یک موج دوم شروع به رفت و برگشت از طریق اروپا ؟

بوریس جانسون هشدار داد در روز سه شنبه وجود دارد که نشانه هایی از یک “موج دوم” از coronavirus عفونت در حال ظهور در اروپا باعث نگرانی وجود دارد که ممکن است بازگشت به روزهای تاریک ماه های مارس و آوریل هنگامی که این ویروس گسترش کنترل نشده در سراسر این قاره است.

اما در حالی که آن است که بدون شک مورد است که شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در مواردی در برخی از کشورها از جمله اسپانیا و بلژیک و لوکزامبورگ کارشناسان در حال تقسیم در مورد اینکه آیا این افزایش عفونت واقعا به منزله یک “موج دوم”.

خیلی از این بحث می آید و به اصطلاح خود را که بد تعریف شده است. آن را تبدیل به یک مختصر برای هر یک تجدید حیات در عفونت های, آیا یک ترجمه شیوع بحران ملی و یا یک قاره گسترده سنبله.

اما “موج دوم” نیز مورد مناقشه با توجه به ریشه های آن در توصیف آنفلوانزا شیوع گفت: دکتر تام فریدن که در خدمت به عنوان مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به مدت هشت سال تحت باراک اوباما ،

او گفت: تلگراف که با عبارت حاکی از آن است که این [ویروس] به عنوان آنفولانزا عمل” با فصلی و خیزها و سریع جهش. “ما نمی دانیم که آن ممکن است اما آن را نمی ممکن است.”

در طول اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا برای مثال این ویروس در سراسر نیمکره شمالی در بهار 1918 در حالی که موارد کاهش یافته است در تابستان. اما در پاییز دوم به مراتب مرگبارتر موج محسوس پس از ویروس جهش یافته.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است در برابر “تفکر در مورد فصول”. “چیزی که همه ما نیاز به ما سر این است که یک ویروس جدید است و این یکی از رفتار متفاوت” مارگارت هریس یک سخنگو در سازمان ملل گفت: مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ژنو این هفته است.

او افزود که این ویروس این است که به جای آن اتفاق می افتند در “یک موج بزرگ” – یک روند است که مشهود است از یک چشم انداز جهانی.

آن است که در حال حاضر شش ماه از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس بهداشت جهانی – بالاترین ممکن است هشدار تحت قوانین بین المللی و موارد هنوز در حال شتاب گرفتن است. در مجموع 16 میلیون عفونت در حال حاضر شناسایی شده است اما به طور کلی رقم دو برابر شده است در شش هفته.

پس از آن تعجب آور است که کشور شاهد شکوفایی در مورد آنها به عنوان تلاش برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از نرمال هانس Kluge که مدیر منطقه ای اروپا گفت: رادیو بی بی سی چهار در چهار شنبه: موج اول واقعا هرگز متوقف شد.

و در اروپا این روند را تلفظ – 36 کشور شاهد افزایش عفونت بر اساس هفت روز نورد متوسط در مقایسه با هفته قبل.

بسیاری از خزنده تا تنها اندکی از بسیار پایین پایه از جمله در یونان و نروژ که در آن میزان باقی مانده است کمتر از سه میلیون نفر.

اما در میان 10 کشور با نرخ روزانه موارد جدید بالای 40 میلیون نه در حال حاضر شاهد افزایش می یابد از جمله لوکزامبورگ و رومانی.

تلگراف و تحلیل پاسخ دولت نمرهدهی شاخص منتشر شده توسط Blavatnik مدرسه در دانشگاه آکسفورد نشان می دهد آن دسته از کشورهایی که آرام ترین مستند محدودیت های در حال دیدن بیشتر تلفظ موج.

“چیزی که ما رو به یک باز گشت از جامعه انتقال پس از از بین بردن مستند اقدامات گفت:” پروفسور خوزه وازکوئز-Boland صندلی از بیماری های عفونی در دانشگاه ادینبورگ.

“ما باید روشن باشد که این اثر بخشی از مستندات است که تنها به طور موقت. وجود خواهد داشت یک تجدید حیات از موارد جدید در هر زمان اجتماعی محدودیت اقدامات برداشته به عنوان ویروس باقی می ماند در گردش است.”

در حالی که تیتر باید با تمرکز بر احیای موارد در اسپانیا در میان تصمیم دولت برای معرفی یک قرنطینه برای مسافران بازگشت از کشور از بخش های دیگر اروپا نیز نگران کننده مسیر است.

در لوکزامبورگ و کرواسی که در آن میانگین نمرهدهی شاخص بیش از گذشته دو هفته شده است کمتر از 30 از 100 شده اند وجود دارد افزایش قابل توجهی در Covid عفونت بیش از روزهای اخیر.

افزایش در کرواسی است به خصوص تلفظ به عنوان آن آمده است از بسیار پایین پایه. عفونت رای افزایش یافته است از زیر یکی در اواسط ماه ژوئن به حدود 20 میلیون.

سوئد که در آن محدودیت همیشه آرام تر چیزی است که از یک پرت. عفونت نرخ در حال حاضر در حال سقوط انداختن بیش از 100 میلیون در ابتدای سال به کمتر از 20.

در انگلستان و پرتغال که در آن پاسخ دولت بیش از دو هفته گذشته به طور متوسط 64 و 70 به ترتيب وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک افزایش قابل توجهی در ميزان عفونت اگر چه موارد شروع به صعود دوباره در سراسر انگلستان – از 8.6 به 10.2 در فضای دو هفته.

تلگراف و تحلیل آکسفورد نمرهدهی شاخص نیز نشان می دهد که خوشه در اروپا رخ داده است حدود دو ماه پس از دولت برای اولین بار شروع به طور قابل توجهی کاهش مستند اقدامات است.

اسپانیا موج آغاز شد و حدود 50 روز پس از این کشور کاهش عمده در آن مستند نمرهدهی نمره در حالی که بلژیک آغاز شد و بیش از 60 روز پس از.

این تحلیل همچنین نشان می دهد که ایتالیا را با موفقیت و با این کشور منحنی در ادامه به صاف رغم کاهش مستند اقدامات است.

Dr Kluge هشدار داد در برابر خوشنودی است. “نظر ما در مورد سه تا چهار هفته زمان تاخیر بین مورد بروز و موارد شدید و مرگ و میر. ما همچنین می دانیم که epi-منحنی است که هرگز خطی بلکه نمایی.

“پس در آن حس ما کاملا باید مراقب باشند که این بالا بردن اعداد می تواند, می تواند, استقلال پایان میگیرد بازگشت به جامعه انتقال در بسیاری از کشورها است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net