عراق حمله به پایگاه: ائتلاف و نیروهای عراقی صدمه دیده است به عنوان تاجی هدفمند دوباره


سه پرسنل خدمات از ائتلاف به رهبری ایالات متحده در عراق و دو عراقی ها مجروح شده اند در یک حمله موشکی در یک پایگاه نظامی در شمال بغداد ائتلاف گفته است.

ارتش عراق گفت: بیش از 30 راکت در اردوگاه تاجی پایه.

این دومین حمله از این هفته بر روی پایه. در روز چهارشنبه, موشک, کشته شدن دو سرباز آمریکایی و یک سرباز انگلیسی وجود دارد.

ما در پاسخ با حملات هوایی هدف قرار دادن یک ایران.

اما مقامات عراقی می گویند که سربازان عراقی و نیروهای پلیس کشته شدند در حملات.

ارتش عراق می گوید در آخرین حمله تاجی استفاده شود باید توسط ما به عنوان یک بهانه برای هر گونه اقدام بدون در عراق را تایید.

  • سرباز بریتانیایی کشته شده در عراق ‘بزرگتر از زندگی’
  • آنچه که در آینده برای نیروهای نظامی آمریکا در عراق ؟

تاجی پایه حدود 15 کیلومتر (نه مایل) در شمال بغداد میزبان نیروهای خارجی از ائتلاف به رهبری ایالات متحده که ماموریت است که برای آموزش و مشاوره به نیروهای امنیتی عراق.

عراق عملیات مشترک فرماندهی گفت: 33 کاتیوشا موشک آغاز شد و بر پایه. هفت راکت انداز و 24 استفاده نشده راکت بعد از آن یافت می شود در این نزدیکی هست.

هیچ کس در عین حال گفت که آنها انجام این حمله است.

روز چهارشنبه حمله به پایگاه ما را وادار حملات هدف قرار دادن پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی در سراسر کشور ایالات متحده وزارت دفاع گفت.

ارتش عراق می گوید سه سرباز و دو پلیس و یک غیرنظامی کشته شدند در ما ضد حملات.

آن گفت: ما تا به حال انجام شده “آشکار حمله” در عراق, سایت نظامی در استان بابل و فرودگاه در دست ساخت در استان کربلا. همچنین گفت: ستاد مردمی بسیج (ساعت) نیروهای چتر شبه نظامی است که رسما بخشی از نیروهای امنیتی عراق – ضربه شده بود.

قبلا ما یک فرمانده گفت: Kataib حزب الله – یکی از قدرتمند ترین گروه ساعت – به احتمال زیاد به شلیک راکت.

آمریکا ایران را متهم توقیف شده از 13 حملات مشابه در عراق پایگاه های میزبانی نیروهای ائتلاف در سال گذشته است.

کشته شدن یک غیر نظامی آمریکایی در یکی از این حادثه در ماه دسامبر موجب دور از خشونت است که در نهایت منجر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور ترور اوباما قاسم سلیمانی و Kataib حزب الله, فرمانده ابو مهدی Muhandis ماه زیر است.

چه پس زمینه ؟

تنش بین قوس دشمنان ایران و آمریکا شدت گرفته در سال گذشته است. در اواخر ماه دسامبر یک موشک حمله به عراق پایگاه نظامی منجر به کشته شدن یک غیر نظامی ما پیمانکار باعث تلافی جویانه حملات هوایی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سفارت آمریکا در بغداد بود و سپس حمله توسط جمعیت معترضان به رئيس جمهور تهمت هشدار داد ایران آن را “پرداخت یک قیمت”.

در 3 ژانویه, آقای ترامپ مجاز یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد که به کشته شدن قاسم سلیمانی – فرمانده انقلاب اسلامی گارد عضویت در نیروی قدس سپاه و معمار ایران, سیاست در خاورمیانه – و ابو مهدی Muhandis.

پنج روز بعد ایران راه اندازی موشک های بالستیک در عراق پایگاه های میزبانی ما نیروهای. حمله سمت چپ بیش از 100 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا با صدمات ناشی از ضربه مغزی.

وجود دارد حدود 5000 ما پرسنل و صدها نفر از دیگر کشورها در عراق است. آنها در حال مستقر در درخواست از دولت بلکه مجلس به تصویب یک لایحه زیر سلیمانی کشتن خواستار دعوت بود لغو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im