اسرائیل و Gantz ثبت نام حکومت وحدت مقابله

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و سیاسی خود را رقیب Benny Gantz, آیا امضا یک توافق به شکل اضطراری دولت وحدت.

معامله خواهد شد بنا به گزارش دیدن جفت چرخش رهبری کشور با آقای نتانیاهو رفتن برای اولین بار به عنوان PM.

آن را به ارمغان می آورد سیاسی یقین به اسرائیل پس از سه مجمل انتخابات و یک سال از فلج سیاسی.

هر دو مردان تا به حال با آن روبرو تماس برای جلوگیری از یک چهارم انتخابات و تشکیل یک ائتلاف برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس.

اسرائیل به وزارت بهداشت گزارش 13,654 تایید موارد Covid-19 و 173 مربوط به مرگ و میر. برخی از 150 نفر هستند در یک بیماری جدی در بیمارستان است.

  • نتانیاهو: تکاور تبدیل PM
  • Gantz: که نتانیاهو بزرگترین رقیب?

آقای نتانیاهو و آقای Gantz امضا توافق نخست وزیر اقامت در بیت المقدس در شب دوشنبه به اسرائیل باقی مانده در نزدیکی-کل مستند.

آقای نتانیاهو توییتی یک عکس از پرچم اسرائیل و یک بیانیه از حزب لیکود گفت: این قرارداد تاسیس یک “اضطراری ملی دولت”.

“ما باید مانع از چهارمین انتخابات. ما از دموکراسی است. ما مبارزه با کروناویروس و مراقبت از همه اسرائیل شهروندان” آقای Gantz توییتی.

توافق شده است انتظار می رود برای دیدن آقای نتانیاهو باقی می ماند به عنوان نخست وزیر برای 18 ماه که در طی آن زمان او به تعویق افتاد محاکمه به اتهام فساد مالی است که با توجه به شروع. او هرگونه تخلف است.

آقای Gantz بنا به گزارش ها شروع کردن به عنوان وزیر دفاع قبل از مصرف به عنوان نخست وزیر اواخر سال آینده است.

BBC تام Bateman در بیت المقدس می گوید توافق بین دو علامت برای پایان دادن به یکی از آشفته ترین دوره در اسرائیل تاریخ سیاسی و به مقدار یک پیروزی برای آقای نتانیاهو که باقی می ماند در دفتر با وجود جنایی کیفرخواست و یک کشور عمیقا تقسیم شده بیش از رهبری است.

آقای Gantz ما خبرنگار می افزاید: تا به حال غرق نیمی از اتحاد سیاسی او ساخته شده است در به چالش کشیدن آقای نتانیاهو – برخی از متحدان سابق را متهم به او خیانت با پیوستن به سابق خود دشمن در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im