Irish Rugby Union اعلام کرد 10 درصد کاهش حقوق و دستمزد برای بازیکنان

Irish rugby بازیکنان درآمد بیش از €25,000 (£22,594) در هر سال موافقت کرده اند به 10 درصد کاهش حقوق و دستمزد برای نیمه دوم سال 2020 به عنوان به خوبی به عنوان یک 10 درصد تعویق دستمزد خود را تا 2021.

The Irish Rugby Football Union (IRFU) و بازیکن راگبی ایرلند (RPI) شده اند در مذاکرات برای چند هفته در مورد پرداخت و توافق به سرانجام رسیده است. با توجه به گزارش در ایرلندی فشار های IRFU در ابتدا به دنبال 20 درصد کاهش حقوق برای هر دو بازی و غیر بازی کارکنان اما پس از این آخرین دور از مذاکرات به توافق رسید. گزارش ها همچنین نشان می دهد که همه غیر از بازی کردن کارکنان در حال کار چهار روز در هفته. بازیکنان که درآمد کمتر از €25k یک سال و در ضمن نمی خواهد تحت تاثیر کاهش است.

بازیکنان راگبی در ایرلند چهار استان – Connacht, Leinster, Munster و اولستر – تا به حال شده است در یک پرداخت تعویق طرح از ماه مارس زمانی که Pro14 فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کاهش دوره اجرا خواهد شد از 1 جولای تا 31 دسامبر سال جاری و پنج درصد از تعویق خواهد بود موضوع به صورت گذشته نگر و کاهش حقوق و دستمزد در انتظار تاثیر مداوم از coronavirus بیماری همه گیر.

IRFU اجرایی فیلیپ براون گفت: “Irish Rugby, مانند, همه, ورزش, سازمان, کسب و کار و جامعه به طور کلی شده است به شدت تحت تاثیر مداوم Covid-19 بحران با عمده عدم قطعیت در ادامه در اطراف ما آینده مالی جریان درآمد.

“این IRFU, استان ها و باشگاه ها باقی می ماند بسیار مخاطره آمیز وضعیت مالی ساخت آن را بسیار مهم است که توافق رسیده بود در این زمینه است.”

سیمون Keogh, مدیر اجرایی RPI افزود: “آگاهی از چالش های قابل توجهی مواجه نیست فقط راگبی اما این کشور به عنوان یک کل به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همه گیر ما معتقدیم این توافق رسیده است که بازتاب مشترک ما جاه طلبی برای دیدن راگبی در تمام سطوح ادامه خواهد داد به رشد است.”

در رابطه با گالاگر لیگ برتر بازگشت در اواسط ماه اوت براون در ماه ژوئن تایید کرد که قصد دارد در محل به صورت درون استانی بازی را پشت درهای بسته در Aviva ورزشگاه در آگوست 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im