Irish Rugby عذر خواهی به ولز برای سرد پس از دوش زنان سازمان ملل شش بازی

The Irish Rugby Football Union (IRFU) صادر کرده اند عذرخواهی به ولز زنان پس از آنها مجبور شدند به سرد دوش خود را زیر 31-12 شکست ایرلند در زنان شش کشور.

هر دو طرف مبارزه وحشی در شرایط طوفان Ciara آمار ایرلند Energia پارک زمین در همان روز زمانی که اسکاتلند در بازی با انگلستان در Scotstoun ورزشگاه موکول شد برای جمعه ناهار.

شرایط آنقدر خائنانه که بازی در Donnybrook بود به طور خلاصه متوقف در نیمه دوم اما آدم Griggs’ لباس ساخته شده از آن دو برد از دو در این مسابقات است.

در یک بعد از مسابقه مصاحبه ویلز پرواز-نصف رابین ویلکینز گفت: ITV روزنامه نگار Beth فیشر که تیم او تا به حال سرد دوش بعد از بازی.

“ما همه سرد” ویلیامز گفته فیشر. “آن را کمک نمی کند که ما رو سرد دوش متاسفانه. اما ما یک گره دسته این ما را قوی تر می کنیم با هم می آیند و ما دوباره خواهد شد.”

30-مصاحبه دوم مشاهده شده است بیش از 28 هزار بار در رسانه های اجتماعی اگر چه هنوز معلوم نیست که آیا تمام ویلز تیم ملی باران با آب سرد است.

در بیانیه ای IRFU گفت: “IRFU باید عذر خواهی کرد به ویلز تیم زیر موضوع را با آبگرمکن در محل باشگاه وانجمن آنها در حال تغییر است.

“در محل مطابقت مدیران هر تلاش برای حل مشکل, در حالی که اضافی بخاری و نوشیدنی های داغ ارائه شد به این تیم است.

“این IRFU یک بار دیگر عذر خواهی به بازیکنان و مدیریت درگیر و کار خواهد کرد برای حل این مشکل است.”

در بعدی توییتر پست فیشر نوشت: “[این] WRU به من گفت که آنها [ولز] در نهایت آب گرم در پایان پس از آن ثابت شد. اما نظر من هنوز هم می ایستد که این ورزش بین المللی است و فقط یک مثال کوچک چگونه زنان در ورزش است که هنوز هم مایل پشت از نظر استانداردهای اولیه در مقایسه با مردان ورزش است.”

تلگراف ورزشی با نزدیک شدن شش کشور برای اظهار نظر ، با وجود این شرایط تلاش می کند از Beibhinn پارسونز Cliodhna Moloney لورن زدن و لیندا Djougang کمک ایرلند قرار دادن یک نقطه پاداش پس از 42 دقیقه.

باز گشت نگاه بر روی کارت زمانی که لورن Smyth و کاپیتان سیوان Lillicrap هر دو نقطه را برای بازدید کنندگان است.

آب و هوا بدتر با 25 دقیقه سمت چپ زمانی که باران و باد نیروی باد باعث شد داور Aimee Barrett-ترون به طور موقت متوقف کردن بازی در 4G مصنوعی زمین.

ایرلند, اما, به پایان رسید, رسیدگی به شدت هنگامی که بازی از سر گرفته و اهدا شد یک پنالتی سعی کنید از نوعی بازی فوتبال راگبی در اواخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de