عراق حمله به پایگاه: حملات ‘کشتن 25’ ایران-حمایت مبارزان پس از سربازان کشته

بی بی سی جهان | No comments


حملات هوایی در شرق سوریه را کشته اند 26 عراقی ها از ایران-حمایت نیروی شبه نظامی پس از حمله ائتلاف به رهبری ایالات متحده در عراق, گروه نظارت ،

به ناظر حقوق بشر سوریه گفت: محبوب بسیج پایگاه در نزدیکی شهر مرزی ابوکمال ضربه شد.

معلوم نبود که در انجام این حملات است. ائتلاف نظر نیست.

اما به دنبال یک حمله موشکی در پایگاه نظامی تاجی در عراق که به کشته شدن یک سرباز انگلیسی و دو آمریکایی است.

یکی دیگر از 12 ائتلاف خدمات پرسنل مجروح شدند و توسط موشک که راه اندازی شد از یک کامیون کشف چند کیلومتر از پایه.

  • ایالات متحده و انگلستان سربازان کشته شده در حمله موشکی در عراق
  • آنچه که در آینده برای نیروهای نظامی آمریکا در عراق ؟

نخست وزیر بوریس جانسون توصیف کشتار به عنوان “اسفناک” در حالی که وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت که آنها نه می تواند تحمل است و مسئولان آن باید پاسخگو باشند.

هیچ کس ادعا کرد که آنها راه اندازی, موشک, اما ما را متهم درگذشت مادر دکتر روحانی از 13 حملات مشابه در عراق پایگاه های میزبانی نیروهای ائتلاف در سال گذشته است.

کشته شدن یک غیر نظامی آمریکایی در یکی از این حادثه در ماه دسامبر موجب دور از خشونت است که در نهایت منجر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور ترور از بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی.

چه ما در مورد حملات هوایی?

سوریه دولت خبرگزاری سانا گفت ناشناس هواپیما “راه اندازی یک تجاوز” چهارشنبه شب در جنوب شرقی حومه ابوکمال در سوریه و عراق مرز. این حملات باعث تنها خسارت مادی آن اضافه شده است.

به ناظر حقوق بشر سوریه (SOHR) گزارش دادند که سه هواپیمای هدفمند محبوب بسیج اردوگاه در al-Hassian منطقه و امام علی پایگاه نظامی که بوده است و ساخته شده توسط ایران.

انگلستان بر اساس گروه نظارت گفت: همه کسانی که کشته شدند در حملات عراقی بودند که سلاح و مهمات فروشگاه ها نیز نابود شد.

عراق و شبه نظامیان شیعه و نیروهای ایرانی مستقر در سوریه برای حمایت از نیروهای وفادار به بشار اسد در این کشور جنگ داخلی.

چه اتفاقی افتاد در اردوگاه تاجی?

عراق پایگاه نظامی است که در حدود 15 کیلومتر (9 مایل) در شمال بغداد میزبان نیروهای خارجی از آمریکا رهبری ائتلاف جهانی علیه این گروه جهادی دولت اسلامی (is) است. ماموریت آنها این است که برای آموزش و مشاوره به نیروهای امنیتی عراق.

یک ائتلاف در بیانیه ای گفت که در مورد 19:35 به وقت محلی (16:35 به وقت تهران) روز چهارشنبه حدود 18 107mm کاتیوشا موشک زده اردوگاه تاجی.

عراق نگار علی Dulaimy که فیلم برداری این حمله از نزدیکی شهر باجی گفت که او صدای جیغ وحشت از سربازان آمریکایی در داخل اردوگاه و او آنها را دیدم عجله برای خاموش کردن آتش سوزی.

وزارت دفاع بریتانیا گفت که این سرباز انگلیسی که کشته شد خدمت در ارتش سلطنتی پزشکی سپاه اضافه کرد که خانواده خود را به حال مطلع شده است و درخواست کرده بود یک دوره قبل از حریم خصوصی اطلاعات بیشتر منتشر شد.

دو آمریکایی پرسنل که درگذشت فعال بودند-سربازان وظیفه با ارتش ایالات متحده و نیروی هوایی ایالات متحده نظامی رسمی نیویورک تایمز گفت.

چه بود در واکنش به حمله ؟

هیچ نظر فوری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما نخست وزیر بریتانیا گفت: “این حمله در برابر تاجی پایگاه نظامی در عراق اسفناک است.”

“ما خدمتگزاران و زنان به طور خستگی ناپذیری کار هر روز برای حمایت از امنیت و ثبات در منطقه حضور خود را باعث می شود همه ما امن تر است.”

رئیس جمهور عراق Barham صالح را محکوم کرد آنچه که او به نام “حمله تروریستی” را هدف قرار داده بود که “امنیتی عراق و امنیت آن”.

او خواستار یک تحقیق کامل و برای کسانی که مسئول برگزار می شود به حساب آورد.

“در حالی که ارائه تسلیت ما را به خانواده و بستگان و ایالات متحده از قربانیان ما تماس بگیرید و پس از همه طرف به تمرین خویشتن داری و آرامش [و] برای فعال کردن دولت عراق را به طور کامل مدیریت و انجام آن امنیت و حاکمیت وظایف.”

در پاسخ به انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: “من خوش آمدید, رئیس جمهور عراق در تماس برای تحقیقات فوری برای نگهداری مجرمان به حساب – اما ما باید با دیدن عمل است.”

به همین دلیل است که عراق کشیده شده به ایران و آمریکا تقابل است ؟

تنش بین قوس دشمنان به شدت در سال گذشته پس از ایران مرتبط مبارزان هدف ما پرسنل نظامی و غیر نظامی در یک سری از حملات. نیز وجود دارد بلامعارض حملات هوایی در عراق با هدف قرار دادن شبه نظامیان امکانات و مقامات ایرانی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در اواخر ماه دسامبر یک موشک حمله به عراق پایگاه نظامی منجر به کشته شدن یک غیر نظامی ما پیمانکار است. آمریکا سرزنش قدرتمند Kataib حزب الله و شبه نظامی است که بخشی از مردمی بسیج و انجام حملات هوایی در پایگاه های آن در عراق و سوریه که در سمت چپ حداقل 25 جنگجویان مرده است.

سفارت آمریکا در بغداد بود و سپس حمله توسط جمعیت معترضان به رئيس جمهور تهمت هشدار داد ایران آن را “پرداخت یک قیمت”.

در 3 ژانویه, آقای ترامپ مجاز یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد که به کشته شدن قاسم سلیمانی – فرمانده انقلاب اسلامی گارد عضویت در نیروی قدس سپاه و معمار ایران, سیاست در خاورمیانه – به عنوان به خوبی به عنوان Kataib رهبر حزب الله ابو مهدی Muhandis.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پنج روز بعد ایران راه اندازی موشک های بالستیک در عراق پایگاه های میزبانی ما نیروهای. حمله سمت چپ بیش از 100 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا با صدمات ناشی از ضربه مغزی.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای گفت: این حمله موشکی شد “سیلی” برای ما و قول داد برای پایان دادن به حضور امریکایی ها در منطقه است.

وجود دارد حدود 5000 ما پرسنل و صدها نفر از دیگر کشورها در عراق است. آنها در حال مستقر در درخواست از دولت, اما مجلس با تصویب لایحه زیر سلیمانی کشتن خواستار دعوت بود لغو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>