Seattle Seahawks می تواند پیوست با Marshawn Lynch فصل آینده با رشد گمانه زنی های ستاره های در حال اجرا به عقب می تواند بیرون آمدن از بازنشستگی برای بار سوم.

34 سال از بازگشت به فوتبال برای اولین بار در 14 ماه در ماه دسامبر در فصل گذشته دوباره Seahawks قبل از هفته 17 و شامل در فصل آخر وحشی-کارت و بخشی دور در پلی آف به ثمر رساند و چهار touchdowns و حمل 30 بار برای یک ترکیب 67 متری.

Seahawks هستند درک می شود به دنبال اضافه کردن یک جانباز در حال اجرا بازگشت به فهرست خود را و لینچ عامل مذاکرات با حق رای دادن.

“به خوبی آن را تقریبا در که “انتظار غیر منتظره'” لینچ گفت: ESPN اسکات Van Pelt در روز دوشنبه.

“من عامل [داگ Hendrickson] بوده است در گفتگو با سیاتل, بنابراین من می خواهم گفت, خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. اگر آن کار می کند و من بازگشت وجود دارد آن است که آنچه در آن است. و اگر نه s**t, من lookin’ خوب است. بنابراین من نیست واقعا trippin’ بیش از حد.”

در زمان لینچ بازگشت در ماه دسامبر سیاتل backfield نابود شد توسط صدمات با استارت کریس کارسون و 2018 دور اول انتخاب کنید Rashaad پنی داشتن رنج می برد پایان فصل صدمات.

در حالی که سابق است از بهبود جدی هیپ مسئله و باید در دسترس برای هفته 1 دومی می تواند مجبور به نشستن مراحل اولیه 2020 NFL فصل به عنوان او در ادامه به بازیابی از عمل جراحی زانو.

گذشته از این duo Seahawks یکی دیگر از چهار پشت در حال اجرا در فهرست خود را از جمله دوم سال تراویس هومر و سه rookies—DeeJay دالاس یک چهارم-دور انتخاب در پیش نویس NFL ماه گذشته و آنتونی جونز و پاتریک Carr بودند که هر دو undrafted.

انتخاب با 12th کلی انتخاب از سال 2007 پیش نویس NFL توسط بوفالو بیلز لینچ به سیاتل نقل مکان کرد در سال 2010 و تاسیس خود را به عنوان یک لب گنده NFL سوپراستار در طول پنج سال با این تیم به دست آوردن نام مستعار “جانور حالت” خود را قدرتمند و کبودی در حال اجرا و یک میل شدید برای خورد مدافعان.

در طول پنج فصل با Seahawks پنج وقت Pro کاسه های انتخاب برنده Super Bowl XLVIII و رهبری NFL در عجله touchdowns در سال های 2013 و 2014 قبل از بازنشستگی در بعد از سوپر باول 50 در فوریه 2016. سابق دانشگاه کالیفرنیا در برکلی فارغ التحصیلان در نهایت بازگشت به فوتبال حرفه ای در مارس 2017 پس از موافقت با شرایط و ضوابط با اظهارات اوکلند زادگاه خود تیم.

پس از 15 بازی در سال اول خود را با اظهارات لینچ ویژه در شش بازی اول از فصل بعد قبل از درد و رنج آسیب کشاله ران که در کنار او باقی مانده از مبارزات انتخاباتی و در نهایت اعلام بازنشستگی دوم در پایان فصل است.

در حرفه خود به تاریخ لینچ بازی کرده است 149 NFL بازی عجله برای یک ترکیب 10,413 متری و 85 touchdowns در به طور متوسط از 69.9 متری در هر بازی.

Marshawn Lynch, Seattle Seahawks
Marshawn Lynch #24 از Seattle Seahawks پیاده روی به اجتماع افراد یک تیم در طول NFC بخشی از بازی حذفی برابر Green Bay Packers در Lambeau Field on January 12 در خلیج سبز, Wisconsin.
استیسی ریور/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im