شنبه شب زنده است به دریافت یک دوز از زرق و برق. میزبان بحث نشان می دهد و کشیدن ملکه افسانه RuPaul قرار است میزبان طولانی در حال اجرا کمدی نشان می دهد برای اولین بار در روز شنبه.

این SNL بازیگران amped برای RuPaul میزبانی اولین خصوص دیرین بازیگران عضو Cecily قوی است. در SNL ویدئو تبلیغاتی برای قسمت های آینده یک لباس به تحت تاثیر قرار دادن قوی می شود به زندگی می کنند رویای خود را و “دخترانه که راه رفتن” پایین راهرو در کنار RuPaul, ساخته شده که بیش از مدل بالا پیاده روی معروف خود را در طول سال قبل از آن زمانی که او آورده کشیدن به جریان اصلی.

این جفت ارز پایکوبی پایین سالن به عنوان اینکه آنها در حال ضربه زدن به rupaul’s Drag Race باند اگر چه قوی را قدم زنی با تبختر وقفه در مقایسه با کشیدن گورو. مدل خود را لحظه ای پس از آن قطع می شود زمانی که آنها باز کردن درب از استودیو 8H—SNL‘s صفحه اصلی—برای پیدا کردن همکار SNL بازیگران عضو بک بنت خوردن یک تکه پیتزا در پشت سمت چپ توسط J. J. وات دفاعی پایان Houston Texans.

“سلام! J. J. وات چپ پیتزا در اتاق پانسمان خود را!” بنت می گوید: هیجان.

یک اشتباه RuPaul می پرسد: “چه J. J. وات کودک?”

“J. J. وات یک مرد” بنت می گوید: هفته گذشته SNL میزبان.

RuPaul ظاهر در SNL می آید دو هفته قبل از مسابقه کشیدن خالق و میزبان راه اندازی 12 فصل از واقعیت های رقابت های سری در VH1 در فوریه 28.

Watch RuPaul Host 'Saturday Night Live'
Cecily قوی و RuPaul به نظر می رسد در یک “شنبه شب زنده” تبلیغی است. RuPaul میزبان نشان می دهد در فوریه 8.
روزالیند اوکانر/NBC

مطالعه بیشتر در برای اطلاعات بیشتر در مورد SNL قسمت.

که انجام شده است?

فقط پیش از انتشار از پنجمین آلبوم استودیویی تغییراتجاستین بیبر را از بازگشت به SNL مرحله. کانادا ستاره پاپ در حال حاضر کاهش یافته و چند تک آهنگ از این آلبوم با جدید ترین “نیت” شامل Quavo از رپ سه نفر Migos—پس از آن بیش از احتمال زیاد است که طرفداران شنیدن چیزی از پروژه های جدید است.

بیبر عملکرد امیدوارم او از این فرصت برای نجات خود پس از به دست آوردن عنوان به عنوان بدترین SNL مهمان همیشه. بیبر در خدمت دو وظیفه در سال 2013 میزبانی وب و انجام در نشان می دهد در زمانی که او به طور مداوم در کانون توجه خود را سخت antics. قسمت led SNL فارغ التحصیلان, Bill Hader و جی فرعون به دوبله بیبر “بدترین رفتار” مهمان طول مشترک خود را در ظاهر اندی کوهن سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زنده در سال 2018 است.

“او فقط در یک جای بد…. شاید او را در یک محل بهتر اما در آن زمان… این بود” Hader گفت خواننده. “همه معمولا در رفتار بزرگ است. بیبر تنها در تجربه من…. او فقط به نظر می رسید مانند, خسته و یا فقط در انتهای یک طناب. منظورم این است که او خیلی بزرگ است.”

آیا SNL هوا ؟

نمایش پخش خواهد شد در NBC در آن زمان معمول اسلات شنبه در ساعت 11:30 p. m.

می SNL بود زندگی جریان?

بینندگان می توانید جریان زندگی SNL در NBC وب سایت و برنامه. کسانی که با پرداخت برای خدمات مانند Hulu + زنده و یوتیوب تلویزیون می گرفتن نشان می دهد در این سیستم عامل است.

فقط می خواهید برای دیدن بهترین skits و طرح? اتمام SNL در یوتیوب در مدت کوتاهی پس از نمایش پخش—تمام برجسته از نمایش در دسترس خواهد بود برای مشاهده وجود دارد. مثل همیشه بینندگان می توانید نگه دارید تا با تمام SNL پچ پچ با دنبال کردن هشتگ #SNL در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de