امروز 17 فوریه است رئیس جمهور روز که در جشن سومین دوشنبه ماه فوریه هر سال است. ترین سالن های سراسر کشور باز باقی می ماند در روز است اما برخی از کسب و کار ممکن است عمل کاهش ساعت بسته به محل.

رئیس جمهور روز در اصل جشن جورج واشنگتن اولین رئیس جمهور این کشور است. واشنگتن تولد 22 فوریه شروع به جشن غیررسمی سالانه پس از مرگ او در سال 1799 در یاد.

رئیس جمهور روز تبدیل نمی کند یک مقام رسمی تعطیلات فدرال تا حدود سال 1870. آن را به زودی به تکامل را به یک روز که جشن تمام روسای جمهور ایالات متحده در این کشور از گذشته و حال در عصر مدرن.

چند خرده فروشان در سراسر کشور ممکن است در اجرا کاهش می یابد برنامه در تاریخ 17 فوریه. در اینجا ما نگاهی به برنامه برای برخی از محبوب قهوه زنجیر در این سال رئیس جمهور روز.

استارباکس

اکثر مغازه ها محبوب قهوه زنجیره باز در روز رئیس جمهور اما ممکن است برخی از عمل در کاهش برنامه. لطفا با شعبه های محلی خود را قبل از سفر. این فروشگاه به طور منظم ساعت محدوده از حدود 5:30-7 صبح تا 9-10 بعد از ظهر (به وقت محلی).

Dunkin’ Donuts

دونات های زنجیره ای است که در فوریه 17, اما برخی از مغازه ها ممکن است کار بر روی کاهش برنامه. محلی خود تماس بگیرید محل به تایید دقیق بار. در بسیاری از شاخه های باز هستند از حدود 5 صبح تا 10 شب (به وقت محلی) در طول هفته در حالی که برخی از باز 24 ساعت شبانه روز.

ساعت های آخر هفته معمولا از حدود 6 صبح تا 9 بعد از ظهر (به وقت محلی) در حالی که برخی از شاخه های کوچکتر ممکن است حدود 8 یا 9 بعد از ظهر (به وقت محلی) در طول هفته.

Panera Bread

کافه های زنجیره ای که در روز رئیس جمهور اما ساعت ممکن است متفاوت باشد با برگزاری است. عادی ساعت محدوده از حدود 5:30-6 صبح (به وقت محلی) به حدود 8-10 بعد از ظهر (به وقت محلی) و تمام شاخه های کار در کاهش برنامه در تعطیلات آخر هفته. پیدا کردن فروشگاه های محلی خود را در Panera سایت برای تایید دقیق بار.

Au Bon درد

ترین سالن از نانوایی حق رای دادن در حال باز کردن در فوریه 17, اما زمان ممکن است متفاوت باشد با توجه به شاخه. برخی از باز 24 ساعت شبانه روز به طور منظم در حالی که آنها به دنبال یک کاهش می یابد برنامه در طول تعطیلات آخر هفته. بررسی شرکت های وب سایت برای جزئیات بیشتر.

تیم هورتون

کانادا زنجیره ای مواد غذایی سریع ارائه قهوه و دونات باز است در روز رئیس جمهور اما ساعت می تواند متفاوت باشد با توجه به محل سکونت. عادی ساعت محدوده از حدود 5 تا 7 صبح (به وقت محلی) به 7-11 بعد از ظهر (به وقت محلی). برخی از مغازه ها باز هستند 24 ساعت و هفت روز هفته. محلی خود را بررسی کنید محل دقیق بار.

Caribou Coffee

کافی شاپ های زنجیره ای است که در فوریه 17, اما این ساعت متفاوت خواهد بود با توجه به محل. ترین شاخه ها در کاهش برنامه در روزهای یکشنبه. ساعت پس از عمل در روزهای عادی از حدود 5:30 صبح تا 9 بعد از ظهر (به وقت محلی). پیدا کردن محل های محلی خود را در Caribou Coffee سایت برای تایید دقیق ساعت.

نیوزویک است مشارکت سهامداران. اگر شما خرید با استفاده از لینک های ما, ما ممکن است کسب سهم از فروش.

Starbuck San Franciso California 2004
مردم راه رفتن از یک استارباکس کافی شاپ 22 ژانویه سال 2004 در سن فرانسیسکو, کالیفرنیا.
گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im