عراق و سوریه, دو, خاورمیانه, قدرت که در آن نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در مبارزه با فعال مناطق آمده اند در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اسرائیل و فلسطین با طرح صلح, بیشتر, بالا بردن سوال در مورد واشنگتن سیاست خارجی در زمان اوج تنش در سراسر منطقه است.

طرف های سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن “چشم انداز برای صلح و رفاه و آینده ای روشن تر” که معرفی شد شنبه envisages دادن اسرائیل کنترل در سطح بین المللی به رسمیت شناخته نشده شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی و شرق بیت المقدس همراه با دره اردن مرز شرقی منطقه در ازای برخی از فلسطینی جدید کویر سرزمین در جنوب غربی و یک تونل ایجاد ارتباط بین کرانه غربی و نوار غزه ، فلسطینی ها همچنین می تواند با توجه به یک مسیر بالقوه استقلال با یک آینده نگر سرمایه در شرق بیت المقدس اما—به خصوص بحث برانگیز—در حومه شهر مقدس تقریبا همه از آن باقی خواهد ماند و اسرائیل تحت کنترل است.

پیشنهاد شد و بلافاصله رد فلسطینی رهبری که مشارکت در تدوین نقشه راه و آن را در سینماهای سراسر منطقه از جمله در میان نزدیک شرکای ایالات متحده. روز چهارشنبه عراق وزارت امور خارجه با صدور آن خود کرد.

“عراق می ایستد و با آن برادران فلسطینی در حقوق مشروع خود را تضمین شده بین المللی مشروعیت قطعنامه های شورای امنیت و حق خود را به بازگشت به خانه های خود و سرزمین” وزارت گفت: این استدلال که اورشلیم و مقدس بودند “هنوز هم تحت اشغال” و خواستار یک فلسطینی در پایتخت وجود دارد همراه با “ترمیم تمام سرزمینهای اشغالی را به سوریه و لبنان است.”

در سراسر مرز سوریه وزارت امور خارجه بیان شده در چهارشنبه خود “محکومیت قوی و مطلق رد به اصطلاح “معامله قرن” که نشان دهنده یک نسخه به تسلیم شدن به غاصب اشغالگر اسرائیل.” مانند بغداد و دمشق خواستار حمایت بین المللی در “تضمین حقوق مشروع برای مردم فلسطین بالاتر از همه حق بازگشت و برای ایجاد یک کشور مستقل مستقل فلسطین در بیت المقدس به عنوان پایتخت آن است.”

iraq, protest, us, israeli, flag, military, presence
معترضان گام موقت پرچم ایالات متحده به عنوان حامیان عراق تندروی al-Sadr جمع آوری در بغداد برای یک “میلیون-قوی” مارس به تقاضای پایان دادن به حضور نیروهای آمریکایی در کشور خود در ژانویه 24. این تجمع بود جدا از ماهها تظاهرات ضد دولتی در آمد و تنها چند روز قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود نشان داد بسیار پیش بینی اسرائیل و فلسطین با طرح صلح.
AHMAD AL-RUBAYE/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایالات متحده در حال حاضر حدود 6,000 نیروهای نظامی در عراق و 800 در سوریه به عنوان بخشی از پنتاگون به رهبری ائتلاف بین المللی علیه داعش (ISIS) در سال 2014. استقرار این آمد و در بغداد درخواست اما بدون کسب مجوز از دمشق و با داعش شکست در سال های اخیر و نوظهور تنش بین ایالات متحده و ایران هر دو کشور باید به طور فزاینده ای به نام برای ایالات متحده به خروج.

تهران در نظر بغداد و دمشق و متحدان کمک دو دولت مبارزه با داعش به ویژه از طریق بسیج عمدتا شبه نظامیان شیعه از سراسر منطقه است. این گروه که سبک خود را به عنوان بخشی از “محور مقاومت” نیز عمیقا خصمانه به آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی هر سه آنها که نظر به عنوان علت اصلی بی ثباتی در خاورمیانه است.

ایران به تصویر کشیده است خود را به عنوان منطقه اصلی قهرمان مبارزه فلسطینی ها علیه اسرائیل و همچنین به طور فعال حمایت فلسطینی ها مسلمان سنی حرکات مانند حماس که کنترل نوار غزه. وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح به عنوان “یک کابوس برای منطقه و جهان” و “بزرگراه به جهنم.”

اسرائیل در سال های اخیر برپا نیمه راز مبارزات انتخاباتی در عراق و سوریه علیه شبه نظامیان متهم در حال حرکت موشک و راه اندازی پایگاه های نمایندگی از ایران. ایالات متحده که تا حد زیادی اجتناب از درگیر شدن با چنین گروه هایی در هر دو کشور اما راه اندازی یک سری از حملات علیه ایران حمایت Kataib جنبش حزب الله موقعیت خود را در عراق و سوریه پس از یک حمله موشکی کشته شدن یک پیمانکار پنتاگون در عراق پایه.

این حوادث در تنظیم کردن سریع افزایش تنش به عنوان طرفدار ارتش تظاهرات آمار واشنگتن سفارت خود در بغداد و آمریکا ترور انقلابی ایران گارد فرمانده سپاه قدس سرلشگر قاسم سلیمانی در عراق نیروهای مردمی شبه نظامیان معاون ابو مهدی Muhandis و چندین نفر دیگر با آنها در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد. عراق پارلمان و سپس رای به نفع یک نظامی ایالات متحده خروج و ایران انتقام در برابر بالای آن رهبر نظامی را قتل با حملات موشکی علیه پایگاه های عراقی مسکن ایالات متحده و متفقین پرسنل.

wall, divide, jerusalem, israel, palestine, plan
دیوار تقسیم شرق اورشلیم (L) از روستای فلسطینی اورشلیم پیشنهادی فلسطینی در پایتخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح دیده می شود در ژانویه 29. مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری طرح مدتها در انتظار برای خاورمیانه به رسمیت شناختن اختلاف اورشلیم به اسرائیل “میخواهد” سرمایه اما برسمیت شناختن دولت فلسطینی تمایل برای سرمایه در “شرق بیت المقدس” اما در خارج از اسرائیل مانع اطراف این رقابت مقدس شهرستان.
امانوئل DUNAND/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایالات متحده-روابط ایران کاهش یافت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به ترک 2015 هسته ای و تحمیل سخت تحریم ها بر جمهوری اسلامی است. این تصمیم همراه بود اضافی نظامی ایالات متحده استقرار و افزایش ناآرامی در سراسر خاورمیانه که ایران هشدار داده است که نیروهای مسلح و شبه نظامیان متفقین می تواند هدف آمریکا پایگاه های کشورهای عربی میزبانی آنها و اسرائیل باید جنگ را شکستن.

بر این مشکل افت سازمان ملل تقسیم شدند بیش از اینکه به صدای شیپور صلح پیشنهاد که رونمایی شد پس از سال ها از غلط شروع می شود. این طرح تا کنون دریافت اولیه حمایت از عربستان سعودی و امارات متحده عربی که پیوست بحرین و عمان در اعزام سفیر خود به حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از این طرح روز سه شنبه در کاخ سفید است.

مصر نیز ابراز قدردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت تماس در هر دو طرف به دقت مطالعه چارچوب در حالی که خواستار یک راه حل که به فلسطینی ها “کامل حقوق مشروع از طریق ایجاد خود را مستقل از دولت مستقل در سراسر سرزمین های اشغالی فلسطین مطابق با اصول بین المللی.” اردن گفت: آن را پشتیبانی تمام تلاش ها برای ایجاد صلح اما هشدار داد در برابر “یک جانبه اقدامات اسرائیل در نقض قوانین بین المللی و اقدامات تحریک آمیز که فشار منطقه را به سمت تنش بیشتر و تشدید.”

قاهره و امان هستند و تنها دو دولتهای عربی زده اند معاهدات صلح با اسرائیل است. ترکیه عضو ناتو است که همچنین دارای روابط با اسرائیل بلافاصله شلیک ابتکار با توجه به آن “مرده” بیش از آن حمایت از اسرائیل و کنترل بر سرزمین های اشغال شده در نظر گرفته شده توسط سازمان ملل متحد.

trump, israel, middle, east, peace, plan, map
یک گرافیک منتشر شده 28 ژانویه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد یک نقشه مفهومی از دولت اسرائیل به عنوان بخشی از خود اسرائیلی-فلسطینی “چشم انداز برای صلح” طرح.
DONALD J. TRUMP
israel, palestine, mideast, peace, plan, map, trump
یک گرافیک منتشر شده 28 ژانویه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد یک نقشه مفهومی از دولت فلسطین به عنوان بخشی از خود اسرائیلی-فلسطینی “چشم انداز برای صلح” طرح.
DONALD J. TRUMP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de