ایتالیا پل سقوط: رانندگان دو زنده ماندن


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دو ون رانندگان فرار آسیب جدی هنگامی که یک پل بر رودخانه در شمال ایتالیا فرو ریخت در روز چهارشنبه.

استانی جاده به طور معمول مشغول بوده است اما کمی وجود دارد ترافیک هنگامی که پل سقوط کرد به دلیل coronavirus مستند اقدامات است.

تصاویر از صحنه نمایش یک پیک خودرو ظاهرا هنوز درست در سقوط جاده ها است.

راننده بود و ضربه توسط سقوط مصالح ساختمانی و airlifted به بیمارستان اما جراحات خود بودند به عنوان جزئی.

راننده یک دوم ون قادر به clamber از وسیله نقلیه خود را صدمه ندیده است اما درد و رنج از شوک گزارش گفت:. آتش نشانان بودند چک کردن رودخانه در مورد هر کس دیگری درگیر شد.

وضعیت ایتالیا در جاده پل آمده است تحت بررسی دقیق تا کنون پس از 43 نفر کشته در سقوط غول Morandi پل در جنوا در ماه اوت سال 2018 است.

اتومبیل های سقوط کرد 45 متر (148ft) به عنوان یک 200m کشش ساختار خدمت مشغول A10 بزرگراه سقوط کرد. پوسیدگی میله های فولادی تعلیق پل سرزنش قرار گرفتند فاجعه است. پل بود که توسط Autostrade per l’italia, یک شرکت تابعه از Atlantia شرکت.

این آخرین پل فروپاشی صورت گرفت 100 کیلومتر بیشتر از شرق است. پل لینک های مناطق Liguria و توسکانی. خبر داد گفت: این ساختار در طول رودخانه Magra بود که 400 متر طول و حدود 7-8 متر در ارتفاع.

ساکنان در Caprigliola نزدیک ترین شهر به پل گفت: آنها شنیده ام صدای انفجار در اطراف 10:20 به وقت محلی (08:20 به وقت تهران) در صبح روز چهارشنبه و به دنبال آن صدای غلت سنگ تراشی.

آن را به زودی پدید آمده است که رانندگان گزارش شده بود یک ترک در پل پس از یک دوره بد آب و هوا در ماه نوامبر گذشته.

پل تعمیر شد و پس از بازرسی توسط تکنسین های قبل از اینکه همه روشن است. آن را قبلا اجرا شده توسط مقامات محلی در ماسا کارارا استان در توسکانی طرف اما پس از آن قرار داده شده و تحت کنترل Anas یک شرکت اجرا شده توسط دولت متعلق به راه آهن گروه Ferrovie dello Stato.

“این یک محض سکته مغزی شانس که سقوط نکرده تبدیل به یک تراژدی – به دلیل عدم ترافیک ناشی از کوروناویروس اورژانس گفت:” میشل د پاسکال رئیس, ایتالیایی, استان ها, اتحادیه آپی.

او هشدار داد که ایتالیا را در استان بوده است گفت: برای برخی از زمان است که زیرساخت های کشور شد, گریه کردن فوری برای تعمیر و نگهداری.

یک شهردار محلی روبرتو Valettini گفت که او تا به حال با ارسال سه نامه به پل اپراتور هشدار در مورد پل.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im