آنچه در آن است ؟

ایرلند و ولز بازی دوم از سال 2020 شش کشور, بازی های برگزار شده در Aviva ورزشگاه دوبلین.

زمانی که در آن است ؟

چهار شنبه, آوریل 8 – یعنی امروز.

چه زمان و پا زدن ؟

بازی لگد کردن در 2.15 ساعت به وقت تهران با پوشش ابتدا در 1.25 pm.

چه کانال تلویزیون است ؟

این بازی خواهد شد در زندگی ITV. شما همچنین می توانید دنبال تمام عمل زندگی می کنند حق در اینجا که ما زندگی می کنند وبلاگ آغاز می شود 90 دقیقه قبل از شروع مسابقه.

آنچه در حال حاضر جدول رده بندی?

چیست, آخرین اخبار تیم?

ایرلند

Caelan دوریس را از دست ایرلند برخورد با حاکم گرند اسلم قهرمان ولز به علت ضربه به سر, با پیتر O spin south west به یاد می آورد در جای خود.

پشت ردیف دوریس شده است موضوع را به بازگشت به بازی پروتکل های پس از مجبور کردن داخل پنج دقیقه از اولین حضور بین المللی در طول روز پیروزی اسکاتلند.

سر مربی اندی فارل دیگر تغییر خود را شروع پانزدهم برای بازدید از وین Pivac مردان می بیند رابی Henshaw انتخاب شده در خارج از مرکز در محل مجروح گری Ringrose.

Ringrose گرفته شد در نیمه وقت در برابر اسکاتلند به دلیل یک دست مشکل است و همچنین رد ایرلند سفر به چهره انگلستان در Twickenham در اواخر این ماه.

فارل را اجرا تجدید سازمان به معنی Leinster پشت ردیف حداکثر Deegan می تواند اولین بازی خود را از نیمکت در حالی که بال کیت Earls نیز گنجانده شده است در میان تعویض.

با 21 سال دوریس در دسترس نیست برای آخر این هفته مسابقه در دوبلین CJ Stander سوئیچ به جای او در شماره هشت موقعیت با تجربه ای spin south west در آینده به نفع خود 66 کلاه در blindside فلنکر.

Stander شد ایرلند ایستادگی کردن مجری مقابل گرگور تاونسند طرف پس از انتقال به مرکز ردیف عقب زیر دوریس’ برخورد تند و زننده و پس از آن در اوایل خروج.

Tadhg فورلانگ غلبه بر تنگی در او گوساله برای شروع در ردیف جلو در حالی که همکار سرپا نگه داشتن دیو Kilcoyne حفظ جای خود را در میان تعویض با وجود درد و رنج یک ضربه به سر پس از آمدن به زمین در برابر اسکاتلند.

تعویض: R كويين D Kilcoyne یک پورتر, D, تونر, M Deegan J کونای R بایرن, K Earls

ولز

عربها مرکز نیک Tompkins خود را برای اولین بار ولز شروع مقابل ایرلند.

Tompkins که تحویل داده شده امتحان کنید-به ثمر رساند اولین زمین که ولز ضرب و شتم ایتالیا 42-0 پنج روز پیش همکاران هدلیق پرکس در هافبک.

جورج شمالی یک مرکز استارت در برابر Azzurri حرکت بازگشت به خود را آشنا بال موقعیت جایگزین جانی McNicholl.

ولز سر مربی Wayne Pivac شده بدون تغییرات دیگر به خط شروع به بالا.

سوئیچ میان تعویض هر چند دیدن McNicholl بودن پیوست سرپا نگه داشتن Rhys Carre که دوباره در دسترس است پس از خدمت تعلیق پس از ارسال در عربها’ جام قهرمانان اروپا پیروزی بر Ospreys ماه گذشته.

Scrum-نیم Gareth Davies و گلاستر بازگشت اوون ویلیامز نیز بر روی نیمکت, همراه با Ospreys قفل آدم ریش که جایگزین یک مجروح Cory تپه.

تعویض: R الیاس R Carre, L, براون, ریش, R Moriarty, G دیویس O Williams, J McNicholl

آیا تلگراف نویسندگان گفت ؟

شده است وجود دارد بسیار سر و صدا در مورد Tompkins’ اولین بازی برای ولز. عربها مرکز نگاه به مانور متولد کردن نیمکت آخر هفته گذشته و چارلی مورگان به تشريح عملکرد خود را در اینجا.

بن Coles شد جاروب دور توسط Tompkins’ نشان دادن است. نویسنده ما را با نوای زنده از کاردیف اصالت ورزشگاه است که در اینجا.

تام کری در عین حال معتقد است که ایرلند بودند اجازه قلاب در برابر اسکاتلند که آنها را مجبور به بهبود این آخر هفته در برابر ولز با وجود نمایش فوق العاده ای قلب و اعتقاد راسخ به بیش از خط.

چگونه در سال گذشته شش کشور به پایان برساند ؟

شانس چه هستند?

  • ایرلند به پیروزی 8/13

  • قرعه کشی 22/1

  • ولز را به نفع خود 13/8

به دنبال آخرین شانس در سراسر مسابقات.

چه پیش بینی ما?

ولز آغاز شده و با یک انفجار هفته گذشته در برابر فقیر ایتالیایی طرف به شدت فاقد ایده های. آنها را مانند سوار شدن آسان این هفته در برابر یک طرف ایرلندی خواهد شد که قطعا بهبود یافته از صفحه نمایش در برابر اسکاتلند. آن را بدون شک خواهد بود اما ایرلند به ندرت از دست دادن در دوبلین. در واقع آنها فقط از دست یکی از قبلی 17 آزمون وجود یک اجرا که شامل یک پیروزی بیش از سیاه پوستان همه. این شانس وجود دارد که ولز خواهد بود نپخته با تشکر سهولت که با آنها اعزام ایتالیا در حالی که ایرلند خواهد بود نبرد سخت پس از قراضه با اسکاتلند.

پیش بینی نمره: ایرلند 19 ولز 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de