اسرائیل انتخابات: نتانیاهو به دنبال جداشدگان پس از شکست به امن اکثریت

بی بی سی جهان | No comments

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را در جناح راست بلوک به نظر می رسد که موفق به امن یک اکثریت پارلمانی در روز دوشنبه گرفت.

با 99 درصد آرا شمارش آقای نتانیاهو و حزب لیکود بود در مسیر به پیروزی 36 کرسی و ائتلاف جناح راست و احزاب مذهبی یکی دیگر از 22.

که ترک آنها سه کوتاه از یک اکثریت 120 کرسی کنست ،

حزب لیکود تشویق defections از رقیب میانه آبی و سفید داد که تنظیم شده است برای برنده شدن 33 نفر.

ملی Yisrael Beitenu حزب همچنین می تواند تعادل را با هفت صندلی, اگر چه آن را رد پیوستن به یک حزب لیکود به رهبری ائتلاف که شامل احزاب مذهبی.

مشترک لیست نمایندگی المقدس است برای آمدن ثالث با 15 کرسی است.

انتخابات اسرائیل بود سوم در کمتر از یک سال. نه از اصلی ترین رهبران حزب قادر بود به فرمان اکثریت زیر دو دور گذشته.

آقای نتانیاهو 70 است اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر. او به دنبال ثبت پنجمین دوره, داشتن شده است در دفتر از سال 1996 تا 1999 و دوباره از سال 2009.

در طول مبارزات انتخاباتی او ارائه خود را به عنوان تنها نامزد چه کسی می تواند تضمین امنیتی این کشور با وجود رو به یک دادگاه در این ماه به اتهام فساد مالی که او را انکار می کند.

او همچنین متعهد به ضمیمه شهرک های یهودی نشین و زمین های دیگر در کرانه که فلسطینی ها می خواهند به عنوان بخشی از یک دولت آینده در راستای طرح صلح رونمایی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه است. شهرک سازی به طور گسترده ای در نظر گرفته غیر قانونی تحت قوانین بین المللی هر چند اسرائیل اختلافات این.

پس از رای گیری به پایان رسید در روز دوشنبه و خروج سنجی منتشر شد آقای نتانیاهو گفت: حامیان خود در تل آویو است که او تا به حال برنده “یک پیروزی در برابر همه شانس”.

او وعده داده شده برای ساخت “قوی و پایدار دولت” را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و گفت: این مهم برای جلوگیری از انتخابات و “التیام شکاف”.

آقای Gantz که رئیس سابق ستاد نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) ابراز “ناامیدی” با نتیجه اما بلافاصله اعتراف به شکست.

“ما به دنبال این تحولات با توجه به نتایج واقعی و ببینید که در آن ما آن را از وجود دارد,” او گفت:.

بنیامین نتانیاهو اعلام کرد که یک “پیروزی بزرگ” در شب انتخابات. اما با تقریبا همه آرا شمارش او ندارد 61 کرسی او نیاز به تشکیل یک دولت اکثریت.

آقای نتانیاهو با استقرار تمام مهارت های سیاسی خود را برای متقاعد کردن نمایندگان مجلس مخالف به نقص است. این رویه نمی دلگرم کننده برای او. پس از 2019, انتخابات, او تا به حال 60 کرسی و نمی متقاعد کردن یک نماینده مجلس به سوئیچ طرف. این بار به نظر می رسد به عنوان اگر او نیاز سه.

اگر که کار نمی کند او ممکن است سعی کنید برای قرار دادن با هم یک ائتلاف گسترده تر.

یکی دیگر از گزینه برای آقای نتانیاهو می تواند برای به چالش کشیدن مخالفان به رای کردن یک دولت اقلیت خطر خشم از انتخاب کنندگان که نمی خواهند یک چهارم انتخابات در جانشینی سریع.

اسرائیل عرب لیست مشترک بود و آن را همیشه بهترین انتخابات و سومین گروه در مجلس. اگر آن صندلی به اضافه ضد نتانیاهو یهودی احزاب با هم آنها را به مسدود کردن اکثریت 62.

یکی دیگر از انتخابات یک احتمال واقعی است.

مقامات حزب لیکود به دنبال به جداشدگان از رقیب احزاب به 61 کرسی آنها نیاز به یک اکثریت.

یک سخنگوی آقای نتانیاهو Jonathan Urich گفت: آنها تا به حال شده است در تماس با چهار تا شش قانونگذاران از “طرف دیگر” است اما به نام آنها.

“همه می توانم بگویم این است که وجود دارد بیش از یک یا دو گزینه” او گفت: 13 کانال تلویزیون. “در پایان روز هر کس تصمیم می گیرد برای جلوگیری از دور چهارم انتخابات و شرکت در تشکیل یک دولت نمی خواهد دیده می شود به عنوان یک خائن است.”

آبی و سفید موشه یعلون سابق حزب لیکود وزیر, اعتماد به نفس بود که همکارانش را رد پیشنهادهای.

“بی بی [نتانیاهو] پس از یک انتخابات پر از دروغ که ضربه کم جدید که در آن شما موفق به پیروزی 61 مقرر است که می تواند فعال اند شما به قانون فوق شما هنوز در تلاش برای سرقت آرا از جداشدگان و” اورشلیم پست به نقل از او عنوان کرد و گفت. “بسیاری وجود دارد که در حزب لیکود که از ما خواسته اند برای کمک به خلاص شدن از شما.”

در ضمن آقای Gantz گزارش شروع به تلاش برای تصویب قانونی که جلوگیری از تحت تعقیب عضو مجلس از تشکیل یک دولت است.

Nitzan Horowitz, رهبر جناح چپ Meretz حزب گفت: وجود خواهد داشت یک اکثریت به صورت قانون در کنست و که آن را “اخلاقی چیزی که به انجام”.

اما وزیر دفاع نفتالی بنت رئیس جناح راست Yamina داد گفت: این امر می تواند “بسیار غیر دموکراتیک و تف در صورت از نیمی از کشور”.

آقای نتانیاهو قرار است در دادگاه در 17 مارس به صورت اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در ارتباط با سه مورد جداگانه.

او اتهام را قبول هدیه از بازرگانان ثروتمند و توزیع سوغات سعی کنید برای دریافت بیشتر مثبت پوشش خبری.

آقای نتانیاهو به شدت هرگونه تخلف و گفت: او قربانی یک با انگیزه های سیاسی “witch hunt”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>