ایتالیا, ثبت, جهان, مرگبارترین دوره 24 ساعته از coronavirus مربوط به مرگ و میر شنبه باعث اضافی شدیدی مستند محدودیت در زندگی روزمره و شوم نگاهی به آنچه کارشناسان بهداشت می گویند می تواند اتفاق می افتد در آمریکا در هفته های آینده.

دولت ایتالیا برای اولین بار تحمیل ملی مستند در مارس 9, اما کارشناسان بهداشت می گویند خود را با تاخیر پاسخ تا به حال عواقب کشنده. روز شنبه در ایتالیا تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی رسید توسط 627 — بزرگترین و تنها بعد از مرگ و میر ثبت شده در هر کشور در جهان از جمله چین است. پزشکان و بهداشت عمومی اساتید می گویند ایتالیا رو به افزایش مرگ و میر می تواند نشانه ای از آنچه در ایالات متحده آمریکا و انگلستان– به طور خاص در مکان هایی مانند نیویورک که در آن فرماندار اندرو کومو روز شنبه اعلام کرد وجود داشت از 3200 مورد جدید گزارش شده در کشور بیش از 24 ساعت گذشته. کالیفرنیا 1,315 تایید coronavirus موارد و 24 مرگ و میر.

ایتالیایی و آمریکایی مقامات دولتی را مورد انتقاد دولت خود را آهسته و اشتباه در پاسخ به همه گیری با هر دو کشور هفته انتظار برای تحمیل خاموش شدن ناگهانی و اجرا قرنطينه از فضاهای عمومی. ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت: این کشور به مرگ تعداد رسید به 4,032 شنبه, مراتب فراتر چین 3,284 کل گزارش مرگ و میر در مواردی که تشخیص داده شد در هفته گذشته در میان اشتباه و جزئی قرنطینه سفارشات.

“آنچه در جریان است در ایتالیا می تواند غم انگیز سیگنال از آنچه انتظار می رود در ایالات متحده به ویژه با توجه به آسیب پذیری های سیستم. بیمارستان مراقبت ويژه برنامه ریزی به عنوان بخشی از طرح بزرگتر آمریکا در نظام سلامت است به سادگی نمی شده است به اندازه کافی حضور بیش از چند دهه از نظر ما فاجعه قابلیت پاسخ گفت:” چارلز Branas رئیس دانشگاه کلمبیا را گروه اپيدميولوژی در پستچی دانشکده بهداشت در ایمیلی به رادیو فردا شنبه.

Branas گفت: آمریکا شکست خورده است و به سازماندهی مجدد خود در سیستم مراقبت های بهداشتی و حتی بعد از عمده گذشته فجایع.

“ملی نظام سلامت باید منابع برای یادگیری بیشتر از قبل از فاجعه در مقیاس بزرگ حوادث-مانند 9/11, بزرگ, سیل و غیره — و بهتر بود پیش بینی و پاسخ برنامه های آماده برای استفاده در این زمان,” او اضافه شده است.

A u. k. پزشکی دکتر متخصص گوارش اظهار داشت: روز شنبه در توییتر “لطفا تماشای این گزارش از لمباردی در شمال ایتالیا. این می تواند ما را به زودی. همه ما باید درمان #CoronaCrisisuk جدی” های آسمان, اخبار تصویری از پزشکان تکاپوی کمک به کروناویروس مبتلا ،

در صبح روز شنبه نیویورک فرماندار کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار را تعطیل موثر در 8 بعد از ظهر یکشنبه شب تنها با فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر خدمات بهداشتی و درمانی مجموعه ای برای باز باقی می ماند. اعلام شد که دولت را در مجموع تایید مثبت coronavirus موارد سر به فلک کشید 10,356 با 3,254 از کسانی که در حال ظهور بیش از 24 ساعت است. کومو تشویق نیویورکی به مثبت باقی می ماند و گفت: شهر نیویورک شاهد افزایش اخیر موارد به دلیل “متراکم محیط زیست است.”

مقامات ایالات متحده’ تمایل به تحمیل خاموش شدن ناگهانی ممکن است مشابه انشعابات به عنوان کسانی که در حال حاضر دیده می شود در ایتالیا که تنها دو مورد در فوریه 20. دولت ایتالیا شروع به اجرای بیشتر محدودیت های شدیدی بر زندگی عمومی جمعه پس از ضبط جهان بالاترین 24 ساعته سنبله در ثبت مرگ و میر.

“ایده من این است که اگر ما تا به حال بسته همه چیز را در ابتدا به مدت دو هفته و احتمالا در حال حاضر ما خواهد بود جشن پیروزی” Attilio فونتانا جمهور ایتالیا لمباردی منطقه گفت: نیویورک تایمز در یک قطعه شنبه منتشر شده. بیش از 60 درصد از مرگ و میر رخ داده است که در شمال منطقه که در آن بیمارستان ادامه تلاش برای ارائه به بیماران آلوده با تخت و ماسک.

جورجو گوری شهردار برگامو یکی از این کشور سخت ترین ضربه شهرستانها در لومباردی گفت: او معتقد است که تعداد واقعی از مرگ و میر بسیار بالاتر از آنچه که منعکس شده در آمار در حال حاضر. او گفت: هافینگتون پست: “بسیاری از افراد مسن در حال مرگ هستند در خانه های خود و یا در خانه های مردم را بدون هر کسی تست آنها را قبل یا بعد از آنها می میرند.”

مدار نشان می دهد که ایالات متحده موارد در حال ظهور در حدود 11 روز تاخیر از کسانی که از ایتالیا با تایید موارد اول springing تا در این کشور اروپایی است. سان فرانسیسکو ساکنان شد اولین دستور به جداسازی سه شنبه گذشته با حدود 7 میلیون نفر در هفت استان ها, آموزش های دولت به “پناهگاه در محل.”

new york coronavirus italy deaths
ایتالیا, ثبت, جهان, مرگبارترین دوره 24 ساعته از coronavirus مربوط به مرگ و میر شنبه باعث اضافی شدیدی مستند محدودیت در زندگی روزمره و شوم نگاهی به آنچه کارشناسان بهداشت می گویند می تواند اتفاق می افتد در آمریکا در هفته های آینده.
DOMINIK BINDL / مشارکت کننده/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de