“این کاملا سورئال”: فضایی خدمه به بازگشت در میان coronavirus

نزدیک به هفت ماه ایستگاه فضایی بین المللی ممکن است در یک مورد شدید از اجتماعی فاصله و جداسازی اما فضانورد جسیکا Meir می گوید او انتظار دارد که به احساس بیشتر منزوی تر از همیشه هنگامی که او را برمی گرداند و در هفته آینده به یک سیاره در چنگال coronavirus.

“این کاملا سورئال برای ما برای دیدن کل این وضعیت اتفاق می افتند در این سیاره در زیر” Meir گفت: CBS اخبار در طول یک مداری در کنفرانس خبری جمعه. “زمین هنوز هم به نظر می رسد فقط به عنوان خیره کننده به عنوان همیشه از اینجا به طوری که آن را دشوار است به این باور همه تغییراتی که صورت گرفته است.

“قطعا آن را بسیار دشوار خواهد بود برای من نمی تواند به برخی از آغوش من به خانواده و دوستان است. این چیزی است که پس از بودن در اینجا برای هفت ماه و نوع شخص است که من که به مشکل برای من. … من فکر می کنم که من را در واقع بیشتر احساس جدا شده بر روی زمین از من تا اینجا فقط به این دلیل که بخشی از ما انتظار روال تا اینجا.”

041012-crewkfc.jpg
فضانورد جلب مورگان چپ جسیکا Meir و کریس کسیدی بحث در مورد زندگی در ایستگاه فضایی بین المللی و به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد کوروناویروس در طول یک کنفرانس خبری جمعه. کسیدی وارد ایستگاه پنج شنبه. مورگان, Meir و فضانورد اولگ Skripochka برنامه ریزی برای بازگشت به زمین جمعه بعدی. تلویزیون ناسا

او گفت: انزوای طولانی مدت در ایستگاه فضایی پرواز افست توسط خدمه برنامه مشغول خواستار تحقیق و نمایش های دیدنی و جذاب از زمین است.

روند اخبار ”

اما “زمانی که شما در خانه خود را و نوع جداسازی است که همه در برخورد با حق در حال حاضر شما می توانید تمام کسانی که همه چیز یا همه این افراد, اما شما فقط نمی توانید هر چیزی را با آنها و یا تجربه آنها در همه, من فکر می کنم که آن را می سازد آن را حتی سخت تر است.”

“بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه از آن می رود و چگونه تنظیم کنم” او گفت:. “اما از آن خواهد شد فوق العاده بود برای دیدن برخی از خانواده و دوستان حداقل عملا و از فاصله دور در حال حاضر.”

Meir شد راه اندازی ایستگاه سپتامبر 25 سرنشین روسی سایوز MS-15/61S فضاپیما همراه با وسیله نقلیه فرمانده اولگ Skripochka و امارات متحده عربی مهمان فضانورد Hazzaa علی Almansoori. Almansoori صرف یک هفته داخل آزمایشگاه و بازگشت به زمین با یکی دیگر از خدمه.

Skripochka, Meir و پزشک فضانورد جلب مورگان که با راه اندازی این ایستگاه فضایی یکی دیگر از سایوز در ماه ژوئیه گذشتهتا به حال ایستگاه به themswelves از فوریه 6 هنگامی که یکی دیگر از سه نفر خدمه رفتگان. اما در روز پنج شنبه ملحق شدند سایوز MS-16/62S فرمانده آناتولی Ivanishin ایوان Vagner و ناسا فضانورد کریس کسیدیایستگاه بعدی طولانی مدت خدمه.

پس از یک هفته تحویل Skripochka, Meir و مورگان طرح به undock و زمین جمعه آینده در استپ های قزاقستان.

62-crew2.jpg
درو مورگان و همسرش جسیکا Meir راست پهلو سایوز MS-15/61S فرمانده اولگ Skripochka (وارونه) در حالی که نما در ماژول Zvezda از ایستگاه فضایی بین المللی. آنها برنامه ریزی برای بازگشت به زمین جمعه بعدی. ناسا

در زمین Meir را وارد 205 روز در فضا شرکت در سه زن spacewalks در طول راه. مورگان مجموع زمان سیاره ایستاده در 272 روز. او در شرکت هفت spacewalks در طول تمدید ماموریت.

“به عنوان پزشک اورژانس, من درک می کنم آنچه آن را مانند به در ورودی یک بیمارستان و یا یک بیمارستان صحرایی و یا مقدم مبارزه و این دقیقا همان موقعیتی است که پزشکان و اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال پیدا کردن خود در سراسر جهان در حال حاضر” مورگان گفت.

“من بسیار افتخار می کنم که بخشی از این حرفه اما من باید اعتراف که حتی کمی از گناه است که من به عنوان جدا شده از آن را به عنوان من می تواند و تنها بازگشت به وسط این در هفته آینده.”

ایستگاه فضایی فضانوردان انتظار تغییر زمانی که آنها بازگشت به زمین پس از یک نیم سال یا بیشتر در فضا اما تاثیر coronavirus شده است “بسیار سخت به درک.”

“گاهی اوقات ما با خبر است کمی به تاخیر افتاد و به طوری که ما در حال تماشای چیزهایی که ما در حال گرفتن آن را از طریق چشم از اخبار و صحبت کردن با دوستان و خانواده به خانه و تلاش برای رنگ یک تصویر” او گفت:. “این فقط برای ما سخت واقعا به درک چه برخوردی است و چگونه زندگی متفاوت خواهد بود برای ما هنگامی که ما بازگشت به زمین است.”

توصیه های خود را به دوستان و خانواده مبارزه با انزوا این است که سعی کنید “به فکر کردن در مورد چگونه اقدامات خود را بر اعمال دیگران. این چیزی است که ما تمام وقت در اینجا و به طور مداوم ارزیابی به مطمئن شوید که ما در حال احترام دیگران در تمام زمانها. و است که می تواند بسیار دشوار را به انجام زمانی که شما زندگی می کنند برای مدت زمان طولانی در محله های نزدیک.”

041020-meir-eva.jpg
فضانورد جسیکا Meir شناور در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی Jan. 20 در یکی از سه زن spacewalks با همکار فضانورد کریستینا کخ. ناسا

Skripochka قصد دارد به نوبه خود بیش از فرماندهی ایستگاه فضایی به کسیدی در هفته آینده. سابق نیروی دریایی مهر و موم ساخت سومین spaceflight کسیدی گفت: او و دو روسی crewmates بودند در سخت قرنطینه شروع در ماه مارس است. در حالی که قرنطینه استاندارد تمرین در هفته منتهی به راه اندازی کسیدی گفت: هیچ چیز را به شانس چپ این زمان در اطراف.

“این ماموریت آن احساس متفاوت من به شما بگویم ترک زمین در میان بحران جهانی و خاموش شدن در سراسر جهان شده است. ما می دانستیم که به عنوان یک خدمه ما بودند رفتن به در قرنطینه … اما ما نمی دانیم که تمام نقاط جهان که قرار بود به ما بپیوندید.”

از هفته اول ماه مارس پس از او تا به حال پرواز به مسکو برای نهایی آموزش “من نمی آمد در تماس با هر کسی به غیر از کسانی که فوری مردم درگیر با راه اندازی آماده سازی,” او گفت:. “و کسانی که مردم نیز در همان قرنطینه به عنوان من بود. و ما واقعا سخت در مورد آن.

“وجود دارد عملا هیچ تعامل بین ما به عنوان یک خدمه و خارج جمعیت,” او اضافه شده است. “در حال حاضر هر چیزی ممکن است ما می دانیم که بسیاری از موارد که در آن مردم فکر می کردند که خوب به آن بروید اما آن را مخفیانه به جهان خود را. اما من واقعا فکر می کنم که تقریبا صفر درصد شانس برای خدمه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de