نخست وزیر ایتالیا Guiseppe کونته قرار دادن کل کشور مستند به سرعت گسترش جدید کروناویروس و پتو محدودیت های مسافرتی چیست بسیاری از مردم را مجبور به انصراف از سفرهای آینده.

بیش از 9000 نفر در ایتالیا تبدیل شده اند آلوده به این ویروس است که باعث COVID-19 بزرگترین شیوع این ویروس در خارج از چین که در آن سرچشمه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. از کسانی که مردم 463 فوت کرده اند و کونته تاکید کرد که گسترده محدودیت در حرکت بودند لازم برای محافظت از دیگران از جمله برخی از کسانی که آسیب پذیر هستند از ویروس.

“ایتالیا را در آینده در دست ما است. همه ما بخشی از ما دادن تا چیزی برای جامعه است. در خطر سلامت از عزیزان ما پدر و مادر ما, فرزندان ما, ما پدربزرگ و مادربزرگ” کونته ارسال شده در توییتر.

ایتالیایی ها که می خواهید به حرکت می کند باید به پلیس مجوز به عنوان تنها ضروری سفر به عنوان محل کار و یا مربوط به خانواده دلایل است که نمی توان به تعویق افتاد مجاز است. کسانی که وارد این کشور خواهد شد و همچنین برای توجیه سفر خود را. در چند کلمه نخست وزیر خلاصه قرنطینه سیاست که در محل تا آوریل 3 به عنوان “من در خانه بمانند.”

flight cancel refund reschedule italy coronavirus lockdown
تقریبا خالی بریتیش ایرویز هواپیما پرواز از میلان به لندن در 5 مارس در میلان, ایتالیا. روز دوشنبه نخست وزیر ایتالیا امضا فرمان قرار دادن کل کشور در مستند و کسانی که وارد آن خواهد شد که برای توجیه ورود آنها باعث هواپیمایی برای ارائه تسهیلات به مسافران است.
لورل چور/گتی

جلوتر از روز دوشنبه اطلاعیه در مورد تمدید قرنطینه شرکت های هواپیمایی در حال حاضر شروع تعلیق یا کاهش پروازها به بخش هایی از ایتالیا.

به جای مسافران دلتا اجازه خواهد داد که مردم به انصراف از پرواز خود را اگر آنها در حال برنامه ریزی برای سفر با مه 31. استفاده نشده ارزش را می توان به یک پرواز جدید در عرض یک سال از موضوع اصلی تاریخ است. به لغو سفر دلتا مشتریان گفت که برای رفتن به “سفرهای من” صفحه در وب سایت این شرکت را انتخاب کنید “تغییر پرواز” و سپس انتخاب “شروع پرواز لغو.”

ایالات مشتریان که خریداری بلیط قبل از فوریه 26 و برنامه ریزی برای سفر به ایتالیا از طریق 30 ژوئن تا به حال این گزینه برای تغییر پرواز خود را بدون پرداخت یک تغییر هزینه و یا هر گونه تفاوت در کرایه. برای جلوگیری از پرداخت کرایه تفاوت و یا تغییر هزینه بلیط باید rebooked در همان کابین و رفتن را از طریق همان شهرستانها.

اگر مسافران می خواستم به برنامه ریزی مجدد برای یک پرواز بود که مجموعه را پس از 30 ژوئن هزینه تغییر خواهد هنوز هم چشم پوشی می شود اما آنها را مجبور به پرداخت هر گونه تفاوت در کرایه. پروازهای باید rebooked در عرض یک سال از زمانی که بلیط صادر شد.

همه مشتریان آمریکایی که خریداری بلیط قبل از آوریل 1 می rebook پرواز خود را از طریق 31 دسامبر بدون پرداخت یک تغییر هزینه. اما تنها کسانی که پروازهای لغو شده می توانید درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

ایتالیا قرنطینه محدودیت آغاز شد و با لومباردی و ونتو مناطق در تلاش برای مهار اولیه شیوع بیماری باعث شده وزارت امور خارجه ایالات متحده برای گفتن آمریکایی ها به سفر وجود دارد. بقیه از ایتالیا همچنان در زیر سطح 3 مشورتی معنی مردم باید تجدید نظر در سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de