ایران حرکت مسخره ناو هواپیمابر به دریای پس از ایالات متحده جت حادثه

ایران منتقل شده است یک مدل ناو هواپیمابر به استراتژیک تنگه هرمز در میان افزایش تنش ها بین تهران و آمریکا, ماهواره, عکس دوشنبه منتشر شد نشان می دهد به احتمال زیاد سیگنالینگ جمهوری اسلامی ایران به زودی برنامه ای برای استفاده از آن به صورت زنده در آتش دریل. یک تصویر از Maxar فن آوری های گرفته شده در روز شنبه نشان می دهد یک ایرانی قایق سریع با سرعت به سمت حامل ارسال امواج تا در پی آن پس از یک tugboat کشیده او را به تنگه از ایران پورت شهرستان بندرعباس.

Persian Gulf Tensions
در این July 26, 2020, عکس ماهواره ای ارائه شده در جولای 27, توسط Maxar فن آوری های ایرانی قایق سریع بالا سمت چپ نزدیک یک mockup ناو هواپیمابر ساخته شده توسط ایران در تنگه هرمز. Maxar فن آوری از طریق AP

مته هدف قرار دادن کشتی ممکن است یک پاسخ مستقیم از تهران به حادثه هفته گذشته است. که رویداد درگیر در آمریکا F-15, جنگنده, جت نزدیک شدن به ماهان پرواز هوایی به سوریه که دیدم مسافران ایرانی jetliner مجروح شدند.

ایران در رسانه های دولتی و مقامات هنوز به ایمان آوردن ماکت به تنگه هرمز که از طریق آن 20 درصد از نفت جهان عبور می کند. اما ظاهر آن وجود دارد نشان می دهد ایران و شبه نظامی پاسداران در حال آماده سازی یک encore مشابه مسخره غرق شدن آن انجام شده در 2015.

نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 که گشت خاورمیانه آبراه باقی می ماند “اعتماد به نفس در ما نیروهای دریایی’ توانایی دفاع از خود در برابر هر گونه دریایی تهدید” گفت: سخنگوی Cmdr. ربکا Rebarich هنگامی که درباره faux حامل حرکات.

“ما نمی تواند صحبت می کنند به چه امید ایران برای به دست آوردن این ساختمان نمونهای یا چه تاکتیکی ارزش آنها خواهد بود و امیدواریم که برای به دست آوردن با استفاده از چنین mock-up در یک آموزش یا تمرین سناریو” Rebarich آسوشیتدپرس گفت. “ما به دنبال درگیری باقی می ماند و آماده برای دفاع از نیروهای آمریکایی و منافع دریایی از تهدیدات در منطقه است.”

ماکت شبیه نیمیتز کلاس حامل های که نیروی دریایی ایالات متحده به طور معمول بادبان به خلیج فارس از تنگه هرمز باریک از آبراه. یو اس اس نیمیتز به اسم کلاس فقط وارد آبهای خاورمیانه اواخر هفته گذشته از اقیانوس هند به احتمال زیاد به جای USS Dwight D. Eisenhower در دریای عرب.

هنوز معلوم نیست زمانی که و یا اگر نیمیتز را از طریق تنگه هرمز یا نه در طول زمان خود را در خاورمیانه. یو اس اس آبراهام لینکلن مستقر سال گذشته به عنوان تنش در ابتدا مشخصی صرف ماه در دریای عرب قبل از رفتن از طریق تنگه. این آیزنهاور در آمد از طریق تنگه اوایل هفته گذشته است.

ماکت حمل 16 مدل از جت های جنگنده در آن عرشه با توجه به تصاویر ماهوارهای گرفته شده توسط Maxar فن آوری. رگ به نظر می رسد برخی از 200 متر (650 فوت) طول و 50 متر (160 فوت) گسترده است. واقعی نیمیتز است که بیش از 300 متر (980 فوت) طول و 75 متر (245 پا) گسترده است.

این مسخره کردن به شدت شبیه یک مشابه استفاده می شود در ماه فوریه 2015 در طی یک تمرین نظامی به نام “Great Prophet 9.” در طول این تمرین ایران swarmed جعلی ناو هواپیمابر با قایق های تندرو شلیک مسلسل و راکت. سطح به دریا موشک های بعد هدف قرار داده و نابود جعلی حامل.

که مته اما آمد که ایران و قدرت های جهانی باقی ماند قفل شده است و در مذاکرات بر سر برنامه هستهای ایران. امروز معامله متولد شده از این مذاکرات است که در ژنده پوش. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف امریکا از این توافق در مارس سال 2018 است. ایران بعد از آن در پاسخ به آرامی رها کردن تقریبا هر مستاجر از توافق هر چند که هنوز هم اجازه می دهد تا U. N. دسترسی بازرسان به سایت های هسته ای.

در تابستان گذشته شاهد یک سری از حملات و حوادث بیشتر سطح شیب دار بالا تنش بین ایران و ایالات متحده در آنها به اوج با Jan. 3 متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد که به کشته شدن قاسم سلیمانی رئیس گارد اعزامی قدس یا بیت المقدس نیروی. ایران انتقام با یک موشک بالستیک حمله که مجروح و ده ها تن از سربازان آمریکایی مستقر در کشور همسایه عراق است.

روز جمعه مقامات ایران روز جمعه گفت آمریکا دو جت های جنگنده پرواز خطرناکی نزدیک به یک هواپیمای مسافربری ایرانی بیش از جنگ زده سوریه مجبور خلبان به اقدام اضطراری و جرقه وحشت در هیئت مدیره. با این حال ارتش آمریکا مورد مناقشه ایران حساب از این حادثه.

نیروی دریایی ایالات متحده سروان ، بیل شهری یک فرماندهی مرکزی ایالات متحده سخنگوی CBS گفت: خبری که آمریکا F-15, جنگنده, جت “انجام یک استاندارد بازرسی بصری از یک Mahan Air هواپیمای مسافربری در یک فاصله امن از حدود 1000 متر از هواپیمای” پنج شنبه شب.

فرماندهی مرکزی با صدور بیانیه ای پس از تلویزیون دولتی ایران پخش فیلم آماتور از مسافران در هیئت مدیره جیغ به عنوان Mahan Air jetliner به نظر می رسد به تغییر مسیر ناگهانی است. فیلم دیگری ظاهرا به ضرب گلوله در یک گوشی به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل دو جت های جنگنده پرواز در کنار هواپیما.

یک مسافر با خون در حال اجرا پایین پیشانی خود و دیگری که افتاده بود به طبقه دیده می شد در این ویدئو و یک جت قابل مشاهده بود از طریق پنجره.

passenger-iran.jpg
یک مجروح مسافر در یک تصویر از فیلم ظاهرا به ضرب گلوله توسط یک خبرنگار ایرانی در تلویزیون دولتی. صدا و سیما از طریق رادیو فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de