ایران می خواهد ایالات متحده برای خروج از افغانستان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از توافق صلح اعلام کرد

ایران اصرار آمریکا برای خروج نیروهای نظامی از افغانستان پس از ایالات متحده و طالبان اعلام کرد یک آزمایشی آتش بس پیش از قرارداد صلح رود به امضا هفته آینده.

پرسید که چه نوعی از گاهشمار تهران می خواهم برای دیدن برای پنتاگون و دیگر متفقین نیروهای بین المللی برای خروج از افغانستان, یک مقام ایرانی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت, عصر ایران, “هر چه زودتر بهتر.”

این مقام گفت: تنها پس از آن می تواند افغان ها واقعا پیدا کردن صلح میان خود.

“هنگامی که ما رسیدن به آن لحظه تمام مسائل مربوط به افغانستان باید در برخورد با مردم افغانستان” این مقام ایرانی گفت که تهران آماده شد نقش مهمی در حمایت از این کشور جنگ زده.

“اگر در آینده دولت افغانستان می پرسد ایران به انجام برخی از چیزهایی که اگر ما می توانید آن را انجام دهید, پس از آن ما خواهد شد” این مقام گفت. “امنیت در افغانستان را امنیت ایران است.”

واشنگتن و تهران باید طولانی اغلب-در هم پیچیده سابقه مداخله در افغانستان اما اخیر تنش تبدیل شده اند آنها را در برابر یکدیگر است. هر دو ایالات متحده آمریکا و ایران دارای منافع در صلح و آرامش در افغانستان است.

iran, military, border, afghanistan, pakistan, drugs
یک ایرانی گارد مرزی به نظر می رسد از طریق یک جفت دوربین شکاری برای نظارت بر یک منطقه مرزی در جولای 19, 2011 در میلک جنوب شرقی ایران در مرز افغانستان و پاکستان است. جمهوری اسلامی به دنبال تشدید آن امنیت مرزی در برابر قاچاق مواد مخدر و گروه های علاقمند به دامن زدن به ناآرامی.
ATTA KENARE/AFP/Getty Images

مقامهای امریکایی نیوزویک در ماه گذشته است که یک معامله با طالبان بود و انتظار می رود به زودی امضا می شود و حتی به عنوان کشنده ناآرامی موجب این درگیری ها ادامه داد: برای گرفتن این کشور است. چنین یک طرح ممکن است شامل مقامات گفت: کاهش حدود 14,000 ایالات متحده پرسنل در افغانستان به حدود یک سوم از آن نیروی قدرت است.

ایالات متحده در روز جمعه و طالبان اعلام کرد که آنها تا به حال نیز به این درک رسیده اجازه می دهد آنها را برای کاهش خشونت برای یک هفته. این مکث خواهد بود و پس از تاریخی توافقنامه صلح به امضا فوریه 29, انعقاد یک سال-سری طولانی از مذاکرات در پایتخت قطر از دوحه و پایان دادن به طولانی ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده است.

سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد اعلام کرد همه مبارزان—به عنوان مجاهدین—”باید پایبند به آنها داده می شود وظایف برای آینده هفت روز باقی می ماند و باید دفاعی هشدار در صورت تخلف توسط مخالفان و باید به شدت خودداری از ورود به قلمرو دشمن.” او تاکید کرد که این توافق اجباری بود.

هنگامی که این قرارداد امضا شده است جویان طالبان “داده خواهد شد و اطلاعات جدید و دستورالعمل مطابق با توافق و اجرای آن باید شروع” مجاهد دستور.

در بیانیه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: با هدف حل و فصل “برای پایان دادن به جنگ در افغانستان کاهش می دهد ایالات متحده و نیروهای ائتلاف حضور و اطمینان حاصل شود که هیچ گروه تروریستی تا کنون با استفاده از خاک افغانستان برای تهدید ایالات متحده آمریکا و یا متحدان ما.” ایالات متحده آمریکا-طالبان مذاکرات باید حذف شدند و دولت در کابل پس از هر معامله را ضروری مذاکرات مستقیم با تازگی دوباره انتخاب رئیس جمهور دولت.

“تنها راه برای دستیابی به یک صلح پایدار در افغانستان برای افغان ها به گرد هم می آیند و توافق در راه رو به جلو” Pompeo گفت.

که در همان روز اما Pompeo ارائه یکی دیگر از پیام.

afghanistan, deaths, donald, trump, mike, pence
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) و معاون رئیس جمهور مایک پنس (C) رعایت وقار انتقال دو سرباز امریکایی کشته شده در افغانستان در پایگاه نیروی هوایی دوور در دوور دلاور در فوریه 10. دو سرباز امریکایی اخیر از بیش از 2400 به فوت در افغانستان شناسایی شده اند و به عنوان گروهبان 1st Class خاویر جگوار گوتیرز, 28, سن آنتونیو, وابسته به تکزاس و گروهبان 1st Class Antonio Rey رودریگز, 28, از لاس Cruces ،
جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Pompeo سفر به عربستان سعودی جایی که او با شاهزاده محمد بن سلمان در مورد “مداوم تهدید ناشی از ایران” به منطقه است. او مجددا “امریکا عزم راسخ برای ایستادگی عربستان در برابر ایران تجاوز” و تقدیر Financial Action Task Force برای فهرست سیاه ایران یک حرکت او خواهد گفت “حفاظت از جهان را از تامین مالی تروریستی تهدیدات ناشی از ایران است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب ایران “جهان پیشرو حامی تروریسم است.” دولت او را متهم به دیرین آمریکا دشمن از پشتوانه خصمانه حرکات و شبه نظامیان در سراسر جهان از جمله در افغانستان که در آن هر دو کشور به مدت طولانی فعال بوده است.

در سال 1979 یک تحول سال برای منطقه یک انقلاب سرنگون غرب حمایت سلطنت در ایران و اتحاد جماهیر شوروی برگزار مداخله نظامی در افغانستان برای پشتیبانی از دولت کمونیست تهدید مجاهدین شورشیان. تهران, دولت جدید را محکوم کرد مسکو اقدام شد اما به زودی درگیر یک جنگ با دیگر همسایه عراق است. سازمان سیا—در کنار دیگر منطقه ای و بین المللی نیروهای مخفیانه پشتیبانی شورش ضد شوروی.

نیروهای شوروی خارج کرد و پس از نزدیک به یک دهه اما ناآرامی گرفت رقابت میان جناح. ایالات متحده در ایران و فروپاشی شوروی سابق و روسیه عدم حمایت دولت افغانستان به طالبان تحت سلطه در طول 1990s اما جزر و مد تبدیل شده و پس از القاعده هماهنگ 9/11 حملات در سال 2001 نقشه کشی عظیم آمریکا مداخله.

ایالات متحده آمریکا و ایران شروع به هماهنگی نزدیک و بر ضد طالبان تلاش. در مرکز این رابطه بود که پاسداران فرمانده سپاه قدس سرلشگر قاسم سلیمانی. والا نظامی ایران شکل رفت و تبدیل به یک پیشرو دشمن ایالات متحده به واشنگتن علیه تهران و روابط تنها به طور خلاصه بهبود یافته با یک 2015 ایران و ظهور یکی دیگر از شایع دشمن داعش (ISIS).

iran, afghanistan, russia, china, india, uzbekistan, tajikistan
علی شمخانی دبیر عالی شورای امنیت ملی ایران (C) صحبت می کند در اولین جلسه امنیت ملی وزرای ایران و روسیه و ازبکستان, تاجیکستان, افغانستان, چین و هند در تهران به تاریخ 18 دسامبر 2019. با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال خروج قدرت منطقه ای در آسیا به دنبال افزایش نقش خود در افغانستان است.
MOHSEN ATAEI/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 ایران خروج و پس از آن تحریم تنظیم کردن یک چرخه جدید از خصومت. سلیمانی را به قتل ماه گذشته در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد مشخص شده بزرگترین تشدید این دشمنی نشده و پاسخ داده شد توسط موشک حملات علیه ایالات متحده پرسنل در عراق است.

“ایران نمی تواند فراموش قتل سلیمانی او عزیز برای ما به عنوان یک ابزاری عنصر در مبارزه با تروریسم و داعش” این مقام ایرانی گفت: عصر ایران.

هنوز جمهوری اسلامی شاهد جنگ در سراسر شرق میانه و حاشیه آن برای بسیاری از آن چهار دهه سابقه است و نه مشتاق برای ورود به یکی دیگر از عمده جنگ است. ایران که در حال حاضر جنگ قاچاقچیان مواد مخدر و گروه های جدایی طلب در مناطق هم مرز با افغانستان ترجیح میدهد برای جلوگیری از یک نبرد همه جانبه با واشنگتن اما حکومت می کند نه از یک پتانسیل رویارویی است.

“در 30 سال گذشته این منطقه شاهد سه جنگ ایران و عراق, جنگ اول آمریکا در جنگ با عراق در سال 1991 و دوم ایالات متحده در جنگ عراق در سال 2003 نیز وجود دارد که جنگ آمریکا در افغانستان که در گذشته 18,19 سال است. منطقه تغذیه با درگیری و ما می دانیم که در اثر یک درگیری” این مقام ایرانی گفت.

“در همان زمان” رسمی اضافه شده است. “ما باید به آماده سازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im