ده ها تن از سربازان اسرائیلی را به حال خود گوشی های هک شده توسط گروه اسلامگرای حماس نما به عنوان زنان به دنبال توجه اسرائیل را نظامی می گوید.

یک سخنگوی سربازان فرستاده شدند جعلی عکس از زنان جوان و اغوا به دانلود برنامه بدون دانستن آن می تواند دسترسی به گوشی های خود را.

او گفت: وجود دارد هیچ “قابل نقض اطلاعات” قبل از اینکه اومدی خنثی شد.

حماس که کنترل غزه و اسرائیل مشاهده هر یک از دیگر به عنوان دشمنان فانی.

این سومین تلاش از جمله در سال های اخیر توسط حماس برای نفوذ به اسرائیل و سربازان همراه بود اما پیچیده ترین و در عین حال با توجه به دگرمن Jonathan Conricus.

“ما می بینیم که آنها از دوره آموزش و بردن بازی خود را,” او گفت:.

دگروال Conricus گفت: هکرها تا به حال masqueraded به عنوان زنان جوان با ناقص عبری ادعا می شود مهاجران یا بصری یا اختلالات شنوایی به منظور قانع کننده به نظر می رسد.

  • هر نرم افزار یا کامپیوتر واقعا امن است ؟
  • هکرها قطع اسرائیلی پخش یوروویژن

پس از قابل توجه دوستی که “زنان” را ارسال لینک است که آنان را قادر می سازد آنها را به تبادل عکس, اما که در واقع ناشی از سربازان به دانلود نرم افزارهای مخرب – برنامه است که می تواند گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر و دستگاه های.

هنگامی که لینک باز شد این برنامه را نصب کنید یک ویروس است که به هکر امکان دسترسی به اطلاعات گوشی از جمله محل تصاویر و اطلاعات تماس.

آن را نیز می تواند از راه دور دستکاری گوشی و استفاده از آن برای گرفتن عکس و ضبط بدون صاحب دانش است.

دگروال Conricus گفت: نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) تا به حال کشف طرح چند ماه پیش بود اما اجازه دهید آن را همچنان تحت نظارت تا زمانی که آنها آن را تعطیل کند.

ارتش قبلا هشدار داد سربازان مورد نیاز به هوشیاری در هنگام استفاده از گوشی های هوشمند و صدور دستورالعمل سعی کنید برای جلوگیری از هک کردن تلاش.

اسرائیل و حماس در یک دولت دائم از جنگ هستند و هر دو مشغول جمع آوری اطلاعات در برابر یک دیگر به عنوان بخشی از خود را در جریان جنگ ،

شما همچنین ممکن است پیدا کردن جالب:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im