در پی روشن شدن نوظهور وضعیت در آیووا دولت دموکراتیک با صدور بیانیه ای در روز پنج شنبه که به نظر می رسد به تناقض زودتر حکم صادر شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات را رئیس تام پرز.

پرز به نام به حال در آیووا دموکرات ها برای انجام یک recanvass از جلسه برگه ها و فرم های گزارش دهی برای اطمینان از محاسبات انجام شد به درستی در جلسه شب که جمعه بود.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” پرز در توییتر نوشت. “با توجه به مشکلاتی که پدید آمده در اجرای این نماینده انتخاب طرح و به منظور اطمینان از اعتماد عمومی به این نتایج من هستم و خواستار آیووا حزب دموکرات به بلافاصله شروع یک recanvass.”

آیووا حزب دموکرات (IDP) منتشر شد یک بیانیه عمومی در پاسخ. در یک بخش اشتباه به عنوان برچسب “پس زمینه,” دولت نوشت که باید آن را تنها پاسخ ظرف 48 ساعت به یک “معتبر نوشته شده” درخواست آن صادر شده توسط “نامزد شده است.”

این بیانیه بیشتر سر در گم خرید اینترنتی از آیووا botched جلسه شب نشان می دهد که پرز درخواست ممکن است به اندازه کافی برای حزب به عمل می کنند.

چند رسانه های خبری گزارش دادند بیش از گذشته چند روز در تناقضات آشکار در محاسبات شتاب در جلسه برگه استفاده می شود که برای tabulate چگونه بسیاری از “هيئت دولت معادل” هر نامزد تعلق می گیرد و در نهایت تقسیم از ملی نمایندگان.

“باید هر انتخابات ریاست جمهوری در انطباق با آیووا نماینده انتخاب طرح درخواست recanvass به IDP آماده شده است” آزادی مطبوعات گفت. “در چنین شرایطی به IDP را ممیزی پرونده های کاغذی از گزارش ارائه شده توسط حوزه صندلی و امضا توسط نمایندگان ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. این است که ثبت رسمی از آیووا دموکراتیک حزبی و ما متعهد به حصول اطمینان از نتایج دقیق منعکس کننده اولویت مردم آیووا نمایندگان شان.”

Tom Perez
کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز صحبت می کند به مخاطب جلوتر از حزب دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث در 19 دسامبر 2019 در لس آنجلس ،
جاستین سالیوان/گتی

یک recanvass انجام شده است با بررسی حزبی-شب برگه ها و فرم های دیگر را به مطمئن شوید که آنها مطابق با اطلاعات گزارش شده توسط فرد حوزه به دفتر مرکزی حزب. به عنوان حزب نامزدهای ریاست جمهوری decamped برای نیوهمشایر نتایج از دوشنبه شب آغاز شده برای تبدیل شدن به روشن تر با سناتور برنی ساندرز snagging ترین فرد رای.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, به نظر می رسد به ضرب و شتم ساندرز توسط کسری از یک درصد در تعداد هيئت دولت معادل تعلق می گیرد.

این سیستم برای اولین بار شروع به شکستن در اواخر روز دوشنبه هنگامی که آن را به نظر می رسد فردی در حوزه قادر به انتقال نتایج خود را از قفقاز به حزب از طریق یک برنامه تلفن همراه طراحی شده به ویژه برای این رویداد.

پس از آن یک نسخه پشتیبان تهیه تلفن خط مسدود شده با ترافیک ترک برخی از روز نگه دارید برای ساعت در یک زمان فقط به گزارش نتایج. بسیاری از آویزان به جای صبر کردن برای پاسخ به آن خطوط تلفن.

نوادا حزب دموکرات اعلام کرد پس از افتضاح که آن را نمی خواهد با استفاده از همان نرم افزار به عنوان آن آیووا همتای هنگام انجام قفقاز در فوریه 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de