ایالات متحده راه اندازی کرده است حملات هوایی تلافی جویانه در برابر یک طرفدار ایران و گروه شبه نظامی در عراق پس از یک حمله موشکی کشته شدن دو نفر از سربازان خود را.

حملات هدفمند پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی در سراسر کشور ایالات متحده وزارت دفاع گفت.

دو آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته شدند چهار موشک حمله به اردوگاه تاجی پایگاه نظامی.

قبلا ما یک فرمانده گفت: یک ایران گروه به احتمال زیاد به شلیک راکت.

“ایران پروکسی گروه Kataib حزب الله تنها گروه شناخته شده اند که قبلا انجام یک آتش غیر مستقیم حمله از این مقیاس در برابر آمریکا و نیروهای ائتلاف در عراق” فرماندهی مرکزی رئیس ژنرال کنت مکنزی گفت: یک کمیته مجلس سنا.

  • ایالات متحده و انگلستان سربازان کشته شده در حمله موشکی در عراق
  • آنچه که در آینده برای نیروهای نظامی آمریکا در عراق ؟

در بیانیه ای روز پنج شنبه در وزارت دفاع تایید کرد که یک سری از “دفاعی دقت حملات” انجام شد توسط هواپیمای سرنشین دار در برابر Kataib حزب الله امکانات.

“این شامل امکانات قرار دارد که سلاح های مورد استفاده برای هدف قرار دادن آمریکا و نیروهای ائتلاف ، “[حملات] بودند دفاعی متناسب و در پاسخ مستقیم به تهدید ناشی از ایران-حمایت باشیم.”

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل حملات علیه مردم ما منافع ما یا متحدان ما,” وزیر دفاع علامت Esper اضافه شده است. “ما هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از نیروهای ما.”

آمریکا را متهم درگذشت مادر دکتر روحانی از 13 حملات مشابه در عراق پایگاه های میزبانی نیروهای ائتلاف در سال گذشته است.

کشته شدن یک غیر نظامی آمریکایی در یکی از این حادثه در ماه دسامبر موجب دور از خشونت است که در نهایت منجر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور ترور اوباما قاسم سلیمانی و Kataib حزب الله, فرمانده ابو مهدی Muhandis ماه زیر است.

چه پس زمینه ؟

اوایل روز پنجشنبه ائتلاف به رهبری ایالات متحده در این منطقه محروم انجام حملات هوایی در ایران-حمایت عراق شبه نظامیان شیعه در شرق سوریه است.

یک گروه نظارت گزارش داد که پایگاه متعلق به شبه نظامی مردمی بسیج نیروی ضربه شد چهارشنبه شب کشته شدن 26 نفر است. امام علی پایگاه نظامی که بوده است و ساخته شده توسط ایران نیز هدف قرار دادند.

اما آن را بلافاصله روشن است که انجام این حملات است.

این به دنبال حمله روز چهارشنبه در اردوگاه تاجی پایگاه نظامی که به کشته شدن دو آمریکایی و یک سرباز.

عراق پایگاه نظامی است که در حدود 15 کیلومتر (نه مایل) در شمال بغداد میزبان نیروهای خارجی از آمریکا رهبری ائتلاف جهانی علیه است. ماموریت آنها این است که برای آموزش و مشاوره به نیروهای امنیتی عراق.

یک ائتلاف در بیانیه ای گفت که در حدود 19:35 (16:35 به وقت تهران) روز چهارشنبه اردوگاه تاجی بود آمار حدود 18 کاتیوشا موشک. سه پرسنل ائتلاف کشته شدند و 12 نفر دیگر زخمی آن اضافه شده است.

عراق نگار علی Dulaimy که فیلم برداری این حمله از نزدیکی شهر باجی گفت که او صدای جیغ وحشت از سربازان آمریکایی در داخل اردوگاه و او آنها را دیدم عجله برای خاموش کردن آتش سوزی.

نخست وزیر بوریس جانسون در توصیف این حمله به عنوان “اسفناک” در حالی که وزیر دفاع آمریکا گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مجاز و پاسخ و هشدار داد که همه گزینه ها بر روی میز است.

وزارت دفاع بریتانیا شناسایی سرباز انگلیسی که کشته شد به عنوان Lance Corporal برودی Gillon یک مبارزه با تکنسین های پزشکی که در خدمت به عنوان یک ذخیره با اسکاتلند و شمال ایرلندی Yeomanry.

دو آمریکایی پرسنل که درگذشت فعال بودند-سربازان وظیفه با ارتش ایالات متحده و نیروی هوایی ایالات متحده نظامی رسمی نیویورک تایمز گفت.

به همین دلیل است که عراق کشیده شده به ایران و آمریکا تقابل است ؟

تنش بین قوس دشمنان به شدت در سال گذشته پس از ایران مرتبط مبارزان هدف ما پرسنل نظامی و غیر نظامی در یک سری از حملات. نیز وجود دارد بلامعارض حملات هوایی در عراق با هدف قرار دادن شبه نظامیان امکانات و مقامات ایرانی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در اواخر ماه دسامبر یک موشک حمله به عراق پایگاه نظامی منجر به کشته شدن یک غیر نظامی ما پیمانکار است. آمریکا سرزنش قدرتمند Kataib حزب الله و شبه نظامی است که بخشی از مردمی بسیج و انجام حملات هوایی در پایگاه های آن در عراق و سوریه که در سمت چپ حداقل 25 جنگجویان مرده است.

سفارت آمریکا در بغداد بود و سپس حمله توسط جمعیت معترضان به رئيس جمهور تهمت هشدار داد ایران آن را “پرداخت یک قیمت”.

در 3 ژانویه, آقای ترامپ مجاز یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد که به کشته شدن قاسم سلیمانی – فرمانده انقلاب اسلامی گارد عضویت در نیروی قدس سپاه و معمار ایران, سیاست در خاورمیانه – و ابو مهدی Muhandis.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پنج روز بعد ایران راه اندازی موشک های بالستیک در عراق پایگاه های میزبانی ما نیروهای. حمله سمت چپ بیش از 100 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا با صدمات ناشی از ضربه مغزی.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای گفت: این حمله موشکی شد “سیلی” برای ما و قول داد برای پایان دادن به حضور امریکایی ها در منطقه است.

وجود دارد حدود 5000 ما پرسنل و صدها نفر از دیگر کشورها در عراق است. آنها در حال مستقر در درخواست از دولت, اما مجلس با تصویب لایحه زیر سلیمانی کشتن خواستار دعوت بود لغو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im