عراق شبه نظامیان شیعه تحت حمایت ایران است به نام برای حملات بیشتر علیه اعضای یک عربستان پس از یک اعتصاب موشک کشته شدن سه نفر از پرسنل خود را جرقه آخرین دور از تنش میان متحدان واشنگتن و تهران است.

Kataib حزب الله یک عضو نیروهای مردمی جمعی از دولتی عراق با حمایت شبه نظامیان با انتشار بیانیه ای روز شنبه هشدار داد که “نیروهای اشغالگر باید عواقب ناشی از حضور غیر قانونی در سرزمین عزیز عراق” پس از کاتیوشا موشک حمله در روز چهارشنبه ، این حمله منجر به کشته شدن دو آمریکایی عضو سرویس و یک سرباز انگلیسی در حالی که همچنین زخمی شدن دیگران در تاجی اردوگاه نظامی در شمال بغداد. گروه سرزنش دشمن “بی توجهی به اراده و کرامت مردم عراق.”

“ما تجدید درخواست ما به برادران با ايمان در نیاز به عمل در برابر نیروهای اشغالگر در این مرحله” این گروه در بیانیه ای گفت. همچنین قول داد برای دفاع از کسانی که در زمان عمل و هشدار داد کسانی که هدف آنها این است که چنین اقداماتی تنها تشدید مقاومت است.

“ما از خدا می خواهیم به برکت کسانی که در انجام دقیق عملیات جهادی است که هدف آمریکا و نیروهای اشغالگر در تاجی پایه در بغداد” در این بیانیه ادامه داد. “برای زمان خود بسیار مناسب نیست و زننده با موفقیت و به اعتقاد ما آن است که مناسب ترین زمان برای از سرگیری ملی و محبوب جهادی عملیات برای بیرون راندن شر متجاوزان از سرزمین عتبات عالیات.”

این گروه متوقف شد و از پذیرش مسئولیت حمله شد ولی به نام پنج شنبه به عنوان مظنون به احتمال زیاد توسط رئیس ایالات متحده آمریکا فرماندهی مرکزی (سنتکام).

iraq, kataib, hezbollah, brigades, militia, protest
معترضان شعار در تاریخ 17 ژانویه به عنوان آنها راه رفتن گذشته یک بیلبورد حمایت از Kataib حزب الله و یا “حزب خدا گردان” در طول یک تظاهرات در بصره عراق. دوئل تظاهرات خواستار اخراج نیروهای ایالات متحده و یا تغییر در دولت را لرزاند عراق برای ماه می باشد.
حسین FALEH/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شهادت در برابر کمیته نیروهای مسلح سنا در فرماندهی فرمانده کل Kenneth مکنزی گفت که “نیروهای متخاصم به احتمال زیاد باشیم” که اخراج آنچه را که آمریکا رهبری ائتلاف قبلا شرح داده شده به عنوان حداقل “18 107mm موشک کاتیوشا” در تاجی پایه.

“در حالی که ما هنوز در حال بررسی حمله به من را توجه داشته باشید که ایران پروکسی گروه Kataib حزب الله تنها گروه شناخته شده اند که قبلا انجام یک آتش غیر مستقیم حمله از این مقیاس در برابر ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در عراق” مکنزی قانونگذاران گفت.

وزارت امور خارجه تعیین شده Kataib حزب الله یک سازمان تروریستی در ژوئیه 2009 به عنوان ارتش ایالات متحده و نیروهای مبارزه در عراق یک شیعه شورشیان تحت حمایت ایران به عنوان یک رقیب شورش سنی led برای اولین بار توسط القاعده و سپس داعش (ISIS). هر دو ایالات متحده آمریکا و ایران را بعد از حمایت از عراق در مبارزه با داعش با نیروهای مردمی و گروه Kataib حزب الله در جنگ در کنار نیروهای عراقی. اما تنش ها را پس از افزایش قابل ملاحظه ای با داعش شکست رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از 2015 هسته ای با ایران و کشورهای دیگر است.

بلامعارض حملات زده اند ارتش عراق سایت های مرتبط با آمریکا و ائتلاف حضور نزدیک به یک سال است. این وضعیت تشدید قابل توجهی با مرگ یک پیمانکار پنتاگون این گذشته دسامبر. این رویداد به دنبال داشت تلافی جویانه ایالات متحده حملات هوایی که به کشته شدن بیش از دو دوجین در Kataib حزب الله مواضع دو طرف عراق و سوریه و خشونت pro-شبه نظامیان تظاهرات در واشنگتن سفارت خود در بغداد به عنوان سال تبدیل شده است.

روز بعد هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی اعتصاب در فرودگاه بین المللی بغداد به کشته شدن سرلشگر قاسم سلیمانی فرمانده نخبه ی ایران نیروی قدس سپاه پاسداران و نیروهای مردمی معاون رهبر ابو مهدی Muhandis. ایران انتقام با رگبار گلوله از حملات موشکی علیه عراق پایه مسکن ایالات متحده پرسنل نیروهای مردمی عهد کرد که انتقام و عراق, نمایندگان مجلس با رای به اخراج نیروهای خارجی.

روز یکشنبه ایران عالی امنیت ملی, شورای, منشی, دریادار علی شمخانی در دیدار با عراق منجر مقامات در تلاش برای تقویت روابط و اصرار سریع خروج نیروهای آمریکایی از منطقه است.

iraq, katyusha, rocket, attack, taji
یک تصویر به اشتراک گذاشته مارس 11 توسط ارتش عراق همراه امنیت را نشان می دهد آنچه گفته شد به یک کامیون تحمل یک کاتیوشا موشک پرتاب با سه پرتابه هنوز در لوله خود را. پنتاگون گفت: آمریکا دو عضو سرویس و یک سرباز انگلیسی کشته شدند در حمله موشکی به احتمال زیاد انجام شده توسط Kataib حزب الله و شبه نظامیان علیه یک اردوگاه نظامی در عراق آن روز.
امنیتی عراق, رسانه همراه

عراق مشترک فرماندهی عملیات تأیید پس از حمله روز چهارشنبه که آمریکا رهبری ائتلاف بوده است و اطلاع از این برداشت که “بحث های جدی در حال وقوع است.” فرمان هشدار داد که اقدامات مانند موشک اعتصاب در تاجی پایه “مانع این تلاش ها و پیچیده تر شدن اوضاع در عراق است.” آن را نیز شرح داده شده در این حمله به عنوان “بسیار چالش های امنیتی جدی و خصمانه عمل” نامیده می شود و برای یک تحقیق کامل.

رئیس جمهور عراق Barham Salih به نام برای کسانی که مسئول داشت و پاسخگو باشند. در یک بیانیه دفتر خود گفت: آن را “محکوم کرد حمله تروریستی در پایگاه نظامی تاجی” و خواستار “در همه طرف به تمرین خویشتن داری و آرامش و برای فعال کردن دولت عراق به انجام آن امنیت و حاکمیت وظایف.”

در آن بیانیه پنج شنبه, Kataib حزب الله به نام کسانی که محکوم موشک اعتصاب و دفاع از آمریکا و ائتلاف به رهبری “بدبختی” لعن موضع خود را در پی گذشته اقدامات ایالات متحده آمریکا.

مدت کوتاهی پس از روز چهارشنبه اعتصاب دولتی خبرگزاری جمهوری عربی سوریه و Al-Ikhbariya شبکه گزارش داد که ناشناخته هواپیما تا به حال انجام حملات هوایی که ناشی از آسیب مواد در نزدیکی شهر Al-Bukamal در سوریه شرقی دیرالزور استان که هم مرز عراق است. بسیج مردمی و نیروهای تایید این حملات به نیوزویک اما ادعا کرد که هیچ یک از نیروهای خود را مورد اصابت قرار گرفتند و یا فعال بودند در این منطقه است.

به ناظر حقوق بشر سوریه یک بریتانیا بر اساس مانیتور با روابط به سوریه تبعید مخالفان در ابتدا گزارش روز چهارشنبه کشته شدن 18 نفر از اعضای نیروهای مردمی در بلامعارض حملات انجام شده توسط سه هواپیما در دیرالزور. آن مطرح شده این تلفات به 26 روز بعد با 15 مجروح شدند. این مانیتور همچنین گزارش روز شنبه که نیروهای شبه نظامی عراق فرستاده بود آمبولانس در سراسر مرز به حمل و نقل کشته و زخمی شدند.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که او و همتای انگلیسی اش Dominic Raab, “تأکید کرد که کسانی که مسئول این حمله باید پاسخگو باشند.”

این است که در حال توسعه داستان اخبار و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im