رهبران جمهوری ایرلند سه تا از بزرگترین احزاب درگیر در فینال TV بحث از انتخابات.

رای دهندگان به پای صندوقهای رای در روز شنبه به تصمیم می گیرید که باید رهبری دولت در دوبلین.

در RTÉ زمان نخست خوب Gael رهبر لئو Varadkar گفت: آن را یک “تغییر انتخابات” اما هشدار داد رای دهندگان به پشت Fianna Fáil یا Sinn Féin.

رهبران هر دو آن احزاب را رد کرد و آقای Varadkar انتقاد.

“آخرین توچال’

پس از آخرین انتخابات عمومی در سال 2016 هیچ حزب برنده صندلی به اندازه کافی برای تشکیل یک دولت خودی خود خیلی خوب Gael تشکیل یک دولت اقلیت با Fianna Fáil.

آقای Varadkar گفت: اگر حزب او موفق به برنده شدن در این انتخابات آشکار این بار او را با احزاب مانند حزب کارگر مستقل سبزها و سوسیال دموکرات – که به عنوان “آخرین راه حل” و نه هیچ دولت یا یک دوم انتخابات او خواهد بود مایل به کار با Fianna Fáil.

“آنچه که من نمی خواهد انجام دهید این است که مذاکره یک ائتلاف با Sinn Féin. من در مورد گذشته خود را اما من خیلی بیشتر نگران حال و آینده” او گفت:.

Sinn Féin رئیس جمهور مری لو مک دونالد بود و در آخرین دقیقه علاوه بر این به بحث خط به بالا.

با روز به انتخابات عمومی در جمهوری ایرلند روز یکشنبه کسب و کار پست/Red C نظرسنجی قرار داده Sinn Féin مشترک بالای سطح با Fianna Fáil.

  • که خواهد بود که بعد از taoiseach?
  • مسائل در قلب ایرلندی کلی انتخابات

RTÉ گفت: با توجه به تغییر در رای گیری بحث خواهد بود گسترده تر اجازه می دهد تا خانم مک دونالد به بخشی از.

او استدلال می کرد که رای دهندگان را دیدم خوب Gael و Fianna Fáil به عنوان تقریبا یکسان احزاب که تا به حال آن را راه خود را “یک قرن” و این مردم بودند در حال حاضر به رسمیت شناختن Sinn Féin به عنوان جایگزین.

“بدترین نتیجه خوب است Gael و Fianna Fáil با هم دوباره برای چهار یا پنج سال است. هدف من این است برای مرتب کردن مسکن به اطمینان حاصل شود که کارگران و خانواده ها شکستن,” او اضافه شده است.

Fianna Fáil رهبر Micheál مارتین گفت که او بر این باور است که انتخابات می تواند “یک جایگزین واقعی دولت برای جریمه Gael به رهبری دولت”.

‘سوزاندن موضوع’ مسکن

او همچنین توضیح داده شده مسکن به عنوان “مسئله سوزاندن” از مبارزات انتخاباتی.

“ما باید برای ساخت خانه های مقرون به صرفه به طور مستقیم… در زمین دولت است و ما باید به ایجاد شورای خانه به عنوان به خوبی در زمین دولت و بیشتر از آنها” او گفت:.

مسکن یک مسئله بزرگ در جمهوری ایرلند با تعداد خانه های مورد نیاز در شهرهای بزرگ و شهرستانها و زیر سطح مورد نیاز برای خانه و تقاضا است.

آقای Varadkar نیز مواجه انتقاد خود را ثبت مسکن و به خصوص برخورد با افزایش سطح بی خانمانی در ایرلند.

او اذعان کرد که بیشتر مورد نیاز برای انجام شود اما گفت: خوب Gael مشغول به کار بود برای بهبود مسکن اجتماعی است.

بهداشت وعده scrutinised

این سه رهبر را نیز در زمان هر یک از دیگر به وظیفه بیش از تعهدات خود و تعهدات در مورد بهداشت و درمان.

لیست انتظار و ازدحام بیش از حد باقی مانده برجسته موضوع در جمهوری ایرلند.

بیش از 553,000 مردم در انتظار بودند به صورت سرپایی قرار ملاقات در ماه دسامبر با توجه به ماهانه آمار و ارقام منتشر شده توسط ملی درمان خرید صندوق (NTPF). که افزایش 37,000 در سال قبل است.

آقای Varadkar گفت حزب او خواهد سرمایه گذاری پول بیشتر در بهداشت و درمان – اما خانم مک دونالد گفت: مشکل این بود که “ظرفیت” و فشرده تر تخت بیمارستان باز می شود در سراسر سیستم بیمارستان.

Mr مارتین انکار کرد که Fianna Fáil تعهد به هدف برای چهار ساعته هدف منتظر بخش اورژانس بود “کوتاه مدت رفع”.

انتخابات عمومی برگزار خواهد شد در روز شنبه 8 بهمن ماه با شمارش آغاز و در روز یکشنبه.

رای دهندگان را انتخاب 160 اعضای زراعت ومالداری ولایت بادغیس Éireann (ایرلندی پارلمان) اما یک حزب سیاسی نیاز خواهد بود را به نفع خود حداقل 80 کرسی برای تشکیل یک دولت اکثریت.

ترجمه مقاله

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im