ایرلند لغو روز سنت پاتریک رژه بیش از coronavirus

سی بی اس آمریکا | No comments

تمام روز سنت پاتریک راهپیمایی در سراسر جمهوری ایرلند لغو شده است با توجه به کوروناویروس. نخست وزیر لئو Varadkar اعلام کرد لغو دوشنبه به همراه €430 میلیون ($492 میلیون) بسته کمک برای خدمات درمانی برای مقابله با ویروس, اخبار بی بی سی گزارش می دهد.

روز سنت پاتریک است جشن جهانی در 17 مارس هر سال است. در سال گذشته بیش از 400 نشانه در بیش از 50 کشور تبدیل شده سبز برای قدیس حامی ایرلند.

بزرگترین رژه سنت پاتریک در ایرلند برگزار می شود در دوبلین پایتخت که در آن حدود 500.000 نفر حضور داشتند در سال گذشته جشن با توجه به اخبار بی بی سی.

Celebrating the "people's parade" in Ireland
هزاران نفر به صف ایستادند در دوبلین به جشن روز سنت پاتریک در سال 2013. ایسنا

از شورای شهر بلفاست در ایرلند شمالی نیز لغو برنامه های که برای شهر رژه به عنوان یک احتیاط. برخی از رژه در ایرلند شمالی هنوز هم برنامه ریزی شده اما در حال بازبینی با توجه به اخبار بی بی سی.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

سه مورد جدید از coronavirus تایید شد در جمهوری ایرلند روز دوشنبه آوردن مجموع به 24 مورد اخبار بی بی سی گزارش داد. هر سه موارد جدید زنان بود که در تماس نزدیک با افراد دیگر در حال حاضر مبتلا به کوروناویروس. یکی از زنان مراقبت از سلامت کارگر.

Varadkar گفت: جمهوری ایرلند خواهد سعی کنید به ماندن در “مهار فاز” برای تا زمانی که ممکن است.

یک بسته جدید اصلاحات برای بیمار پرداخت سود بیماری و تکمیلی مزایای تایید شده توسط مقامات دولتی برای اطمینان از کارکنان و خود اشتغالی می تواند خود را جدا و باقی ماندن خانه از محل کار در صورت نیاز.

همانطور که از دوشنبه coronavirus مقصر است حداقل 24 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا — کسری از بیش از 3,800 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>