لیسانس را هوایی ویژه دو ساعته قسمت چهارشنبه شب پس از یک شنبه قسمت در آن زمان معمول حافظه که دیدم پیتر وبر ارسال عظیم شش خانه در سراسر دو رز مراسم.

این گروه کاهش و طرفداران می توانید تنظیم کنید که زنان باقی مانده وبر ارسال خواهد شد خانه در شب چهارشنبه. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد قسمت ویژه, چگونه به تماشای آن و آنچه اتفاق افتاده در روز دوشنبه.

چگونه به سازمان دیده بان

نشان می دهد شروع خواهد شد در 8 p. m. ET در ABC. برای کسانی که نمی توانید به تماشای این قسمت در زمان واقعی آن ارسال خواهد شد به جریان پلت فرم Hulu. کسانی که با Hulu زندگی می کنند می توانید تماشا نشان می دهد به عنوان آن را پخش.

Peter Weber
پیتر وبر لبخند در تاریخ گروه فیلم برداری برای “کارشناسی است.”
فرانسیسکو روم/ABC

چه خواهد شد و بینندگان را ببینید

وبر و زنان باقی مانده را کشف سانتیاگو, شیلی, در طول یکشنبه شب قسمت. وجود دارد دو در یک تاریخ انتظار, همراه با تاریخ, به عنوان معمول است. گروه تاریخ خواهد بود “soap opera” تم با توجه به اسپویلر وبلاگ واقعیت استیو.

نیز وجود دارد یک بدنام دو در یک تاریخ در این هفته برای اولین بار از فصل. دو-در-یک نیاز به کارشناسی برای انتخاب یک زن به ماندن و یکی را ترک کنند. از لحاظ تاریخی, تاریخ های داده شده به زنان که لیسانس مطمئن نیستید در مورد و یا زنانی که نیاز به مرتب کردن بر اساس درام است که هنوز روابط خود را.

دوشنبه روکش

در این فصل است و نه فاقد درام. دوشنبه شب قسمت دیدم خانه به نوبه خود در برابر تامی Ly که ظاهرا آغاز شده شایعه ای است که شرکت کننده Kelsey Weier بود ظاهر قرص. در قسمت Ly مواجه Weier بودن بیش از حد عاطفی و گریه هر روز و نوشیدن بیش از حد. Weier رفت و به دیدار وبر و وضعیت را توضیح داد. او در پاسخ با هدیه یک گل رز پیش از مراسم رز.

این منجر به عمده تنش به ویژه هنگامی که وبر لغو آن شب افزایش یافت مراسم. بدون بار به صحبت می کنند به کارشناسی احتمالا قبل از آن که به خانه فرستاده Mykenna دونن و Ly کشیده وبر کنار به هر حال. این بیشتر خشم زنان که اجازه نداشتند از هر زمان با او هفته گذشته است.

روز دوشنبه قسمت نیز با تمرکز بر وبر سوال در رابطه با کلی فلاناگان. این جفت ارز در یک در یک تاریخ که در آن وبر به طور مداوم مورد سوال اگر فلاناگان می تواند در پیشبرد روابط خود را به اندازه کافی سریع به ماندن در نشان می دهد. خصوصی, مصاحبه, فلاناگان نشان داد او مطمئن نیستید اگر وبر است که مناسب برای او. با وجود ظاهری در صفحات مختلف وبر به فلاناگان افزایش یافت هر چند او در شک و تردید خود را بالقوه به عنوان یک زن و شوهر حتی در پایان تاریخ.

در کل این نمایش را دیدم و شش زن به خانه فرستاد. Lexi بوچانان و Shiann لوئیس اخراج شدند در شب افزایش یافت مراسم. قبلا در این قسمت وبر خانه فرستاده Alayah Benavidez آغاز شده که خیلی از فصل را درام. او همچنین حذف Kiarra نورمن, ساوانا Mullins و Deandra Kanu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de