی موین که برنامه ای برای رای tech کارآفرین اندرو یانگ در روز دوشنبه. اما این دقیقا همان چیزی است یک جلسه شامل – آنها اساسا حزب داخلی جلسات پراکنده در سراسر کشور است که ممکن است گذشته چند ساعت.

در برخی از نقطه در طول جلسه شما باید برای نشان دادن حمایت خود را برای یک نامزد. شما این کار را با کنار دیگران که همچنین پشتیبانی که نامزد و یک تعداد می گیرد.

چه چیزی در خطر است نمایندگان – 41 دموکراتیک آنهایی که در آیووا – توزیع با توجه به چگونه به خوبی نامزدها انجام شده در قفقاز. اگر نامزد یک جایزه 10 نمایندگان آن نمایندگان بعدها رای برای نامزد یک به عنوان نامزد دموکرات در تابستان کنوانسیون – هدف برای هر نامزد برای به دست آوردن عنوان بسیاری از نمایندگان که ممکن است بیش اولیه فصل است.

یکی از رای دهندگان مشاهده

جینا Weekley, 36 – جوانان حمایت از Waterloo, آیووا,

من به طوری که من امرار معاش و شادی در خطر است در این انتخابات است. من آینده خانواده در خطر است در این انتخابات است. و آزادی ما به عنوان آمریکایی ها در خطر است.

ما نیاز به یک رهبر قوی برای ظهور به عنوان نامزد دموکرات. کسی که با عشق و شور و انرژی که می تواند متحد, ایالات متحده است.

بخش ها و پیام های که ما دیده ایم در زیر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نیاز برای پایان دادن به. ما در حال حاضر نمی باید یک رهبر است که با این نسخهها کار برای همه آمریکایی ها است.

من caucusing به طوری که نسل های آینده می تواند دسترسی به آموزش با کیفیت. ما نیاز به یک رئیس جمهور که کمک می کند تا “در معرض خطر” جوانان دریافت خدمات مناسب آنها نیاز به طوری که آنها نمی افتد قربانی به مدرسه-به-زندان خط لوله است.

یک چیز به نگاه کردن به

در هر یک از 1,677 مکان در سراسر کشور یک نامزد باید پشتیبانی از حداقل 15 درصد از رای دهندگان به منظور واجد شرایط برای یک شانس برای برنده شدن آیووا نمایندگان به کنوانسیون ملی در ماه جولای – هنگامی که نامزد در نهایت برداشت.

پس از دور اول جدول بندی کسانی که حمایت از یک نامزد نیست که رسیدن به “زنده ماندن” باید این فرصت را به تغییر طرف.

پیچیده همه چیز جدید است سیستم گزارش حزب دموکرات است نهاد برای آیووا حزبی نتایج.

در گذشته حزب فقط منتشر شد یک تعداد نهایی نامزدها پشتیبانی پس از تمام انجمن اسب-تجارت و حمایت از مبادله می گیرد. این زمان وجود خواهد داشت دو مجموعه از اعداد – نهایی شمارش و همچنین به عنوان یک تعداد از هر نامزد را حمایت در دور اول انتخابات.

این بدان معناست که دو یا بیشتر! – نامزدها می تواند در مرحله اعلام پیروزی سه شنبه شب ،

آن گیری برای یک مدت طولانی و پر هرج و مرج شب – اول از چه چیزی می تواند برای بسیاری از نامزدها هنوز ایستاده پس از آیووا گرد و غبار حل و فصل.

  • بیشتر بخوانید از آنتونی

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر