ایران می گوید ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند رسیدگی نمی Coronavirus ارائه می دهد برای کمک به اگر تحریم ها برداشته

نیوزویک | No comments

ایران هشدار داد که ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی ممکن است قادر به رسیدگی به کروناویروس جدید همه گیر شده و ارائه شده برای کمک به اگر ایالات متحده برداشته تحریم ها بر جمهوری اسلامی است.

معاون وزیر بهداشت علیرضا Raisi پنج شنبه اعلام کرد که کشورش “به امریکا کنترل coronavirus” مشاوره که واشنگتن ارزیابی مجدد دست زدن به آن از COVID-19 بحران است. “آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی است که ناتوان از کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس” او گفت:, با توجه به رسمی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران.

“این نیست که ما خوشحال هستیم در مورد امریکا ناتوانی,” او اضافه شده است. “به عنوان یک کشور مسلمان ما خوشحال هستند در مورد هر بیماری.”

این COVID-19 coronavirus بیماری که مبتلا بیش از 235,000 مردم در سراسر جهان از جمله نزدیک به 10 ، 000 در ایالات متحده و تا به 18,400 در ایران تنها بیشتر ratcheted تا تنش بین دو دیرین دشمنان. خارج از جهان است و بیش از 9,700 مرگ و میر بیش از 150 رخ داده در ایالات متحده در حالی که تقریبا 1300 باید در ایران اتفاق افتاد.

Raisi خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo “برای لغو تحریم ها اگر آنها می خواهند به انجام کاری بشردوستانه.” بالا دیپلمات های ایالات متحده به طور منظم به انتقاد ایران از دست زدن به شیوع اما Raisi گفت: او به جای آرزو یک متخصص پزشکی قادر به بحث در مورد این موضوع از نظر علمی.

iran, covid-19, coronavirus, tehran, disinfect
ایرانی آتش نشانان ضد عفونی کردن خیابان ها در تهران یک پیشنهاد برای توقف وحشی گسترش جدید کروناویروس, مارس 13. ایران جزء اولین مکان های خارج از چین است که COVID-19 موارد گسترش به سرعت در حال afflicting حتی مقامات ارشد دولتی و نمایندگان مجلس.
خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Pompeo است به طور منظم به انتقاد ایران از دست زدن به شیوع متهم جمهوری اسلامی از پوشش تا میزان واقعی سرایت و انتشار اطلاعات غلط. روز چهارشنبه ایران عالی امنیت ملی دبیر شورای علی شمخانی تکرار ادعاهای بی اساس قبل به اشتراک گذاشته شده توسط برخی از مقامات چینی نشان می دهد COVID-19 may سرچشمه گرفته نه در مرکزی چین هوبئی منطقه اما در آمریکا

یک روز پیش Pompeo با انتقاد از آنچه که او به نام “رژیم ایران اطلاعات غلط کمپین اطراف منشاء ووهان ویروس” با استفاده از یک دوره پذیرفته شده توسط سازمان بهداشت جهانی برای توصیف COVID-19 بیماری است.

“به جای تمرکز بر نیازهای مردم ایران و پذیرش واقعی ارائه می دهد پشتیبانی ارشد ایرانیان دروغ در مورد ووهان شیوع ویروس برای هفته” Pompeo به خبرنگاران گفت:.

“رهبری ایران در تلاش است برای جلوگیری از مسئولیت خود را به شدت بی کفایت و مرگبار حکومت. متاسفانه مردم ایران شده اند رنج می برند این نوع دروغ برای 41 سال,” او اضافه شده است. “آنها می دانند که حقیقت: به ووهان, ویروس, یک قاتل است و رژیم ایران است که همدست است.”

هر چند Pompeo گفت: “ایالات متحده آمریکا “همچنان به ارائه کمک به ایران در راه های متعددی” او همچنین اعلام کرد که در همان روز و در عین حال دور دیگری از تحریم ها با هدف قرار دادن سه نفر و نه اشخاص از چین, ایران و آفریقای جنوبی برای انجام کسب و کار در ایران در بخش پتروشیمی. ایالات متحده به طور پیوسته تشدید محدودیت ها علیه ایران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چپ 2015 هسته ای بین این دو و همچنین چین, فرانسه, آلمان, روسیه و انگلستان.

پکن و مسکو باید عمیقا انتقاد واشنگتن ادامه تحریم ها علیه تهران به خصوص در طول بیماری همه گیر. وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که نبرد بین المللی علیه COVID-19 “تست توانایی ما برای باقی می ماند انسان در دراماتیک ترین لحظات” را به عنوان به خوبی به عنوان “آمادگی هر فرد و کل کشور به عمل در راه مسئول و در حال حاضر یک جبهه مشترک میان جدید با چالش های جهانی است که می دانم هیچ مرزهای.”

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف روز پنجشنبه گفت که ایران در حال “ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای ما برای خرید دارو و تجهیزات پزشکی.”

کشور گرفته اند دراماتیک اقدامات اضطراری به منظور جلوگیری از coronavirus تهدید که حتی سازمان ملل تصور می شود قادر بودند فلج ناگهانی هجوم بیماران مبتلا جدی عفونت های تنفسی. قرنطينه, مستندات و ممنوعیت سفر تبدیل شده اند در همه جا در سراسر جهان است.

روز سنت پاتریک راهپیمایی لغو شد در سراسر ایالات متحده در اوایل این هفته. ایرانی خیابان های شهر بودند غیر منتظره ای آرام پیش از نوروز سال نو ایرانی است که می افتد این جمعه.

هنوز هم واشنگتن و تهران باید موفق به پیدا کردن زمینه های مشترک در مبارزه علیه این بیماری است. در عراق یک کشور است که در نظر هر دو ایالات متحده آمریکا و ایران شرکای خشونت در اطراف دشمنی بین دو قدرت منجر به درگیری و حملات هوایی که تهدید به بی ثبات کردن کشور هنوز هم ویران شده توسط جنگ و اخیرا در برابر داعش (ISIS) دیگری متقابل چالش های مواجه شده توسط ایالات متحده آمریکا و ایران.

coronavirus, covid-19, map, countries, world
یک گرافیک ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که گسترش جهانی جدید کروناویروس از مارس 19. بیش از 230,000 مبتلا شده مورد 85,000 از آنها بهبود یافته اند و بیش از 9.700 از آنها فوت کرده اند.
Ana ortega

فوق در نقشه ارائه شده توسط ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>