ارتش ایالات متحده است که بیرون کشیدن از al-Qaim و دو کلید دیگر پایگاه های نظامی در عراق در هفته های آینده.

تصمیم به ترک و طی آن هشت پایگاه در عراق نشانه ای است که ما به دنبال به طور چشمگیری کاهش رد پای آن در کشور است.

می آید در میان افزایش تنش ها با دولت عراق و ایران است.

یک مراسم برگزار خواهد شد در این هفته در al-Qaim که در آن ما خواهد شد به طور رسمی تحویل تجهیزات به ارتش عراق برای کمک به تضمین امنیت در منطقه است.

آن را به پایان هر حضور آمریکا در کنار عراق در کنار مرز با سوریه است.

  • آنچه که در آینده برای نیروهای نظامی آمریکا در عراق ؟

پایه ساخته شده است بر روی خرابه های یک عراق قدیمی ترین ایستگاه قطار در نزدیکی یک شهر کوچک به همین نام در امتداد رودخانه فرات.

این منطقه در وهله اول در عراق به سقوط به دست گروه دولت اسلامی (IS) در سال 2014 و یکی از آخرین گرفته توسط نیروهای عراقی در ماه نوامبر 2017.

پس از پیروزی برابر است در منطقه که از سوی ایران حمایت گروههای شبه نظامی در زمان کنترل از هر دو طرف مرز.

اگر چه نیروهای امنیتی عراق را نیز به حضور در اطراف al-Qaim آن است که در حال حاضر به طور عمده تحت کنترل یکی از این شبه نظامیان گروه محبوب بسیج نیروهای (PMF),

من سفر به, al-Qaim با ما نیروهای دو بار در دو سال گذشته و شاهد اند که چگونه فضای اطراف این پایگاه به تدریج تغییر کرده است.

در دسامبر 2017, هر دو عراق و پرچم ایالات متحده می تواند دیده می شود, پرواز به آمریکا و نیروهای ائتلاف و نیروهای عراقی مشغول به کار با هم به مبارزه است.

در آن زمان PMF-وابسته به گروه به خصوص Kataib حزب الله و آل Tofof گردان هر دو نزدیک به انقلاب اسلامی ایران سپاه پاسداران (سپاه) بودند و همچنین مبارزه در هر دو طرف مرز.

این یک وضعیت ناراحت کننده برای هر دو طرف اما آنها تا به حال یک دشمن مشترک به شکست است. ارتش عراق عمل که به میان اغلب هماهنگ کننده عملیات موازی برابر است.

‘ما آنها را ترک’

اما در آخرین سفر من در ماه دسامبر 2018 خلق و خوی در منطقه به طور چشمگیری تغییر کرده. ایران-حمایت گروه تا به حال تبدیل شدن به بخشی از عراق را رسمی نیروهای امنیتی بودند و به دست آوردن قدرت.

که در آن سال تنها یک پرچم پرواز در al-Qaim آمریکایی ها گرفته بود کنترل از پایه. اما در خارج از پایگاه جاده بودند آشغال با PMF پرچم ها و تابلوهای تبلیغاتی تصویر رهبر ایران یک مرد برخی از PMF گروه فکر می کنم از خود را به عنوان رهبر مذهبی و فرمانده.

ما کاروان تا به حال به تصویب از طریق PMF-کنترل پست های بازرسی به سفر خود را به توپخانه پایه در مرز سوریه.

اما PMF شروع به مخالفت خود را با حضور نیروهای نظامی آمریکا در عراق روشن گفت: آنها قادر به رسیدگی به هر گونه تهدید از به تنهایی است. Kataib حزب الله را متهم کرد که آمریکا از حمله به پایگاه های آن در نزدیکی مرز سوریه چیزی ائتلاف به رهبری بارها و بارها رد شده است.

“ما آنها را ترک اگر آنها نمی خواهند به ترک” یک Kataib حزب الله, فرمانده ای که خود را به نام ابو آمنه گفت: ما در یک مصاحبه در PMF دفتر مرکزی در بغداد است.

آمریکا کشته شدن سردار ایرانی قاسم سلیمانی در عراق در اوایل این سال بیشتر بی ثبات شکننده پویا.

ژنرال سلیمانی از نیروهای نخبه سپاه پاسداران کشته شد در 3 ژانویه در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد همراه با ابو مهدی Muhandis معاون فرمانده عراق PMF. آن را به رهبری یک رای گیری در پارلمان عراق به اخراج نیروهای خارجی به ویژه آمریکایی از این کشور است.

مقامات آمریکایی می گویند آنها برنامه ریزی شده است به ترک مناطق مانند al-Qaim از سال گذشته به دلیل کاهش تهدید است اما نگرانی برای امنیت آمریکا و نیروهای ائتلاف شتاب حرکت می کند.

موجی از حملات

یک مقام ارشد دفاعی آمریکا رسمی بی بی سی گفت که نزدیکی Kataib حزب الله به پایگاه بود “یک عامل کلیدی در محاسبه تصمیم به حرکت نیروها در جای دیگر”.

آمریکا همچنین قصد دارد برای خروج از Qayara فرودگاه غرب شناخته شده به عنوان Q-غرب و کرکوک.

Qayara این پایگاه استفاده می شود در مورد حمایت آمریکا از عملیات برای بازپس گرفتن موصل از است. هر دو پایگاه شده اند آمار حملات در ماه های اخیر. ما پیمانکار کشته شد در یک حمله موشکی در کرکوک در 28 دسامبر.

این حمله سرزنش شد در Kataib حزب الله شد و به دنبال آن آمریکا در حملات هوایی علیه مقر این گروه در سوریه و عراق که به کشته شدن 25 نفر.

حداقل 25 موشک حملات رها کردن بیش از 160 فردی موشک آمار ما پایگاه های خود در عراق از اکتبر 2019.

در هفته گذشته دو حمله در تاجی پایه کشته شدن سه عضو ائتلاف و به شدت زخمی شدند دو تن از اعضای نیروهای امنیتی عراق.

این حمله تلافی جویانه آمریکا در مکان های که آمریکایی ها می گویند شدند Kataib حزب الله مهمات سازی امکانات کشته شدن سه عراقی پرسنل ارتش دو محلی افسر پلیس و یک غیر نظامی.

حملات خصمانه روابط بین آمریکایی ها در عراق و ارتش این کشور خود را میزبان و شرکای اصلی در مبارزه با است.

در یک حرکت غیر عادی عراق عملیات مشترک فرماندهی مرکز کنترل برای تمام عملیات نظامی در عراق با صدور بیانیه ای سرزنش هر دو طرف اما پشتیبان گیری از مجلس رای به درخواست آمریکایی ها را ترک کنند.

رسمی تعداد نیروهای نظامی آمریکا در عراق بوده است و تخمین زده می شود تا به 5,200. آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از نیروهای خود را مستقر کرده بود پس از سه پایه تعطیلی برخی از خواهد شد نقل مکان کرد به دیگر عملیاتی پایگاه های خود در داخل کشور.

آینده از این باقی مانده نیروهای خاصی نیست. آمریکا امیدوار است ارتباط آن با عراق نیروهای امنیتی به مراتب بیش از, اما بسیاری در عراق فکر می کنم امریکا به شانگهای با آن خوش آمدید.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de