ایرلند نخست وزیر عمل خواهد طب دوباره در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

ایرلند و نخست وزیر (یا Taoiseach) لئو Varadkar اتحاد دوباره کشور خود را پزشکی ثبت نام و کار به طور مستقیم برای کمک های پزشکی تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

The Irish Times , روزنامه, اولین گزارش Varadkar بازگشت به طب میان شیوع کروناویروس در روز یکشنبه. ایسنا بعدا تایید کرد که Varadkar بود دوباره ثبت نام به عنوان یک پزشک در ماه مارس به کار به طور مستقیم با بیماران در تلاش برای کمک به متخصصان پزشکی.

“بسیاری از خانواده و دوستان خود را در حال کار در خدمات بهداشتی. او می خواست برای کمک به حتی در یک راه کوچک” یک سخنگوی ایرلندی رهبر و گفتگو کرد.

Varadkar فارغ التحصیل از کالج ترینیتی دوبلین دانشکده پزشکی در سال 2003 و مشغول به کار به عنوان یک پزشک به مدت هفت سال قبل از ترک این حرفه به تمرکز بر روی سیاست ، او رسما از حذف ایرلند پزشکی ثبت نام در سال 2013.

Leo Varadkar and partner
Taoiseach ایرلند لئو Varadkar و شریک زندگی خود را متی Barrett موج خداحافظی به شاهزاده ویلیام دوک کمبریج و کاترین دوشس کمبریج زیر سفر خود را به ساختمان های دولتی در 3 مارس در دوبلین ایرلند
حداکثر Mumby/نیلی/گتی

ایرلندی رهبر می آید از یک خانواده از پزشکان نیز هست. با توجه به زمانهای taoiseach پسر یک پزشک و یک پرستار است. شریک زندگی خود را متی بارت است یک متخصص قلب و عروق و Varadkar خواهران و شوهران خود را نیز در بخش بهداشت و درمان.

سیمون هریس به وزیر بهداشت ایرلند در ماه گذشته اعلام کرد که ابتکار عمل را به استخدام بهداشت حرفه ای که نمی شد مشغول به کار در بخش بهداشت و درمان به عنوان نگرانی های نصب شده بر روی بیماری همه گیر. “کشور خود را به شما نیاز دارد” پیامی بود از مبارزات انتخاباتی. بیش از 50000 نفر اعمال در روز.

با توجه به بار گزارش Varadkar کمک خواهد کرد که با تلفن و ارزیابی. مانند دیگر کشورهای ایرلند به تشویق مردم به تماس به صحبت با پزشک در مورد علائم خود و ارزیابی می شود که آیا یا نه آنها باید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. آنها را تشویق به تماس به جای اول رفتن به درمانگاه و یا بیمارستان, در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ایرلند خواسته است همه ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از گسترش ویروس. ضروری کارگران مجاز به ترک خانه های خود را, اما مدارس و موزه ها و مکان های توریستی, گالری و دیگر مکانهای عمومی شده است و تعطیل. مانند بسیاری از جاهای دیگر در سراسر جهان به مردم گفته شده تنها به ترک خانه های خود را برای دریافت مواد غذایی, پزشکی و یا پزشکی و یا به ورزش است.

از بعد از ظهر یکشنبه ایرلند تا به حال نزدیک به 5000 تایید موارد coronavirus. از کسانی که 158 نفر در اثر عفونت در حالی که 25 بهبود بود. در سطح جهان بیش از 1.25 میلیون نفر آلوده شده اند توسط این رمان ویروس. بیش از 68,000 نفر کشته شده اند و بیش از 258,000 در حال حاضر به بهبود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im