به روز رسانی خودکار

15 دقیقه: ایرلند 0 ولز 0

منreland به آرامی متری تا زمینه قبل از Henshaw باعث می شود یک و نیم استراحت تخلیه به Stander. یک فضای بزرگ باز می شود تا پایین سمت چپ و یک بار دیگر Stockdale گام به آن است. بیگگر باعث می شود گردش مالی مشکوک در طبقه قبل از ایرلند تعلق می گیرد و یک پنالتی برای برگزاری. Stander است که در آن دوباره در شکستن!

ایرلند چوب و توپ در گوشه ای که با استقبال زیادی دوبلین تشویق.

13 min: ایرلند 0 ولز 0

Cیک ولز را اولین حمله به فرصت شده ؟

پرکس بازدید یک خط هافبک خاموش lineout اما اکی نوبت توپ را بیش از. ایرلند فکر می کنم در مورد مقابله با اما Larmour است خرد. Wyn جونز می دهد و سپس دور یک ضربه پنالتی در تفکیک اجازه می دهد ایرلند با خیال راحت پاک کردن خطوط خود را.

11 دقیقه: ایرلند 0 ولز 0

تیاو scrum تنظیم مجدد است اما در دومین مناسبت ولز برنده آن را به عقب. آنها حمله به سمت کوتاه اما کانوی باعث می شود یک در یک در مقابله با Adams. ایرلند نیست انتشار در کف دادن یک پنالتی به ولز.

بیگگر می زند و توپ به لمس بر روی لبه ایرلندی 22.

9 min: ایرلند 0 ولز 0

ثانیهenderson حمل در هافبک است اما به خوبی برگزار شد تا توسط ویلز دفاع. چکش زدن یا کوبیدن است به نام Poite که پس از آن سیگنال های آن خواهد شد به یک نوعی بازی فوتبال راگبی به سمت دور. Faletau برخی از ترک کار وجود دارد آن است که برای دیدن او در زمین برای ولز پس از از دست رفته جام جهانی.

8 min: ایرلند 0 ولز 0

Wاله حفظ توپ خود را از lineout قبل از ویلیامز می فرستد یک جعبه-ضربه بالا به دوبلین آسمان است. Larmour فقط در مورد ادعای این و آن لگد به Halfpenny بود که به خوبی می چرخاند.

کامل به عقب برمی گرداند به نفع قبل از موری یکسان است. Stockdale سپس میدارد سست و پا زدن از Halfpenny اما او overcooks و پا زدن خود را اجازه می دهد بیگگر به ادعای یک علامت است.

6 دقیقه: ایرلند 0 ولز 0

منreland را شروع کرده اند بسیار روشن در اینجا. پرکس تلاش ترخیص اما از آن می رود مستقیما اجازه می دهد ایرلند به حمله دوباره. Henshaw دارت در خط اما برگزار می شود بر روی توسط Tompkins فقط.

ایرلند از طریق به جلو اما Wyn جونز برنده یک پنالتی به عنوان ایرلند نگهداری به توپ بر روی زمین. حیاتی دیگر مداخله از ویلز ردیف جلو.

4 min: ایرلند 0 ولز 0

Wاله برنده یک پنالتی در نوعی بازی فوتبال راگبی! بزرگ لحظه ای برای دور طرف. بیگگر می فرستد تا توپ درست اما نتواند لمسی ضعیف شروع برای پرواز-نصف!

ایرلند حمل توپ برگشت دور نیمه راه را از طریق خط جلو. ویلز دفاع دارای شرکت قبل از ایرلند گسترش توپ گسترده ای به جناح چپ. Stockdale کمی از فضا است اما به خوبی خرد کردن.

خادم سپس می فرستد تا بالا و پا زدن است که شنود گذاشته به عقب با یک دست سبز, خوشبختانه برای ولز Tipuric جمع آوری و ضربات توپ روشن است.

2 دقیقه: ایرلند 0 ولز 0

Sexton ضربات بلند و پرکس جمع آوری تحت فشار است. ویلیامز پس از آن جعبه-ضربات روشن اما توپ باقی می ماند در بازی.

ایرلند ضد حمله از پایین سمت چپ از طریق Stockdale. او تراشه های توپ بیش از بالا و بیگگر اجازه می دهد که توپ رول قبل از اینکه پنجه بیش از این سعی کنید خط. Scrum پنج به ایرلند!

Kick-off!

ثانیهقبل از اینکه ما رفتن! ایرلند ما را در جریان در دوبلین.

این سرودهای ملی در حال انجام

Not طولانی برای رفتن در حال حاضر! آن است که کمی پر باد در دوبلین به عنوان انتظار می رود.

بازیکنان بر روی زمین

منتی خشک است, در حال حاضر, در دوبلین. یک روز بزرگ برای رئیس جدید مربیان است.

‘جایگزین ها واقعا بخش مهمی از بازی های مدرن, جان’

اندی فارل و جان کونای در طول گرم کردن

اعتبار:
ایسنا

ولز در یک اجرا عالی در شش کشور

اواخر تغییر دهید! بیشتر مشکلات آسیب برای فقیر اوون ویلیامز

اندی فارل را قبل از مسابقه افکار:

On جانی سکستون را کاپیتانی خود درس:

“او مرد است برای این کار. او کردم تا به احترام از همه بچه ها.”

این است برای رفتن به یک آزمون جدی از خادم و خوی امروز. اتحاد فارل ساخته شده مرد حق کاپیتان ؟

چقدر خوب است که جاش Adams

یکسد در حال حاضر به ثمر رساند و شش تلاش می کند در هشت شش کشور حضور پس از هتریک در آخر هفته گذشته. این وینگر که منتشر شد توسط خاله عنوان یک نوجوان نیز بالا سعی کنید بهترین گلزن در جام جهانی به ثمر رساند هفت تلاش می کند به عنوان بسیاری از مسابقات.

جاش Adams آغاز شده و شش کشور در صورت داغ

اعتبار:
گتی ایماژ

منn در واقع از آنجا شروع 2019, Adams به ثمر رساند تا تلاش می کند بیشتر از هر کس دیگری در بین المللی بازی عبور کنید-خط 11 موارد است.

در عین حال Adams هنوز هم به نظر می رسد نادیده گرفته شده در نخبگان جناح گفتگو. چند صاحب نظران و یا طرفداران می خواهم که او را به عنوان یک مسابقه تست استارت برای انگلیسی ها و ایرلندی شیرها که بلندی است نه بیش از حد دور است.

او خواهد شد اضافه کردن به او تلاش می کند 14 در 22 حضور امروز ؟

Wayne Pivac را قبل از مسابقه افکار:

“ما باید به یک مقدار زیادی بیشتر فیزیکی است.”

On نیک Tompkins:

“او یک مهارت بزرگ-مجموعه پر است از انرژی و او سزاوار خود را شروع می شود.”

سخت به استدلال می کنند با هر یک از آن.

همه لبخند قبل از شروع مسابقه امروز!

نبرد ردیف عقب و هافبک بازی خواهد بود جالب امروز

یکll چشم خواهد شد در خط میانی نبرد امروز و به خصوص 13 کانال که در آن رابی Henshaw قفل خواهد شد شاخ با نیک Tompkins پس از آسیب رنج می برد توسط Garry Ringrose خود Leinster team-mate در آخر هفته گذشته را به نفع خود.

Henshaw مشاهده شده است در درجه اول به عنوان یک 12 و از آن جالب خواهد بود تا ببینید که آیا انگلیسی ها و ایرلندی شیر می تواند اعمال خود را در یک بازیکن خود را برای اولین بار شش کشور شروع می شود.

در ردیف عقب در ضمن ایرلند سه نفر از پیتر O spin south west جاش ون در حال پرواز و CJ Stander در مقابل هارون Wainwright, جاستین Tipuric و Taulupe Faletau در سر به سر طوفان Ciara خوبی را به خاموش.

خواندن تام کری کامل پیش نمایش از امروز مطابقت اینجا

طوفان Ciara loomed بزرگ بیش از امروز مطابقت

تیاو طوفان شد و با توجه به آمار دوبلین این صبح شد و انتظار می رود که تاثیر قابل توجهی در این شرایط در Aviva ورزشگاه.

با این حال به نظر می رسد خوب در حال حاضر. باران و وزش باد است که هنوز هم انتظار می رود در طول بازی اما می توانست بدتر است.

دیدار با نیک Tompkins: خوش برخورد توپ انرژی اضافه شده به ولز “هافبک – انگلستان را از دست داده اند استعداد’

یک تعداد از استعدادهای نورد کردن عربها,’ خط تولید و مستقیم به آزمون آرنا در سال های اخیر اما Tompkins به عنوان هم تیمی خود ریچارد Wigglesworth اذعان گرفته زمان به تکامل را به یک بازیکن بین المللی.

“چیزی که با نیک است که او کردم تا بهتر و بهتر. او یکی از آن بازیکنان است که به صورت بین المللی راگبی در 21 مانند برخی از بچه ها در تیم ما بودند. اما کار متوقف شد” یادداشت Wigglesworth.

“او همواره استعداد و در حال حاضر او را بازی درک درستی از نقش خود است. او یک مدافع درخشان در حال حاضر دفاع واقعا خوب برای ما در طول 18 ماه گذشته است که در می آیند.”

جزئیات بن Coles کامل قطعه در اینجا

یک رکورد دیگر برای Alun Wyn جونز امروز!

دریافت آخرین راگبی تجزیه و تحلیل هر دوشنبه راست به صندوق پستی خود را با ما رایگان راگبی Nerd عضویت در خبرنامه

همه چشم ها در کونور موری امروز

تیاو جانباز scrum-نیم شده بسیار زیاد موشکافی برای شروع scrum-نیمی موقعیت تا حد زیادی به این باور نکردنی اجرای Ulster جان کونای است که یک بار دیگر روی نیمکت امروز.

کاپیتان جانی سکستون احساس دیرینه نیمه عقب شریک موری انجام شده به خوبی در برابر اسکاتلند در هفته گذشته نشان می دهد هم تیمی خود تبدیل به یک قربانی از خود موفقیت است.

سر مربی اندی فارل در گفتگو با کونور موری و جانی سکستون در طول کاپیتان اجرا

اعتبار:
گتی ایماژ

“هنگامی که کسانی که فرصت های خود را در حال حاضر و یا اگر آنها خود را در حال حاضر من مطمئن هستم که او می تواند آماده برای رفتن” پاسخ خادم که در مورد خواسته موری نه به عنوان تهدید در اطراف چین و چروک وتاه.

“اما من فکر نمی کنم آنها هفته گذشته انجام داد. برخی از که سرعت توپ. ما بازی های زیادی بدون ساختار بازی.

“کونور دارای دامنه بروید و ادم احمق. اما بین المللی راگبی, آن را همیشه باز است.

“آن را دوست ندارم استانی راگبی و یا حتی برخی از Heineken بازی های جام. این آزمون مناسب راگبی. هفته گذشته یک آزمون مناسب بازی.

“بزرگترین مشکل برای کونور است که او تا به حال آن بازی که در آن او را پاره پاره کردن سیاه پوستان همه در شیکاگو (در سال 2016) اما پس از آن شما را تبدیل به یک مرد مشخص شده است. سپس گاهی اوقات این فضا وجود ندارد.

“آن را به عنوان ساده به عنوان ‘چرا که کار ؟ او آن را انجام نمی این بازی است.’

“او واقعا خوب هفته گذشته است. من مطمئن هستم که او را خوب بازی کردن دوباره در این هفته است.”

منt یک بازی بزرگ برای موری امروز که نیاز به ثابت کند که چرا او بهترین است نه در ایرلند در غیر این صورت او می تواند پیدا کردن خود را بر روی نیمکت آمده پایان این مسابقات است.

ولز در حال حاضر وارد Aviva ورزشگاه بیش از حد

ولز شد کاملا غالب در دور اول آن است که بسیار متفاوت تست امروز

در اینجا تیم کامل

منreland: J Larmour (Leinster); A کانوی (مونستر) R Henshaw (Leinster), B اکی (Connacht), J Stockdale (Ulster); J سکستون (Leinster, سروان), C موری (مونستر); C Healy (Leinster) R شاه ماهی (Ulster), T فورلانگ (Leinster) من هندرسون (Ulster), J, Ryan (Leinster) P O spin south west (مونستر), J van der حال پرواز (Leinster), CJ Stander (مونستر).

تعویض: R كويين (Leinster) D Kilcoyne (مونستر) یک پورتر (Leinster) D تونر (Leinster), M Deegan (Leinster), J کونای (Ulster) R Byrne (Leinster), K Earls (مونستر).

ولز: L Halfpenny (خاله); G شمالی (Ospreys), N Tompkins (عربها), H پرکس (خاله), J Adams (کاردیف); D بیگگر (موبایل), T ویلیامز (کاردیف); W Jones (خاله), K اونز (خاله) D Lewis (کاردیف), J توپ (خاله) و W Jones (Ospreys, سروان) یک Wainwright (اژدها) J Tipuric (Ospreys), T Faletau (حمام).

تعویض: R الیاس (خاله) R Carre (عربها) L قهوه ای (اژدها) و ریش (Ospreys) R Moriarty (اژدها) G دیویس (خاله) O ویلیامز (Gloucester), J McNicholl (خاله).

داور: رومن Poite (فرانسه).

دستیار داوران: Luke Pearce (انگلستان) و مایک فریزر (نیوزیلند).

ایرلندی تیم وارد ورزشگاه فقط در 30 دقیقه پیش

پیش بازی

Two طرف که پیروز شدند در یک دور صورت خاموش در دوبلین در یک ثابت است که در تولید حماسه درگیری در سال های اخیر است. ولز حاکم گرند اسلم قهرمان پس از تکمیل در سال گذشته مسابقات رفت و برگشت پاک و خرد کردن ایرلند 25-7 در کاردیف. ایرلند قطعا نمی تواند از انگیزه های امروز است.

ایرلند بودند جامد اگر unspectacular در باز آخر هفته. وجود دارد برخی از قابل توجه اجراهای فردی به خصوص در ردیف عقب از CJ Stander و جاش ون در حال پرواز, اما آنها نیاز به بهبود اعدام در برابر ولز. برای Wayne Pivac طرف آن است که رک و پوست کنده سخت برای سنجش عملکرد برای اولین بار به ایتالیا واقعا ضعیف است.

که می شود گفت وجود دارد قطعا برخی از جرقه های روشن برای ولز – مهمترین نیک Tompkins در اولین. عربها مرکز بود به طوری چشمگیر در یک دور که او به دست آورده است شروع به امروز با جورج شمالی تغییر به او ترجیح داده بال و موقعیت.

ایرلند خواهد بود اندکی علاقه به موجب داشتن مزیت خانه. آنها را ساخته اند دو تغییر به سمت خود را از دور با رابی Henshaw آمدن به خط برای مجروح گری Ringrose. پرستو Caelan دوریس دچار سر-دست کشیدن خیلی زود در قطعه و به بهبود است برای امروز مطابقت دارد. با تجربه پیتر O spin south west شروع می شود در blindside معنی که ایرلند را نمی خواهد کوتاه از دندان قروچه کردن در اطراف پارک و یا گزینه های در lineout.

حداکثر Deegan یکی دیگر از هیجان انگیز, جوان, Leinster شماره هشت است روی نیمکت به دلیل آسیب به دوریس. توپ خود را حمل می تواند یک سلاح واقعی در برابر یک خسته کننده ویلز دفاع در آخرین 20 دقیقه.

ایرلند کاپیتان جانی خادم اذعان کرده است که تیم او باید مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود پیش از دومین بازی پی در پی در Aviva ورزشگاه.

“من فکر نمی کنم ما بیش از حد عصبی در شروع بازی. من فکر می کنم ما فقط کمی نادرست و ما به حل و فصل را به بازی پس از آن,” او گفت:.

“در طول بازی ما فقط نمی بالینی به اندازه کافی و یا به اندازه کافی دقیق در چند زمینه و اجازه داده است که بازی به راه آن بود.”

ما را پیدا خواهد کرد امروز یا نه ولز را گسترده تر بازی تحت Wayne Pivac و یا اینکه آنها را به بازگشت به سال وارن-توپ هنگامی که فشار می آید. محکم رقابت بازی در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im