تیم فوتبال ایتالیایی هواپیما مجاز به زمین در اسپانیا با توجه به شیوع کروناویروس

نیوزویک | No comments

روز چهارشنبه ایتالیایی فوتبال باشگاه, A. S. Roma اعلام کرد آن بود که سفر به اسپانیا به بازی بازی خود را در برابر سویا به دلیل آن هواپیما بود و نه مجاز به زمین در کشور است.

“اخبار: #ASRoma نمی خواهد سفر به اسپانیا برای @Europaleague مسابقه در برابر @SevillaFC_ENG پس از آن هواپیما از ایتالیا بود مجاز [sic] به زمین در اسپانیا. جزئیات بیشتر از یوفا به زودی” A. S. Roma نوشت: در این باشگاه حساب توییتر.

این بازی بخشی از اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) لیگ اروپا را دور 16, که در آن هر دو تیم در بازی دو پا کراوات در برابر یکدیگر به تصمیم می گیرید که تیم را حرکت بر روی یک چهارم نهایی. A. S. Roma در سفر به اسپانیا برای بازی سویا برای اولین بار از دو پا کراوات.

با توجه به بی بی سی روز سه شنبه دولت اسپانیا تصمیم به انکار ورود به هواپیما از ایتالیا. پس از این تصمیم یوفا درخواست یک استثنا در A. S. Roma طرف اما این درخواست رد شد در چهارشنبه جرقه رم اعلام.

نگرانی اطراف coronavirus نهفته است فوتبال در اروپا تا حد زیادی با A. S. Roma وضعیت یکی از جدیدترین تحولات است. قبل از اعلام این بازی برنامه ریزی شده بود به بازی در خالی ورزشگاه به لیگ اروپا به تازگی اعلام کرد که تمام بازی ها بود به بازی در پشت درهای بسته. این فدراسیون فوتبال ایتالیا نیز به تازگی اعلام کرد که Serie A, لیگ که در آن A. S. Roma پخش شد و به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 میان coronavirus نگرانی اما این را شامل نمی شود تیم های شرکت کننده در رقابت های بین المللی مانند بازی بین A. S. Roma و سویا.

Soccer
تیم فوتبال ایتالیایی هواپیما مجاز به زمین در اسپانیا با توجه به شیوع کروناویروس.
DeFodi تصاویر/گتی

یوفا هنوز برای اظهار نظر در اسپانیا تصمیم گیری است و در حال حاضر مشخص نیست اگر این بازی خواهد بود دوباره.

به عنوان چهار شنبه, مارس 11, ایتالیا با بیش از 10000 تا بیشتر تایید کرد coronavirus موارد خارج از منشاء آن کشور چین و با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

یک وضعیت مشابه رخ داده در اطراف یک بازی بین باشگاه اسپانیایی ختافه و ایتالیایی باشگاه اینتر میلان است. در روز سه شنبه, ختافه, رئیس جمهور فرشته تورس اعلام کرد که تیم او نمی خواهد سفر به ایتالیا را برای بازی در برابر اینتر میلان به عنوان بخشی از هفته بیستم لیگ برتر را دور از 16.

“مگر اینکه این وضعیت تغییرات زیادی ختافه نمی خواهد سفر به ایتالیا فردا” تورس گفت: در طول یک مصاحبه با اسپانیا Onda Cero ایستگاه رادیویی با توجه به Football-Espana.net. “ما خواسته یوفا در نظر گرفتن یک جایگزین برای بازی در میلان. ما خواسته اند برای کمک به از فا بیش از حد. اگر ما را به از دست دادن کراوات و ما آن را از دست بدهند. من قصد ندارم به هر نوع خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>