ایرلند v اسکاتلند شش کشور 2020: چه زمانی است, kick-off, چه, کانال های تلویزیونی آن است و آنچه که ما پیش بینی?

آنچه در آن است ؟

تیاو دوم شش کشور برخورد در روز افتتاحیه بین ایرلند و اسکاتلند در Aviva ورزشگاه در دوبلین.

زمانی که در آن است ؟

چهار شنبه, آوریل 1.

چه زمان و پا زدن ؟

ایرلند v اسکاتلند جام در 4.45 pm GMT.

چه کانال تلویزیون است ؟

تیاو بازی خواهد شد در ITV. شما همچنین می توانید دنبال تمام عمل زندگی می کنند در اینجا با ما در زمانی که این صفحه تغییرمسیر به ما وبلاگ زندگی می کنند.

آنچه در حال حاضر جدول رده بندی?

چیست, آخرین اخبار تیم?

ایرلند

منreland scrum-نیم کونور موری انتخاب شده است پیش از جان کونای برای شش کشور بازکن در برابر اسکاتلند در حالی که Caelan دوریس خود را در اولین حضور بین المللی.

انتخاب بین تجربه موری و به صورت برجسته از کونای بزرگترین تماس رو سر مربی جدید اندی فارل.

فارل تصمیم گرفتند برای نشان دادن ایمان 78-کلاه مونستر بازیکن موری با 29 ساله کونای در میان تعویض با وجود یک سری از خوب نمایش برای Ulster.

Uncapped دوریس سابق ایرلند تحت-20s کاپیتان بوده است پاداش برای باشگاه خود را در اجرای برنامه با شروع در شماره هشت.

او Leinster team-mate Ronan كويين که بازی کرده است و پس از شکستگی دست در دسامبر 7, است به نام در میان تعویض خواهد شد و باید منتظر اولین بازی خود را با غارت شاه ماهی, شروع, فاحشه عالی در محل بازنشسته کاپیتان سابق روری بهترین.

New کاپیتان جانی خادم مناسب است منجر به ایرلند به Farrell عصر روز شنبه در دوبلین پس از غلبه بر یک مشکل زانو رنج می برد در ماه دسامبر شروع به پرواز در نیم.

بال یعقوب Stockdale منظم تحت مربی سابق جو اشمیت حفظ جای خود را با اندرو کانوی در آینده در طرف مقابل در حالی که گری Ringrose و Bundee اکی انتخاب شده اند در مرکز.

Full-back اردن Larmour کامل پشت, پس از بهبود از یک مشکل پا پایدار در لینستر قهرمانان جام پیروزی بر Benetton.

جیمز رایان و ایان هندرسون خود را ادامه خواهد داد دوم-ردیف مشارکت با وجود بازگشت به قالب Devin تونر بود که یک شوک حذف از اشمیت تیم ملی به جام جهانی.

غرفه Cian Healy و Tadhg فورلانگ پیوستن به شاه ماهی در ردیف جلو.

Flankers CJ Stander و جاش ون در حال پرواز بازی خواهد کرد هر دو طرف از تازه وارد دوریس در ردیف عقب.

کونای, كويين و تونر پیوست بر روی نیمکت توسط دیو Kilcoyne اندرو پورتر, Peter O spin south west راس بایرن و رابی Henshaw.

Replacements: R كويين D Kilcoyne یک پورتر, D, تونر, P O spin south west, J کونای R بایرن R Henshaw

اسکاتلند

ایستاده کردن آدم Hastings داده شده است این کار از جای فین راسل.

راسل گفته شد سر مربی گرگور تاونسند او نمی خواهد درگیر در Aviva ورزشگاه پس از منظم بودن برای نقض قوانین تیم هفته گذشته پس از یک اتهام در اواخر شب نوشیدن جلسه در تاریکی, بلوز,’ تیم هتل.

منt باقی مانده است دیده می شود اگر این مسابقه 92 ستاره خواهد شد از ویژگی های در تمام طول این سال مسابقات قهرمانی اما Hastings خواهد شد شانس خود را برای اثبات او می تواند طرح یک مسیر به موفقیت پس از دست هیچ 10 نیوجرسی برای دوبلین باز کن.

ادینبورگ هیچ 8 نیک Haining را نیز به نفع خود کلاه خود را اول در برابر اندی فارل تیم در حالی که باشگاه او تیم و سرپا نگه داشتن روری ساترلند خواهد شد خود را بین المللی ظاهر در سه و نیم سال است.

پشت پارو زن Hamish واتسون و scrum-نیم Ali قیمت – هر دو مجروح در اسکاتلند’ افتتاحیه جام جهانی, برخورد با ایرلندی در ماه سپتامبر – بازگشت خود را به تاونسند را خط به بالا پس از بازگشت به تناسب اندام در حالی که وجود دارد نیز باز گشت برای Huw جونز در مرکز پس از او از دست رفته قطع برای این مسابقات در ژاپن است.

این بازی همچنین استوارت هاگ رهبری کردن تیم برای اولین بار پس از دست به اسکاتلند کاپیتانی خود درس را به صورت دائمی.

Replacements: S McInally دل, S Berghan B Toolis C Du Preez G, هورن, R, Hutchinson, C هریس

آیا تلگراف نویسندگان گفت ؟

تام کری بر خادم بودن نام کاپیتان

انتصاب جانی خادم به عنوان کاپیتان باعث شده است که مسلما بزرگترین بحث است. 34 سال موفق به کسب 88 کلاه برای ایرلند به ثمر رساند 791 نقاط که او مکان دوم در تمام زمان فهرست.

وجود دارد هیچ انکار که او مناسب است و در فرم خادم همچنان یکی از بهترین 10s در جهان است. او هر چند تلاش با آسیب دیدگی در زمان او در طول زندگی حرفه ای و برخی بر این باورند Carbery – این مونستر پرواز-نیم است که برای این فصل را با مچ دست و آسیب به آینده است.

ریچارد حمام در هاگ و تاونسند آشتی

تاونسند قرار داده گذشته تفاوت به یک طرف و هنگامی که او به نام هاگ به عنوان کاپیتان اسکاتلند.

با کاپیتان سابق Laidlaw و بارکلی بازنشستگی پس از جام جهانی همراه با جانباز بال Seymour, هاگ تنها عضو باقی مانده از اسکاتلند تاسیس گروه رهبری است که مطمئن شوید که برای شروع. بنابراین او انتخاب قطعی و بدیهی با وجود تنها captaining اسکاتلند یک بار قبل از اینکه در تابستان 2018 زمانی که جوان خود را از دست داده به سمت ایالات متحده در هوستون.

Townsend که تحت فشار پس از جام جهانی و نیاز به دوباره جوان کردن تیم شد که نگران کننده آسان به ضرب و شتم در سال گذشته اذعان کرد که او و هاگ بود و تفاوت های خود را در گذشته است.

به عنوان گلاسکو مربی Townsend, کنار استعداد, اما لجباز کامل-عقب و حتی حذف هاگ برای 2014 Pro12 نهایی در برابر Leinster. تاونسند می ترسید که این دو ممکن است به راه جداگانه خود را قبل از توبه و پشیمانی هاگ knuckled پایین و رفت تا تبدیل به شش کشور بازیکن سال پی در پی در مسابقات قهرمانی.

چگونه در سال گذشته شش کشور به پایان برساند ؟

شانس چه هستند?

  • ایرلند به پیروزی 1/7
  • قرعه کشی 25/1
  • اسکاتلند به پیروزی 9/2

Follow آخرین شانس برای مسابقات.

چه پیش بینی ما?

بازی ایرلند در دوبلین به اندازه کافی دشوار است در بهترین زمان و حتی با تمام قدرت خط اسکاتلند شده اند underdogs. بدون فین راسل – که همراه با استوارت هاگ یکی از تنها دو واقعا در کلاس جهانی بازیکنان در اسکاتلند set-up – شانس خود را از موفقیت هستند اما غیر موجود.
پیش بینی نمره: ایرلند 33 اسکاتلند 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de