آیووا حزب دموکرات در روز شنبه اعلام کرد که آنها در حال بررسی گزارش تناقضات در 95 حوزه از روز دوشنبه قفقاز. هر گونه اصلاحات خواهد بود ساخته شده توسط 12 p. m. CT جمعه این حزب اعلام کرد.

“از اینجا آغاز روند بررسی درخواست حوزه و اصلاحات منتشر خواهد شد قبل از دوشنبه در 12 p. m. EDT در یک به روز رسانی – گزارش قبل از تخصیص ملی نمایندگان” به IDP گفت: روز شنبه در بیانیه ای. در اینجا نیز اشاره کرد که 95 حوزه شامل در مجموع از 5 ٪ از تعداد کل حوزه در آیووا.

اعلام زمان بندی را تضمین می کند آیووا نتایج را به طور رسمی اعلام کرد قبل از نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه برگزار خواهد شد که 11 فوریه.

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز بیشتر

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

دموکراتیک نامزد کرده بود تا 12 p. m. CT شنبه به ارائه شواهدی از “تناقضات بین گزارش نتایج و ثبت رسمی از نتیجه از هر حوزه در جلسه شب” به IDP گفت. حزب دریافت گزارشات از مبارزات Bernie Sanders, پیت Buttigieg و الیزابت وارن.

پس از هرج و مرج تاخیربه دلیل در بخشی به یک برنامه جدید استفاده می شود به گزارش نتایج آیووا قفقاز نتایج از 100 درصد از حوزه در نهایت در اواخر روز پنجشنبه سه روز پس از قفقاز. هیچ ملی نمایندگان اعطا شده است, هنوز, اما, انتظار بررسی نتایج.

با 100 ٪ از حوزه گزارش ساندرز رهبری در “رای مردم” در حالی که Buttigieg تا به حال اندکی لبه در هيئت دولت معادل.

آدم بروستر کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de