منf شما مجبور به انتخاب یکی از شش کشور برای تماشای بازی این آخر هفته چه خواهد بود ؟ تلخ طرفداران بازی زنان از خود سوال سال, در سال و در مواجهه با همان معمای روز یکشنبه هنگامی که همه باز-وسایل دور شده اند چشمگیری shoehorned به دو ساعت ناهار حافظه. فرانسه و انگلستان شروع رسیدگی در ساعت 12: 30 pm در حالی که ایرلند و ولز باز کردن مبارزات انتخاباتی خود را در برابر اسکاتلند و ایتالیا به ترتیب نیم ساعت بعد. از آن خواهد شد غیر ممکن است برای لذت بردن از هر بازی زندگی می کنند در تمامیت آن.

پس از سال 2014 هر زنان سازمان ملل شش بازی شده است به صورت زنده در بعضی از فرم. این قهرمانی را به ارمغان آورد به طرفداران توسط رسانههای مختلف در هر یک از خانه اتحادیه و زمان پخش حقوق شروع به متمرکز از 2021 وجود دارد امیدواریم تاریخی pigeonholing از وسایل خواهد بود چیزی از گذشته.

کسانی که به طور مستقیم احساس پیامدهای چنین وخیم برنامه ریزی هستند نه آنقدر تماشاگر خود, اما 37,000 زنان و دختران در این کشور چه کسی را به زمین راگبی برای باشگاه خود را و یا شهرستان در روز یکشنبه. چگونه می توانید راگبی اتحادیه فوتبال در یکی مانده به آخر سال از آن چهار سال زنان و دختران اقدام طرح امید برای تحویل در تعامل با 100,000 جدید زنان در راگبی 2021 زمانی که دختران نمی دیده بان بت های خود را? زنان قهرمانی حتی می تواند تصمیم گرفت که انگلستان فرانسه – قرمز گل رز’ نزدیکترین رقبا – در پو آخر این هفته که خطرات حد هر کس انگیزه ای برای دنبال بقیه مسابقات است.

یک ارزان تاکتیک در سال های اخیر شده است به صحبت کردن هویت منحصر به فرد از زنان شش کشور. اما برای سال آن را تبدیل به بطرز عجیبی افسار به برادر بزرگ خود, آنجا که خود را نوپای حرفه ای اجازه خواهد داد. در سال 2007 اسپانیا شد سرنگون از رقابت و جایگزین, ایتالیا یک تیم اسپانیایی ها تا به حال از دست داده است به 12 سال است. لاس Leonas رتبه بندی بالاتر اسکاتلند و ایرلند را بستری مجدد در این مسابقات خواهد ناآرام وضعیت موجود و خدای ناکرده نتیجه در زنان هفت سازمان ملل.

جایزه-سیستم امتیاز مجبور بر رقابت در سال 2017 – دوباره در خط با مسابقات مردان – آمد در زمانی که زنان در بازی به هیچ وجه نزدیک آماده است. گذشته سه نسخه از زنان شش کشور تولید هشت whitewashed scorelines (فکر می کنم به انگلستان 80-0 فاتح اسکاتلند در Twickenham سال گذشته) بر خلاف فقط یک در مسابقات مردان. برنده جایزه نکات قابل توجه مورد علاقه بالا به ثمر رساند تیم مانند انگلستان و فرانسه در نتیجه افزایش خلیج فارس در رقابت و کاهش ارزش خود را به عنوان مناسب آگهی برای زنان ،

Ben مورل شش کشور اجرایی شده شناور ایده حرکت زنان مسابقات را به طور کامل و در زمان های مختلف سال است. “این قطعا ممکن است برای تغییر پنجره و این چیزی است که ما به دنبال به او گفت:” در شش کشور راه اندازی قبل از صحبت کردن تا معرفی یک بازیکن قهرمانی (مستقیم معادل آن وجود داشته است در رقابت برای سال) و fudging پاسخ به چرا گینس دوباره موفق به عمل به عنوان یک حامی برای این زنان که سال مسابقات است. شاید یک پاینت از چیزهای سیاه و سفید نیست و بسیار با وقار? حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن.

Fیا تجاری حساس دلایل و نه خواهد ایرلندی آبجو افشای اگر در همه آن است که از نظر مالی حمایت از زنان مسابقات در آن cushty ظرفیت به عنوان یک شریک. آن را انجام داد اما با افتخار اعلام آن بازیافت آن 2019 “خواهر” آگهی برای این سال نسخه بازیگران انگلستان Mark Millar-میلز و بریجت (دومی از آنها آشکارا ناشناخته به گینس دیگر نقش بین المللی راگبی).

مسابقات اقلیت باقی می ماند خم جهنم در hyping منحصر به فرد آنها ادعا می کنند که زنان شش کشور است اما در اینجا نکته: زنان, ورزش, تا به حال به اندازه کافی از چنین cheerleading. آن است که به سرعت در حال پیشروی به عصری که در آن با مشخصات بالا مسابقات سزاوار عنوان اصلی حامی سزاوار نیست به آماج به مدت دو ساعت در قاب زمان است که در آن چپ دست و پنجه نرم برای قرار گرفتن در معرض و سزاوار پشتوانه مالی که شرکت ها خوشحال هستند به بیحوصلگی حرف زدن در مورد.

2020 زنان شش کشور, چگونه به تماشای یک دور:

  • فرانسه v انگلستان (12.30 pm, Sky Sports Mix)
  • ولز v اسکاتلند (1 بعد از ظهر بی بی سی ولز و BBC Alba)
  • ایرلند ایتالیا (RTE 2 و کارتهای ایتالیا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de